Şimdi Ara

Bu hasara tampon değişir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün hanım park yerinden çıkarken arkadaki aracı görmemiş ve ufaktan bi değdirmiş. Rapor tutulmuş. Karşı taraf bu tampon değişir en az 1000 tl masraf var gibisinden konuşmuş. Sizce bu kadar masraf var mı? Kaskom yok.

Bu hasara tampon değişir mi?

• Tampon degismez. Tirnaklar kirilmistir.

Gecmis olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantula -- 24 Temmuz 2017; 0:38:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey yok ki usta.

Sanayide tampon dişlerini kaybatırlar 100tl

Autokinge giderse bide boyanır ozmn 1000tl

• barantula kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı bidaha okuyun hocam pek anlayamamışsınız.

• valla tamponda bişey göremedim karşı taraf ya bilgisiz ya da korkutmaya çalışmış kadın görünce bi tırnak çıkmış onu siz bile takarsınız onun haricinde tampon sağlam
  • nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz. Yanlis degerlendirmisim. Duzeltiyorum.

• çarptığınız kişinin sanayide kaportacısı varmışmış bak sen şu işe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırnaklar kırılmış sadece, bu hasara tampon değişirse ohoo batarız biz

Boya bile istemiyor yahu, sanayide hallederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzWall

çarptığınız kişinin sanayide kaportacısı varmışmış bak sen şu işe

Evet varmış. Benimde var ustam sorun değil. Benim anlam veremediğim bi bakmayla 1000 tl masrafı hemen nasıl anlıyor onu çözemedim. Sigortadan yaptırırsam benim sigorta yenilemede ne kadar zararım olur acaba? 100 tl gibi bi masraf çıkarsa cebimden yaptırırım ama dediği gibi 1000 tl veya tampon değişirse sigortadan yaptıracağım.
  • aracı vuran hanımınız ve resimdeki araç size ait değil arkadaki araca ait. kaskonuzun olması şart değil trafik sigortanız karşı tarafın hasarını karşılar. tampon değişir boya ister 1000tl olabilir evet. ama şöyle olacak o vatandaş kendi tanıdığı yere gidip tamponun içten 2 tane vida attıracak 1000tl yi kırışacaklar çünkü tırnakları kırıldığı için yeni tampon gerekir ama tamponu değiştirmeden vidalayarak senelerce kullanır 1000tl cebine kar kalır.

• Bence adam cakallik yapmaya kalkmis.Siz kendiniz yaptiracaginizi soyleyin.
  • Tamponun değişmesini gerektirecek birşey yok, adam gibi bi usta bunu yapar öyle 1000TL falan da masraf olmaz, boşa tutanak tutmayın şahısla anlaşın güzel bi yerde tamir edilsin, belki kırık bile değildir tırnaklar belli olmaz.
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Yanlış, adam gidecek iki vida attıracak. 100 lira usaya verecek 900'ün keyfini sürecek
  • Arkadaşlar kendi ustama getirdim. Tampon daha önceden tamir görmüş. Şimdi bide biz çarpınca tırnaklar kırılmış. Davlumbaz da kırılmış. Çamurlukta kaputun üstünden biraz eğrilmiş içe doğru. Ustam 250 TL'ye halledecekti. 200 tl davlumbaz 450 tl tutuyordu. Adam ben tamponu yapıştırmak tutturmak istemiyorum diyince bende tutalım raporu sigorta yaptırsın dedim. Expertiz tampon değişmez diyormuş bu durumlarda. Galiba Autoking'e göndereceklermiş. Teşekkür ederim herkese.

• Yetkili servise biraksaydiniz keşke son zamanlarda autoking de deli gibi geçiriyor

• Biraz daha yüzsüz olsa

"Tampon iyi,kalsın,araba değişecek."

derdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Yanlış, adam gidecek iki vida attıracak. 100 lira usaya verecek 900'ün keyfini sürecek

kaskoda sığırdı 1000tl yi hüp avucuna teslim ediyordu. serviste aracın kaydı açılacak ustası tampon değişti gibi yapacak ama değiştirmeyecek aralarında kırışacaklar diyorum kreş terkmisinde bukadar basit bir cümleyi anlayamıyorsun.

• Tampon değişmez 100 TL bile zor tutar ama ederi30bin+ olan araç sahibisinz ve aracı eşiniz kullanıyor 1000 TL verip ACİL KASKO yaptırmalısınız ,geçmiş olsun..

• Adam sizi opmeye calismis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tampon ayakları kırıldıysa bile plastik kaynak ile sanayiide en fazla 100 liraya eskisinden sağlam olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.