Şimdi Ara

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
708
Cevap
4
Favori
28.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet dikey konumlandırılmış. ama bu ilk değil vede sorun değil
  • Selamlar,

Optik sürücü kullanımı eskiye nazaran çok azaldı. Genelde 5.25" yuvasına sıvı soğutma için rezervuar ya da fan kontrol üniteleri takılıyor bu tip kasalarda.
  •  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü  Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 25 Haziran 2013; 23:42:30 >

• Knka 350D'nin olduğu yerde bu kasanın yaşama ihtimali sıfır Matx bir board ile çok tatlı işler yapanlar var yabancı forumlarda bence gel sen beni dinle 2miz ona geçelim
  • Çok şekilsiz kendi görüşüm Annemin çeyiz sandığı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Lian Li PC-D600 geldi aynı tipteler.
    Ayrıca CaseLabs var, uzun süredir bu tip kasalar üretiyor.

+1
    Tam bunları yazacaktım ki biraz başlığa bakayım dedim allahtan
    Case Labs yerinde olsam Corsair'le uğraşırdım biraz. Sadece fotoları görsem aaa Case Labs yeni model çıkarmış derdim.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aynı haberi paylaşmak için bir saat geç kalmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 4 Temmuz 2013; 11:55:35 >
  • rezes kullanıcısına yanıt

Güzel kasa ben beğendim. En çok beğendiğim ise, HDD, PSU ıvır zıvırların diğer bölmede olması.

Ve ana bileşenlerin olduğu bölmeye çok temiz bir kurulum yapılabiliyor miss gibi :)
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aynen kasanın asıl sergilenen kısmı tertemiz mis gibi.

Benim + olarak gördüğüm ise ön fanların içeriye çektiği havayı engelleyen hiçbir disk kutusu vb engelin olmaması.

Ne zaman gelecek bu kasa tr ye acaba
  • Selamlar,

Türkiye'ye Ağustos ayında gelmesi bekleniyor.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    900D ile beraber gelebilir o zaman.

Bizdeki fiyatı da 400 Lira'dan aşağı olmaz herhalde.
  • Valla çok güzel bir kasa bence büyük kasaya ihtiyacım olmasa kesinlikle 540d veya 350d alırdım (caselabs'ın türkiyede var olmadığını düşünüyoruz )
  • Selamlar,

Fiyat bilgisi geldiğinde konu içersine yazacağım.
  • Tasarımın aynı zamanda işlevselliği olmalıdır ya. Bence Air 540 bunu başarıyor. Psu'u ve harddisk,rom aparatlarını ayrı konumlandırmayı ve kablo yönetimini oldukça iyi başarıyor. Dış tasarımı konusunda da minimal ve şık bir görüntüsü var. İçerisi yalın, ferah. Fiyat / performans açısından ülkemizi bilmem ama 139 dolara satılan ürünün pazarı derinden etkileyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaozisik -- 11 Temmuz 2013; 12:41:06 >
  • Corsair yine süper iş çıkartmış...
  • sli yapmışlar
  • diyete ihtiyaçı var.
    beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.