Şimdi Ara

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
4
Favori
28.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Lian Li PC-D600 geldi aynı tipteler.

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Ayrıca CaseLabs var, uzun süredir bu tip kasalar üretiyor.

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

usta ilk aklıma gelen oldu o lian li

ayrıca anlamadığım tek nokta şu ben 4way sli yapacam ve 540d kullanacağım ha. en azından cosmos II

• beyenmedim ama soğutması iyi gibi
  • Kabul kasa biraz obez ama en azından boy olarak sırık değil. Plexy kısmından bakınca kablo karmaşası oluşturmadan, disk yuvalarıyla boğulmadan oldukça temiz bir görüntü sunuyor size. Fanların önünde bir engel olmayacağından, hava sirkülasyonu daha rahat olacaktır. Su soğutma içinde oldukça faydalı olmuş tüm bileşenlerin arka kısımda gizleyebilirsiniz. ön taraf yine size kalmış oluyor. Akyaryum gibi kasa İçinde balık besleyesim gelmiyor değil.Bir de bizdeki fiyatı da uygun olursa daha ne olsun?

Yinede beğenmeyen olacakır. Ne yapalım zevkler & renkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 17 Temmuz 2013; 2:22:18 >

• biraz büyükümsü.
  • Kasanın Türkiye'de stoklara ne zaman gireceği hakkında bilgisi olan var mı?
  • 900D bile henüz gelmediğine göre Eylül gibi, daha bugün 350D temmuz 30 tarihli ön siparişe çıkmış..

Ben bu kasayı çok sevdim, gerek tasarımı ve gerekse görselliği çok hoşuma gitti elimde ki CM RC360 Elite i bununla değiştirebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK-ŞAD -- 17 Temmuz 2013; 12:00:49 >
  • TURK-ŞAD kullanıcısına yanıt
    Hangi site fyat ne??

• TURK-ŞAD kullanıcısına yanıt
    Hmm! yok ben 540D listelendi sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Kasanın Türkiye'de stoklara ne zaman gireceği hakkında bilgisi olan var mı?

Selamlar,

Ürün şu anda yolda. Temmuz sonu/Ağustos başı gibi varması bekleniyor.
  • 500 Lirayı gözden çıkartın
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Fiyatı o kadar uçmaz umarım
  • rezes kullanıcısına yanıt
    500 Liraya kadar sürpriz olmaz, en kötü ihtimalle 500 diye düşündüm.

İnventus'da Facebook kampanyası ile falan 450 ye alınabilir belki. Çıkış tarihi 31 Temmuz, Corsair sitesinde bile gözükmüyor satışta.
    http://www.corsair.com/en/pc-cases/obsidian-series-pc-case.html

Newegg'de 31 Temmuz çıkış tarihi diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Temmuz 2013; 0:02:20 >
  • Zamanindan beri dusundugum kasa tasarimindan biri bence 10 numara bir de cirsair olunca bir baska oluyor acaba tr ye ne zaman gelir ve kac tl den 2014 de kasa toplamayi planliyorum ilk dusundugum kasa olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse dikkat etmemiş ama başlık yanlış olmuş.Ürün Carbide serisinin.Fiyat olarak 400 ü geçecegini düşünmem çünkü 500R den 10$ daha pahalı.500R 320 tl desek buda düz mantık 350 filan olması lazım.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Benimde fiyat beklentim 400tl civarı. Tabi yeni oluşu itibariyle birde kurdan dolayı 500 e yaklaşabilir. Umarım olmaz.

Evet carbide serisine ait nerden aklımda kaldıysa 540 model numarasına odaklandığımızdan olacak bunca zaman dikkatlerden kaçmış..boşuna yönetici olmamışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 19 Temmuz 2013; 19:50:09 >
  • 500 tl civarında mümkün değil o fiyatlara çıkarsa zaten getirenin elinde patlar, benim tahminim 350 civarı olacaktır..
  • Umarım dediğiniz gibi olur, 350 Lira falan olursa alınır bu kasa.

HDD bağlantı metodu da pratik olmuş.

H100/100i/110 uyumu mevcut.

İçeri hava sağlayan fanların önünde engel yok, bu mükemmel birşey.

Diğer bölmeye bakıyoruz, PSU 2.5" SSD, HDD yeri ve tüm kablo artıklarının olacağı bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Temmuz 2013; 10:49:19 >

• Şu listeye bakarak bu kasayı sıkıştıracağımız aralık 3 aşağı 5 yukarı belli oluyor aslında bence cardibe serisinin en pahallı üyesi 500tl civarında ki 500 liraya 750w PSU ile satılıyor teknoloji marketlerde 400 lira civarında bir fiyat politikası direk elde patlaması demektir ürünün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK-ŞAD -- 18 Temmuz 2013; 11:07:44 >

• Selamlar,

Madem başlıktan konu açılmış, adında "D" eki bulunmuyor :). Onu da düzeltebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.