Şimdi Ara

HGS Kart kullanan var mı? (stiker şeklinde değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
40.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cama yapıştırma şeklinde değil de, kart şekilnde hgs kullanan var mı aramızda?
    Kendi aracımla çok seyahat etmediğim için, aracımın camına yapıştırma HGS kullanmak istemyiorum, bundan dolayı kart şeklinde almak isterim. Kart şeklinde kullanan var mı?

• Ben de merak ediyorum takip
  • Ben kullanıyorum 45 tlye almıştım bp den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete16

Ben kullanıyorum 45 tlye almıştım bp den.

Yorum için teşekkürler.
    Okuma sorunları yaşadınız mı? Gişeden geçerken nerelere konuşlandırıyor sunuz kartı? Ön panele koymak oluyor mu? Ve ya camın kenarına sıkıştırarak?
  • Bende etiket var yapistirmadim ruhsatin arasinda duruyor.giseden gecerken cama tutuyorum.karttan daha pratik

• okuması yada okumaması sorun değil benim camda yok stckr ama her defasında sistem otomatik plakayı okuyor ve fiyattan düşüyor arada bi kontrol ediyorum hiç sorun çıkmadı.. yeterli bakiyen varsa takma kafana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

quote:

Orijinalden alıntı: mete16

Ben kullanıyorum 45 tlye almıştım bp den.

Yorum için teşekkürler.
    Okuma sorunları yaşadınız mı? Gişeden geçerken nerelere konuşlandırıyor sunuz kartı? Ön panele koymak oluyor mu? Ve ya camın kenarına sıkıştırarak?

Yanında kabı da var kabını cama yapıştırdım ben içinede kartı koydum ama pişman oldum o kap çok emanet durdu çıkarmasıda zor sanırım .siz yapistirmazsiniz cama tutup geçin bence okur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Cama yapıştırma şeklinde değil de, kart şekilnde hgs kullanan var mı aramızda?
    Kendi aracımla çok seyahat etmediğim için, aracımın camına yapıştırma HGS kullanmak istemyiorum, bundan dolayı kart şeklinde almak isterim. Kart şeklinde kullanan var mı?

bendede var kartlı şekilde ama ben hgs gelince cama yapıştırıp geçiyorum.
  • Ankara’da nereden bulabiliriz kart. Alan arkadaşlar paylaşabilir mi.
  • Yorumlar için teşekkürler.
    HGS ana konuda biraz takıldım da, millet epey dertli....okuma sorunları gırla, geçmediği halde geçişler falan, bu ne arkadaş yahu, gül gibi OGS'leri oldürdüler, şimdi habre plaka okuyup yazıyorlar cezaları.
    http://forum.donanimhaber.com/m_65959220/mpage_29/tm.htm
    YapıKrediBankası OGS veriyorsa, ogs almaya düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 16 Şubat 2014; 18:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

okuması yada okumaması sorun değil benim camda yok stckr ama her defasında sistem otomatik plakayı okuyor ve fiyattan düşüyor arada bi kontrol ediyorum hiç sorun çıkmadı.. yeterli bakiyen varsa takma kafana

Plakadan okudugu zaman en yuksek tarifeden dusulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kiyok

quote:

okuması yada okumaması sorun değil benim camda yok stckr ama her defasında sistem otomatik plakayı okuyor ve fiyattan düşüyor arada bi kontrol ediyorum hiç sorun çıkmadı.. yeterli bakiyen varsa takma kafana

hocam öyle değil zaten hgs gazıp googleden de baksan sana durumun nasıl olduğunu yazıyor.. zaten ilk anda kaçak görüyor seni ancak 24 saat içinde sistem onu otomatik düzeltiyor plakanın hgs si varsa yoksada 15 gün içinde alınca yine normal ücretten düşüyor ceza iptal oluyor..

varsa aksi bi durum başınıza gelen yazın bizde bilgilenelim yoksa ki ben kendi fikrim sizin hgs li bi aracınızın bakiyesi varken okumadan geçerek sonra cezalı ödediğinizi belgeli bi durum varsa bizde dikkat edelim ancak onlarca kez geçtim ben hiçte cezalı ödemedim...

bence düşülür demek yerine ( yanlış bilgilendirme ) bir örnekle olursa bizlerde yok yere kafa karışıklığı yaşamayız...

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Ankara’da nereden bulabiliriz kart. Alan arkadaşlar paylaşabilir mi.

ptt den ( türk telekom değil ptt)
  • öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    Yetersiz bakiyede kaçak geçis durumuna düşmemek için 7 gün içerisinde para yatırmanız gerekmekte, yanılıp 15 diye hareket etmeyin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kiyok

quote:

hocam öyle değil zaten hgs gazıp googleden de baksan sana durumun nasıl olduğunu yazıyor.. zaten ilk anda kaçak görüyor seni ancak 24 saat içinde sistem onu otomatik düzeltiyor plakanın hgs si varsa yoksada 15 gün içinde alınca yine normal ücretten düşüyor ceza iptal oluyor..

varsa aksi bi durum başınıza gelen yazın bizde bilgilenelim yoksa ki ben kendi fikrim sizin hgs li bi aracınızın bakiyesi varken okumadan geçerek sonra cezalı ödediğinizi belgeli bi durum varsa bizde dikkat edelim ancak onlarca kez geçtim ben hiçte cezalı ödemedim...

bence düşülür demek yerine ( yanlış bilgilendirme ) bir örnekle olursa bizlerde yok yere kafa karışıklığı yaşamayız...

Benim bildigim soyle ,eger hgs abonesi oldugunuz halde gisede okuma sorunu cikarsa plakadan hgs abonesi oldugunuz tespit edilir fakat hangi giseden giris yaptigidiniz tespit edilemez. ornegin Izmir aydin otoylunu kullaniyorsunuz okunmada problem olursa o otoyolun en uzun mesafesinin ucretini odersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiyok -- 17 Şubat 2014; 0:20:18 >

• Bizde de var, 15tlye aldık pttden. Takılı değil arabanın ön konsoldaki gözlerden birinde duruyor. Kaç defa kullandık bi sıkıntı kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theycantmeasureheart -- 16 Şubat 2014; 23:37:37 >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    PTT den alıyorsunuz. Kuzenimde var kart şeklinde. O gişeden geçeceği zaman eline alıp aynanın arkasına(hgs etiketi yapıştırılsan yere)
    Tutuyor eliyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kullanıyorum kart halinde olanını. alırken cama yapıştırmak için aparatını vermediler bende geçiş sırasında kartı ön konsola koyuyorum sıkıntı olmuyo gayet kullanışlı etiketlerde olduğu gibi güneşte solma sorunu yok ayrıca geçişlerden sonra torpidoya koyuyorum camda görüntü kirliliğide yapmıyor
  • Aracınızı az kullanmanız önemli değil, çünkü o kartı başka bir araçta kullanamıyorsunuz. Yani sadece aracınızın plakasına kayıtlı oluyor.
    Ön camınızda siyah benekli bir yer varsa oraya yapıştırınız, hem dışarıdan görünmez hem de okuma sıkıntısı olmaz. HGS'yi bir de kredi kartına bağlarsanız artık hiç derdiniz, takip sıkıntınız kalmaz. Unutup gidersiniz.
    Etiketi cama yapıştırmayan arkadaşa da hatırlatayım, bu şekilde geçmenin bir sınırı vardı sanırım, cezalı duruma düşmesin sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapıştırıp yapıştırmamak konusunda sınırı yok ön konsolun üzerine koyarak 30 un üzerinde geçiş yaptım herhangi bir cezai işlem yok sorgulamalarda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.