Şimdi Ara

Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
208
Cevap
2
Favori
13.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
271 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kufur etmeden derdimi yaziya dokmeye calisicam.
    Dandik 20 cc lik ceyrek beygirlik motosikletine yada 75 beygirlik, hafif rampalarda bile canı cikan arabana bunu takip essekler gibi bogurtunce ne oldugunu saniyosun?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100C 125CC CG ilen gecen apaciler zaten bir kenara. La olm zaten sizin altinizda ki motor ne ki? Sanki R1 suruyormus gibi havalar. Bunlar egzosu matkapla deler. Birde kontak ac kapa yaparak egzos patlatirlar. COK COOL LAN.

Birde 250CC kullananlar var. Bak hadi onlarin sesi azda olsa guzel. Akrapovic takmis. Onu kabul ederim.

Birde R6 ve R1. 600-1000CC. Bunlar bagirtira bagirtita gecsin. Ses cikarmam ama saat gece 12.00 01.00 gibi gecmesin de.

Motordan daha kotu tofascilar var. 10.000 liralik arabaya 20.000 liralik modifiye yapanlar gordum sanayiide. Tuning yapan yer ile aramizda 200M var yada yok. Cok deli bass veriyor. Zaten subwoofer buyuk. Belli zaten. Bam bam bam vuruyor. Birde Teypten Bass'a +7 mi veriyor ne yapiyor. Dun gece evin onunden gecti. Arabadan gelen bass'i kalbimde hissettim. Muzik yok. O kadar bass var siz dusunun.

Allah'im. Su apacileri, tum multecileri, cingeneleri al at ulkeden yarabbi. 81 milyon ulkenin yarisi gerizekali, diger yarisi ondan da gerizekali..
    Lise çağında hoşumuza giderdi o ses.

Bir o kadar daha yaşayınca artık deli saçması işler gibi geliyor. Dün bir apaçi uno tipo benzeri ne idüğü belirsiz bir aracı öttüre öttüre önümden gidip duruyor. Civic görünce kapışma falan daveti attı sanırım.

Uzaklaşmasına sevindim o iğrenç sesin. Normal hızda devam ettim ben.

... Ne kadar anlayışsız oldukları da konudaki yorumlarından belli olmuş. Biri demiş "hepiniz o sesi seviyorsunuz itiraf edin" diğeri demiş "20 bin dolarlık boru takılmış arabayla bir tur atmak için do...nuzu verirsiniz"
    Kendi nasıl tur attıysa artık belli etmiş onu da.

Ben motoru sesli çalışıyor diye az yakan dizel istemeyen biriyim. Özellikle benzinli araç aldım.
    Kafalar hiper bencil, maşallah.
    quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

sen şimdi bunu beğenmiyosan git evcilik oyna
    18 yaşımdan küçükken bayılıyordum bu sese, hatta hiç bir vizyonum, misyonum yoktu ağzımdan salyalar akarak bakardım. Büyüyünce, kitap okuyunca, görgüm, vizyonum, hayat amacım şekillenince, bu sesi çıkaranlara acıyarak bakıyorum. Siz de hayatınızın farklı bir evresindesinizdir hocam, ileride ilginiz geçmeniz dileğiyle..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:20:31 >
  • musetea kullanıcısına yanıt
    :))

• güzel yazı olmuş hocam.eskiden hatlı minibüsler bağıra bağıra sürülürdü bunlar değiştide kurtulduk.motorlardan hala çekiyoruz yokuş biryerde yaşıyorsanız evde gürültüden oturamıyorsunuz,inadını yüzkere inip çıkıyolar.insan birazcık ailesini severde insan olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede logan var 1.6 geçenlerde egzoz manifolduna baktırmak için egzozcuya gittim adam şuna bir egzoz yapalım diyor nasıl girer aga limitöre çat çat kafayı yemiş hepsi.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Bende caddeye yakinim sanki suyla calisiyo beyinsizlerin motorlari dedigin sekilde mal surusu gibi bi asgi bi yukari abbala gibi donup duruyorlar.

• Genelleme yapmak yanlıs. 1 milyonluk arabanın motorda egzos sesi olunca kimse küfür etmiyorda 10 bin liralıkta mı küfür ediyor.

Bunun yılla bir alakası da yok bence. Bu da insanların bir hobisi. Tabi sahin egzosları ile sahin müzik seslerinden bahsetmiyorum. Adam gibi paralar harcanmıs sistemlerden konusalim.

• sen şimdi bunu beğenmiyosan git evcilik oyna
  • Ergendir

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    al benden de o kadar
    peki ya bu

https://youtu.be/Ian907_jgeU

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Genelleme yapmak yanlıs. 1 milyonluk arabanın motorda egzos sesi olunca kimse küfür etmiyorda 10 bin liralıkta mı küfür ediyor.

Bunun yılla bir alakası da yok bence. Bu da insanların bir hobisi. Tabi sahin egzosları ile sahin müzik seslerinden bahsetmiyorum. Adam gibi paralar harcanmıs sistemlerden konusalim.
    1 milyonluk arabanın egzoz sesi ise 10 bin liralık arabanın egzoz sesi aynı olmuyor. O yüzden 1 milyonluğa kimse küfür etmez.

Sokakta kaç tane adam gibi harcanmış egzozla dolaşan var, bir elin parmaklarını geçmez. Konu sahibide tofaşcı, civiccileri vs kastediyor herhalde.

• Ben de deliriyorum uykum da hafiftir. Burada bir tane dandik motosiklet var bir gece katil olabilirim ama bakalım ne zaman.

• lütfen apaçi ve komançilere hakaret etmeyelim. severiz kendilerini, akraba falan olduğumuz bile söylenir. Siyu ve çerokileri de unutmayalım.

• Herhangi bir şeyden haz almakta sorun yok. Ancak bu hazlar başkalarını rahatsız ediyorsa işte orada problem var demektir.
  • Valla ben fakirim diye bağırmak butün caddeye ben fakiriiim diye ilan etmektir egzos sesi. He vardır ferrarin, mustangin lamborginin zaten belli eder o kendini. Rolantide bile gökgürlemesi duyarsın. Evin içinde tabak çanak zangırdar. Mobiletle civicle şahinle yapıyorlar bide bunu. Fakirlik işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Genelleme yapmak yanlıs. 1 milyonluk arabanın motorda egzos sesi olunca kimse küfür etmiyorda 10 bin liralıkta mı küfür ediyor.

Ek olarak,1 milyon liralık arabanın sahibi birinin,mahalle arası sokaklarda arabayı mütemadiyen bağırtacağını hiç sanmıyorum.

almış eline telefonu iki lise talebesi egzoz sesi çekiyosunuz. Allah şifa versin. Yarın büyü evlen çoluk çocuk olsun o çocukları zorla uyut ben görücem evciliğini o zaman. Şimdilik sana abilerinin yaptığı bu tarz apaçiliklerin süper bi olay gibi gelmesi normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagızalp -- 18 Mayıs 2018; 11:59:49 >
  • Lise çağında hoşumuza giderdi o ses.

Bir o kadar daha yaşayınca artık deli saçması işler gibi geliyor. Dün bir apaçi uno tipo benzeri ne idüğü belirsiz bir aracı öttüre öttüre önümden gidip duruyor. Civic görünce kapışma falan daveti attı sanırım.

Uzaklaşmasına sevindim o iğrenç sesin. Normal hızda devam ettim ben.

... Ne kadar anlayışsız oldukları da konudaki yorumlarından belli olmuş. Biri demiş "hepiniz o sesi seviyorsunuz itiraf edin" diğeri demiş "20 bin dolarlık boru takılmış arabayla bir tur atmak için do...nuzu verirsiniz"
    Kendi nasıl tur attıysa artık belli etmiş onu da.

Ben motoru sesli çalışıyor diye az yakan dizel istemeyen biriyim. Özellikle benzinli araç aldım.
    Kafalar hiper bencil, maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 19 Mayıs 2018; 14:37:41 >

• yagızalp Y kullanıcısına yanıt
    Seni gidi seni sen bose ses sistemi ile ferrarinin sesinide istemiyorsun

milletten eleştiri gelince geri fffffitessss yapiiiyyyyssiiinnnn

boş beleş konu egzos sesinden önce sağda solda yanlamaya çalışan apacilerden konu açılmalı...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.