Şimdi Ara

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
7
Favori
61.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patlambacov -- 6 Haziran 2021; 0:27:48 >
  • Siteye ne yaptılarsa sayfa düzeni, resimler, spoiler her şey bozulmuş. @patlambacov

Şifre:WYKNDLY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 6 Haziran 2021; 12:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, yazınızı okudum ve türkçe yamayı kurdum fakat çok ama çok fazla sıkıntı yaşadım oyunu steam'den satın alıp oynuyorum ve kol değil klavye mouse ile oynuyorum acaba klavye'den kaynaklı mı yoksa farklı bişey mi var cevaplarsanız sevinirim bu arada sıkıntılar şunlar;

-oyunda ani çökmeler oluyor durduk yere ayrıca save alırken de oyun çöküyor (her seferinde değil ara sıra save alırken çöküyor) (bu çökme muhabbeti yüzünden 1 map'i 3 kere bitirdim)

-ara sahnelerde konuşuyolar ama hiç bi şekilde alt yazı geçilmemiş ÖRN: bi karakter vardı 4 adamı öldürüp ona geliyoduk orda adam bişeyler konuşuyor ama anlaşılmıyor gibi

-müze bölümünde hiç bi şekilde çeviri göremedim

-bu 3 madde dışında bişey gelmedi aklıma onun dışında elinize sağlık çeviriler yapılmış arayüz ve oyun içi konuşmalar diyaloglar ve günlükler gibi (tabi bazıları buglu sanırım çeviri yoktu )

NOT: bu çökme problemi için yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

• indirmenizi tavsiye etmem çok kötü yarım çeviri ve bol bol save alırken çökmeli oyunlar oynarsınız gereği yok

• Yama kötüyse beğenenler ne diye beğendi, anlamadım..

• Çalışıyor şimdiden teşekkürler. Yeni başladım bitireceğim.

• Üstadım alt yazılar yok gibi görünüyor?

• sağlam yama olmuş elinize sağlık

• yama epic games versiyonu ile çalışıyor mu ?

• Ara sahnelerde altyazı yok diyen olmuş. Bu düzeltildi mi? Altyazı mevcut mu?

• Yunus Emre....... Y kullanıcısına yanıt
    Halen çözümünü arıyorsanız yazayım. Remastered yerine normal versiyonunu Türkçe yamalı oynayın, Remaster versiyonunda böyle çökme sorunları olabiliyor bazı bilgisayarlarda. Ben çökme yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QUADD Q kullanıcısına yanıt

denedim sorunsuz çalışıyor

• helal olsun kardeşim

• Hocam paralo görünmüyor ve tıklanmıyor.

• Elinize sağlık bu yama ile oyuna başladım

• parola ne

• Remastered olmayanın TR yaması Virustotal'de virüslü çıkıyor. İnanmazsanız TR yamayı indirip Virustotal'e atıp bakın.

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş]
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt

Virüs değildir büyük ihtimalle. Acaba linkini atabilir misin? link kırık da adminin attığı.

• SkyH85 S kullanıcısına yanıt

Link yok bende. Sisteme güncel malwarebytes yükleyip tarattığım zaman virustotal'deki gibi uyarı çıkmadığını gördüm.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.