Şimdi Ara

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
7
Favori
19.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 8 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • keremec (11 mesaj) monacomen (3 mesaj) fatihmya (3 mesaj) çokrenkli (2 mesaj) liaratsoni (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oyunun normal versiyonunun yaması vardı(buradan ulaşabilirsiniz), bunun dışında Remastered için başka birisi uyarlamıştı yamayı ama yine de hatalar vardı yamada. Yamayı PS4 için düzenlerken gözüme çarpan hataları düzelttim yapmışken PC için de paylaşayım dedim. Eskisinde Gamepad takınca bazı yerler Fransızca, İngilizce, Türkçe karışıyordu çorba oluyordu bununla Gamepad ile rahatça oynayabilirsiniz. Ayrıca yamada Türkçe Font sorunu da vardı, benim paylaştığımda böyle bir sorun yok çünkü bütün Türkçe karakterleri çıkarttım yamadan

İndirme Linki:https://mylifebox.com/shr/b45a1386-af6c-4947-ac58-33a608be439c&language=tr

Arşiv Parolası: [spoiler=1974635232]WYKNDLY[/spoiler]

Ekran Görüntüleri:

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 9 Ocak 2020; 14:49:31 >

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    keremec eline sağlık çok iyi oldu bu. Gamepad ile yeniden oynayacağım. Keyfi ayrı. Vibrasyon olayı ve kompakt oluşundan dolayı bu güne kadar çoğu oyunda Gamepad'i tercih etmişimdir. Tekrardan teşekkürler sorunu düzelttiğin için.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çok sağ ol dostum oyunu indirmeme vesile oldun :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Seriye tekrar dönmeden güzel oldu, elinize sağlık :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1507 Mesaj
    @Keremec gerçekten çok iyi oldu böyle allah senden razı olsun eksik olma ellerine sağlık :) Türkçe yama uyumsuzluğu yüzünden (özellikle de Remastered versiyonları) bayağı sıkıntılı oyunlardı sırf bu yüzden aylardır bekletiyordum.

Eğer zahmet olmazsa zamanın olursa bir de Bioshock 2 Remastered Türkçe yamasına bakıversen diyecektim, yamanın son durumunu tam bilmiyorum ama Bioshock 2'de de yama uyumsuzluğu kurulum sorunları oyuna ilk giriş ekranında (oyunun bir yerinde herkesin başına gelen bir robot hack esnasında vb) kitlenmeler oyundan atmalar gibi şeyler olduğu söyleniyordu tabii bu yama sorunlarının en büyük kaynağı yine Remastered versiyonuymuş.
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

@Keremec gerçekten çok iyi oldu böyle allah senden razı olsun eksik olma ellerine sağlık :) Türkçe yama uyumsuzluğu yüzünden (özellikle de Remastered versiyonları) bayağı sıkıntılı oyunlardı sırf bu yüzden aylardır bekletiyordum.

Eğer zahmet olmazsa zamanın olursa bir de Bioshock 2 Remastered Türkçe yamasına bakıversen diyecektim, yamanın son durumunu tam bilmiyorum ama Bioshock 2'de de yama uyumsuzluğu kurulum sorunları oyuna ilk giriş ekranında (oyunun bir yerinde herkesin başına gelen bir robot hack esnasında vb) kitlenmeler oyundan atmalar gibi şeyler olduğu söyleniyordu tabii bu yama sorunlarının en büyük kaynağı yine Remastered versiyonuymuş.
    Bioshock 2 nin yaması düzgün çalışıyor. Konuda yazar zaten, Fontsuz yamayı kurmanız gerekiyor. O dediginiz sorunlar fontlu yamada çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    10 Mesaj
    teşekkür ederim
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    eline sağlık kardeşimm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Eline sağlık, teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Hocam drive linki uçmuş. Yenileme imkanın var mı?
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

Hocam drive linki uçmuş. Yenileme imkanın var mı?
    Unutmuştum yenilemeyi, şimdi güncelledim linki.
    |
    |
  • Yarbay
    2529 Mesaj
    Arkadaşım arşiv hatası veriyor. Birinci rar değil ikinci rar açılmıyor! Bir ilgilenebilir misin acaba? Teşekkürler.
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Arkadaşım arşiv hatası veriyor. Birinci rar değil ikinci rar açılmıyor! Bir ilgilenebilir misin acaba? Teşekkürler.
    Tek arşiv var aslında, tümünü indir derseniz ikinci arşiv o yüzden oluşmuş olabilir. Neyse o sıkıntı değil zaten. Hata alıyorsanız winrar ın güncel olduğundan emin olun ve parolayı doğru girdiğinizden emin olun (başında veya sonunda boşluk kalmasın).
  • Yarbay
    2529 Mesaj

Evet tümünü indir demiştim Ama sizin dediğiniz gibi yapınca tek bir rar çıkıyor ama o da hasarlı diyor. Ayrıca şifre filan istemiyor. Parolası mı var bir de?
    Rar programım sağlam bu güne kadar açamadığı rar olmadı. Tekrar kontrol etmek veya yüklemeniz gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 22 Ocak 2020; 10:44:55 >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kontrol ettim bir sıkıntı yok arşivde. Tahminimce winrarinizin sürümü 5.0 dan eski. Şu linkten winrar i son surume güncelleyip öyle denermisiniz. 10sn falan sürüyor zaten.

https://www.win-rar.com/start.html?&L=5

|
    |
    monacomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2529 Mesaj

Evet rar sürümümü uzunca zamandır güncellememiştim, hiç sıkıntı olmayınca gerek görmemiştim. Yeni sürüm ile halledeceğim.
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1780 Mesaj
    Ellerine sağlık hocam gayet güzel olmuş ve herhangi bir sıkıntısı da yok.
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Teşekkürler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj

Link açılmıyor. Günceller misiniz?
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Link açılmıyor. Günceller misiniz?
    Sanırım turkcell in sunucularında bakım ya da çökme var şu an. Bugün içinde duzelmezse başka bir link eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 10 Mayıs 2020; 4:54:56 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.