Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam oynanmaya oynanır elbette k-m ile ama gamepad rahatlığını vermez. Aslında olay alışmada bitiyor hangisine aşinaysan onunla daha rahat oynarsın, kendi adıma konuşayım gamepad ile oynama imkanım varsa klavye mouseun yüzüne bakmam. Desteklese pillars of eternity yi bile gamepadle oynarım misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 23 Şubat 2022; 20:27:51 >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt

Ds1i ilk gamepadla oynamaya çalıştığımda savaşırken koşarken vs biryandan kamerayı sürekli ayarlamam gerekiyordu sağa sola ve bu aşırı sinirimi bozmuştu. K+m ile bu dert yoktu rahat gelmişti baya. Belki bir ayarı vardır ama uğraşmadım zaten tek tuşu bozulmuştu ve komple çöp oldu kol. Bende dsfix ve mausefix kurup tuş ayarlamalarını yapıp başta biraz zor olsada alışıp oynadım ama remastered ve 2.oyunda bu dertlerde yoktu gayet rahattı.  DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepad rahatlık. Ülkemizde kıçı kırık bir gamepad'in fiyatı bile cep yaktığı için pek o kültür pek oturmadı. Takır tukur snoopy gamepadlerle de verim alınmıyor. Bir Xbox One gamepad'i olacak bak bir daha klavye mouse eline alıyor musun? F310 kullandığım dönemlerde oyunlardan aldığım keyif bambaşka boyutlardaydı. Gamepad yok diye platform oyunu oynayamıyorum kaç zamandır. Ben de Dark Souls oyunlarını klavye mouse ile bitirdim o yüzden. DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] Ama oynanıyor yani gamepad şart değil bu oyunlarda kesinlikle. Bir Cuphead kadar gerekli değil mesela.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.