Şimdi Ara

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
7
Favori
61.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abicim yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum da beceremedim bir türlü size danışayım fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim.
    oyunu steam üzerinden aldım normal versiyonuna da remast. versiyonuna da yama kurunca oyun da bir 20 dakikadan sonra atıyor kendiliğinden internette okuduğum kaynaklardaki şeyleri yaptım ekran kartımı falan güncelledim de yine bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmya

Herkese merhabalar öncellikle
    Abicim yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum da beceremedim bir türlü size danışayım fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim.
    oyunu steam üzerinden aldım normal versiyonuna da remast. versiyonuna da yama kurunca oyun da bir 20 dakikadan sonra atıyor kendiliğinden internette okuduğum kaynaklardaki şeyleri yaptım ekran kartımı falan güncelledim de yine bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız çok sevinirim
    Bu yamadan dolayı oyundan atma gibi bir sorun olmaması lazım. En kötü ihtimalle yazı çıkmaz ya da farklı bir dilde çıkar. Bu yamayı kurduğunuzdan emin misiniz? Bir de yama kurulu olmadan da oyundan atıyor mu?
  • Abi merhaba tekrardan
    Şimdi yamayı kaldırdım tekrardan oynadım bir sorun yok yani 1 saattir oynuyorum herhangi bir atma durumu olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmya

Abi merhaba tekrardan
    Şimdi yamayı kaldırdım tekrardan oynadım bir sorun yok yani 1 saattir oynuyorum herhangi bir atma durumu olmadı
    Buradaki linkten indirdiğiniz yamayı remastered versiyona uyguladığınıza eminsiniz değil mi? İlk defa yamadan dolayı hata alan görüyorum çünkü. Oyuna güncelleme de gelmedi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 31 Mayıs 2020; 0:45:25 >
  • aynen kerem abi burdan aldığım yamayı kurdum dediğiniz gibi de böyle bir sorun aldım işte remastered da denedim olmadı normal versiyonda denedim onda da aynı hata aldım abi
  • Teşekkür ederim, çalışıyor.
  • ya usta emeğin için teşekkürler ama şifre nedir kanser etti olmuyor verdiğin şifre nedir o nasıl yazmaktır ya düzgün bir şekilde verebilirmisin
  • mortartr M kullanıcısına yanıt
    Daha önce Take Two bu yamaya telif attığı için tekrar yüklerken arşivi şifrelemek zorunda kaldım. Arşivin şifresi yukarıda da yazdığım gibi "WYKNDLY" (tırnaklar hariç). Kopyalarken boşluklari kopyalamamaya dikkat edin ya da direkt elle yazın.
  • Oyunda save almadığım için tüm ilerlermem gitti....Elinde save dosyası olan varsa eğer ilk küçük kızı kurtardığımız yerin dosyasını atabilir mi lütfen? Bu işlerden pek anlamıyorum da
  • Teşekkürler. Yama çalışıyor.
  • Yama için teşekkürler sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

• Bu oyunu yıllar önce, çatpat İngilizce'm ile oynamış, oyuna adeta aşık olmuştum. Bu oyun bir klasiktir. O miniğin "baba" diyip el açması hala gözümün önünden gitmez.

Steam den güncel Remastered versiyonunu satın aldım. Bir süredir arşivde duruyordu. Şimdi indirdim, şimdi sayende Türkçe oynayacağım. Umarım sorunsuz çalışır. Teşekkürler...

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş] Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş] 

• Türkçe Yama oldukça iyi çalıştı ama oyun içi konuşmalar rusça ne yapmam lazım

• Enes Tepe E kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal oyunu rus sitelerinden korsan indirdiniz. Nereden ne indirdiğinizi bilmediğim için yardım edemem ama oyunu steamden indirdiyseniz oyunu açmadan kütüphanede sağ tıklayıp seçenekler kısmından dili değiştirebilirsiniz.

• Teşekkürler başka yama kurunca oyun açılmıyordu umarım bunda aynı sorun olmaz.
  • Hocam linki güncelleyebilir misiniz acaba, teşekkürler

• peki şifre nedir?

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş]
  • emeğinize sağlık teşekkür ederim.

• Bioshock infinity az önce bitti ve buna başladım.

Türkçe karakter kullanmamak iyi fikir sanırım. Sorunsuz, temiz ve kolay bir indirme/yükleme oldu. İyi de çalışıyor.

Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

• makinalıtüfek M kullanıcısına yanıt

İlk mesajda arşiv parolası yazan yerin yanında (içinde "spoiler göster" yazan) bir kutucuk var. Üzerine tıklayınca parolayı görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.