Teğmen
12 Aralık 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
357935 Gün Cezalı
357408 gün 15 s. 29 dk. kaldı
Gönderileri
Evet 10tl farkla alabildiğiniz kadar internet olayı tamamen yalan yanlış bir şey aynı hatla aynı portla hiç iptal ettirmeden türktelekomdan buraya geçtik hattımız 75-85 arasını destekliyordu ve türktelekomun 50mbps paketinden 60 mbps kaldırıyordu hattım sıfır kopma sıfır sorun. kendileri de söyledi bunu türktelekomdan da zamanında kampanya önerisi almıştık daha fazlası için her neyse göz göre göre yapılan bir şey var ortada böyle olmasını beklemiyordum açıkçası türknet ilk ay ücretsiz kullanım bittiği gibi iptal ettiririm demek istiyorum da o 1 faturayı ödetmeden bana bir şey yaptırmazlar eminim .

50 kere test yaptım sonuç hep aynı sabitlenmiş resmen alt yapı kontrolü yaptığımda kendi binamdaki başka bir daireye yine 75 mbpsye kadar desteklediği yazıyor zaten benim hattım 60-65leri görüyordu kimse gazel okumasın test yapılırken evdeki bütün internet kesilmiştir test yapılan pc hariç sadece hız testi sitesi açıktır ilk günden itibaren aramaların ses kayıtlarını gelen smsleri ss aldım davalık olursak eğer kullanmaktan çekinmem umarım işe yararlar.

Tool mevcut fakat bir harf bile değiştirilse oyuna eklense ekran o kısıma geldiğinde hiç hata vermeden kapanıyor eski haline çevirince harfi sıkıntısız çalışıyor bu konu da yardımcı olabilecek var mı toolu özelden atarım
severek oynadığım bir oyundu ps3 de. Pc için çıktı tool var fakat tek bir harf değiştirilse bile oyunda ekran o kısıma gelince direk masaüstüne dönüyor hata vermeden toolların linkini atabilirim isteyene özelden tool yapabilen olursa kendim translate kullanıp az bucuk ingilizcem ile çevirip oynayacağım satmak gibi bir amacım yok satın alabilirim toolu fiyat 100tlyi geçmezse bende tüm text dosyaları mevcut ayıklanmış bir şekilde.

şimdiden sağ olun.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 165
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 78)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.