N

Binbaşı
31 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 124 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Uyarı verdi araç hemen lastiğe 32 psi bastım dört tekere birden ama öncesinde 27-29 civarıymış lastikler araç yükseldi sanki bu normal mi sorun olur mu? Lastikler daha 1 senelik bile değil bu arada

silinsin

Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı alınması gerekir. Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına, yeni tesis ücreti kampanyaya ek olarak faturaya yansıtılır.

Buna göre 129.90 TL olan ücrete ne kadar daha ekliyorlar yeni hat tesisi için?

Ayrıca kota bitince durdurma gibi bir özelliği var mı?

Son olarak memnun musunuz?
Hangi firmaya sorsam alt yapı yok internet kuramıyoruz diyor adsl bile yok diyor. Ama Turknet gelip kurdu. Turk Telekom servisi kurdu hatta. Ama turk Telekoma sordugumda alt yapı kurmamız lazım şuan size internet bağlayamıyoruz diyor
Bağlanmadı daha henüz bugün başvurdum tv var dediler ancak tv smart televizyonumda çalışmıyor cayma bedeli ödemeden bağlanmadan şuan iptal edebilir miyim?
Kim ne stoğu yaptı bakalım

Ben abur cubur ve biraz içki stoğu yapacağım.

Tatlı stoğu hali hazırda tamam
Biliyorsunuz gündem hep yoğun bu yoğunluktan sıyrılıp günde kaç saatinizi kendinize ayırabiliyorsunuz? Ve neler yapıyorsunuz?
İyilik yaparak mı?

Maneviyatınız üzerinde gelişerek mi?

Kariyer mi?

Aşk mı?

Veya başka bir şey...
Benim Youtube harcıyormuş günde yaklaşık 3-4 saate yakın boş beleş videolar.
"Bahçe ile orman...

Bahçenin içinde yollar açılmış. Yollara ince, güzel, temiz kum döşenmiş. Yolların iki tarafı çiçekler ve meyve fidanları ile süslenmiş. Çayırlık kısımları, her gün düzenli sulanan ve zaman zaman biçilen yeşil ve özlü çimenler... Kameriyelerin etrafını, menekşe çiçekleri sarmış... Şadırvanlar akıyor... Yolların kenarına banklar konmuş... Bu bahçede her köşeye ve her fidana özenen bir insan elinin olduğu görülüyor.

Şimdi, bir de ormana bakalım: Bunun görünüşü büsbütün başkadır. Burada her şey yabani, ihmal edilip kendi haline terk edilmiştir. Tohumları nereye düşmüşse, ağaçlar ve çalılar orada biterler. Ormanların bazı yerleri geçilmeyecek bir hale gelmiştir. Fırtınada devrilen bir ağaç olduğu yerde çürür. Orman içinde meydana gelen patikalar insanların oralardan geçmesiyle gelişigüzel oluşmuştur. Bunların düzenlenmesi ile kimse meşgul olmaz.

İşte, milletin elit tabakası yukarıda tasvir edilen bahçeye benzer. Tahsil, terbiye, konfor, sağlık, güzel sanatların verdiği zevk hep onlar için.
Halkın durumu ise tabii hayat yaşayan bir ormana benzer. Eğer kıymetini bilirlerse onu korurlar. Fakat buna canlı ve gerekli olduğu için kıymet verirler. Ormandaki ağaçlar, nasıl bahçedekiler gibi birer canlı ağaç ise, halkın içerisindeki her bir fert de, yüksek mevkilerde bulunan insanlar gibi birer insandır. Onlar da yaratılış bakımından zeki ve kabiliyetlidirler. En yüksek ruhi gelişimlere açık ve meyillidirler. Sadece bunlara emek vermek, milyonlarca insandan her birine, tam anlamıyla yetişebilmeleri için, imkan vermek gerektir."

Yorum: Şikayet ederek asla bir ormanı bahçe haline getiremeyiz.
Hakkında
Konum: Ankara
Forum İmzası:
Maslow'un Beşinci Katında Oturan Adam
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
pc
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Notebook
Apple
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 1.272
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.718
İkinci El Bölümü Mesajları: 62
Konularının görüntülenme sayısı: 127.048 (Bu ay: 2.415)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.170 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.