Şimdi Ara

Bioshock Remastered Türkçe Yama [Düzeltilmiş] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
7
Favori
61.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba kerem bey yamanızda videolar için altyazılar açılmıyor gamelog'un yaptığı düzenlemede o problem çözülmüş ama gamelog'ta kendi sitesinden yamayı kaldırmış acaba sizin yamada da videolar ve ara geçişlerde altyazı aktifleştirilebilir mi bir çözümü var mı ?

• Saim PEKACAR kullanıcısına yanıt

Az once oyunu indirip denedim. Guncelleme gelmis ve 2k launcher eklenmis oyuna ama buna ragmen sorunsuz calisti bende. Bu videolardan kastiniz nedir, ornek verirseniz yardimci olmaya calisirim. Ilgili siteye de baktim, dediginiz gibi yama kaldirilmis ama yamanin ekran goruntulerini de bu konudan almislar zaten. Farkli bir yama olup olmadigindan emin degilim. Belki bir ayar dosyasiyla vs paketledikleri icin sorun yasayan kisilerde bu durumu cozuyordur. Remastered versiyonu biraz sorunlu bir oyun, bu yuzden kimisi sorunsuz oynarken kimisi cok fazla sorun yasayabiliyor.

Youtubedan da yine yakin zamanda let play cekmis olanlarin videolarini izledim. Onlarda da bir sorun gozukmuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Haziran 2023; 3:51:18 >
  • Elinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.