Şimdi Ara

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
708
Cevap
4
Favori
28.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

4 Haziran tarihinden bu yana kasaya duyduğum hayranlığı çok şükür Allah'a bugün tamamına erdirmiş bulunuyorum

Kasayı alacaklara ve niyetinde olanlara tavsiye ederim. Çok güzel oldu maşAllah Allah sizlere de nasip eder inşAllah.

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Corsair Carbide Air 540

Evet söyleyin bakalım sizce nasıl olmuş?

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 15 Ekim 2013; 10:49:55 >

• Harika olmuş PSU nun arkada olması çok hoşuma gitti. Yalnız arka tarafta sol üstte bir boşluk var o ne için acaba.
  • 12 dk dan sonra videosu var

• Sanırım burayada 2*12" lik radyotör konabiliyor ama emin değilim.
  • Boş hâli

CaseLabs'ın tasarımlarına benzemiş.

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

• Buldum DVD vb. takma yeriymiş.
  • Tek kelime ile "beğenmedim"
  • Bana görede çirkin. Ama tabi bu kasayı alanların eve koyacağını da sanmam
  • Ben böyle çirkin kasa görmedim.
  • Gayet çirkin ama farklı bi tasarım bide o kasaya montajda baya bi sıkıntı olur gibi geldi. anakart çok derinde kalıyor. ancak soğutma şekli iyi olabilir.
  • Güzel bir tasarım. Hep boyuna uzatmaktansa biraz daha kübik bir yapı benimsenmiş. Kullanışlı olmuş.
  • Piyasadaki rakibi kim ki bunun ? HAF XB desen değil 912 desen hiç değil
  • cooler master teneke kutu hissi veriyor.
    HAF XB de aynı şekilde kalitesiz duruyor bakıldığında.
  • Lian Li PC-D600 geldi aynı tipteler.

Ayrıca CaseLabs var, uzun süredir bu tip kasalar üretiyor.

• artık kasalar Temjin tarzında yapılmalı bence , çoklu grafik işlmecilerini soğutmanın en güzel yolu kasaya dik yatırmak
  • Tasarım olarak cort olmuş 800D'yi bırakıp şöyle kasalara geçmek istiyoruz ama daha eli yüzü düzgün bir ürün çıkmadı
  • Air 540 ne zaman gelir acaba HAF XB yerine air 540 daha güzel iyi bir seçim olur gibime geliyor.
  • Kasada Optik sürücü dikey mi konumlandırılmış (artık içine dvd nasıl konursa onun?) yoksa ben video ve fotolardan yanlış mı gördüm?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.