Binbaşı
17 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 204 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bilgisayarıma Gears 5 oyununu indirmiştim ve oyunu hiçbir şekilde silemiyorum. Xbox uygulamasından silmeyi denedim en başta tepki vermedi, sonrasında silinmiş gibi gözüktü fakat diskte hiçbir azalma yok. Diske ters tıklayıp sistem dosyalarını temizle seçeneğini seçtiğimde de oyunla ilgili herhangi bir kalıntı gözükmüyor. Diskin 50-60 GB'lık yeri boşu boşuna dolu. Ne yapmalıyım?
Heavy Rain 24 Haziran'da PC'ye çıkıyor. Youtube'da Türkçe videoları mevcut, yama yapılırken o videolardan da yararlanılabilir. Oyunun metinlerine ulaşılırsa bir ekibin el atması çok iyi olurdu.
Playstation Vita USB kablo üzerinden bilgisayara bağlanmıyor. Hem İçerik Yöneticisi Asistanı hem de QCMA ile deniyorum ikisinde de sonuç aynı. Bilgisayara USB ile bağladığımda Vita elektrik alıyor ve şarj oluyor ama bağlantı kurulmuyor. Sürüm güncellemesi veya herhangi bir hata uyarısı almıyorum. Bilen yardımcı olabilir mi?
Normal sürümünü Technogame ekibi çevirmiş fakat grafiklerinin daha iyi hale getirildiği Redux sürümünde çalışmıyor. Yapılmış çeviri Redux sürümüne uyarlanacak. Bu işten anlayan birisi yok mudur?
Merhaba arkadaşlar. Instagram'ın Android sürümünde bir hesabın tüm fotoğraflarını ve videolarını topluca nasıl indirebilirim?
Merhaba arkadaşlar. Enigma2'li bir cihaz almak istiyorum ve bir wi-fi antenine ihtiyacım var. Uygun fiyata önerebileceğiniz bir anten var mı?
Merhaba arkadaşlar. TV'nin dahili uydu alıcısı biss şifrelerini çözmediği için yeni uydu alıcısı almaya karar verdim. Kriterlerim:

1- Mini boyutta olması. Yer kaplamasını istemiyorum.
2- Kanal geçişlerinin normal derecede olması.
3- Görüntü kalitesinin dahili uydu alıcılarındaki gibi iyi olması.

Tavsiyelerini bekliyorum.
Android'de bir hesabın tek tek fotoğraf linki halinde değil de bazı fotoğraflarını seçerek indirme yapabileceğim bir uygulama var mı?
Hakkında
Konum: İstanbul,Bayrampaşa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 1.102
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.186
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.171 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 950 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.