Şimdi Ara

Sleeping Dogs TÜRKÇE YAMA - %100 - ÇIKTI- [TECHNOGAME]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
6
Favori
60.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sleeping Dogs Türkçe Yama Çalışması TechnoGame
    http://technogame.net/sleeping-dogs-turkce-yama-calismasi/

Çeviri Durumu:

SLEEPING DOGS ‘ANA OYUN’
    Senaryo: %100
    Menü: %100
    Altyazı: %100

NIGHTMARE IN NORTH POINT DLC

YEAR OF THE SNAKE

Çevirmenler:
    Murat Keser
    Murat Gündoğan
    Furkan Akbas
    Doğukan Öztürk
    Aykut Tüz
    Süleyman Selçuk Sevim
    Mete Alkan
    Berkin Acar
    Mervan Savğa
    Bilal Ön

Programcılar:
    Nurullah Aktaş
    Murat Keser
    Murat Gündoğan
    Onur Ünal

Hatırlatma!
    Kimsenin açılamaz, çevrilemez dediği ve çevrilmesi hususunda neredeyse her gün istek aldığımız Sleeping Dogs için Türkçe yama çalışması Türkiye'nin büyük oyun çeviri sitesi TechnoGame tarafından başlatılmıştır. Bu çalışmalar karşılığında sizden istediğimiz sadece bize DESTEK olmanızdır.
    Önemli Not:
    Sleeping Dogs Türkçe yama çalışması şu an sadece ana senaryo için yapılmaktadır. DLC'leri de çevirmek için dosyalara göz atacağız eğer başarırsak tüm DLC’ler de çeviriye dahil olacaktır.
    Dosya kodlaması ilk oyundan farklı olduğu için Sleeping Dogs Definitive Edition dosyaları üzerinde de uğraşıyoruz eğer onu da çözümleyebilirsek yama “Definitive Edition” üzerinden devam edecektir.

Not2: Yeni çevirmenler eklenecektir

DLC'lerin de dil dosyalarına ulaşmış bulunmaktayız. Çeviriye tüm DLC'ler de eklendi

Resimler:

TeasyCat Test Videosuhttps://www.youtube.com/watch?v=FM239dfhas8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 29 Nisan 2015; 6:46:40 >

• Eline sağlık güzel olmuş
  • Ceviri cok meşakatli ve sabir gerektiren bir is elinize emeginize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi sabah görmüştüm aşırı mutlu oldum.Türkçe olarak oynamak istediğim birkaç oyundan bir tanesi.Umarım dil dosyaları açılırda watch dogs'u da çevirirsiniz gelecek zamanlarda.Allah kolaylık versin.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.İyi çalışmalar.Merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Haberi sabah görmüştüm aşırı mutlu oldum.Türkçe olarak oynamak istediğim birkaç oyundan bir tanesi.Umarım dil dosyaları açılırda watch dogs'u da çevirirsiniz gelecek zamanlarda.Allah kolaylık versin.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.İyi çalışmalar.Merakla bekliyorum

Amin teşekkür ederiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treboli

Ceviri cok meşakatli ve sabir gerektiren bir is elinize emeginize saglik

Teşekkür ederiz
  • kolay gelsin teşekkürler
  • Teşekkürler. Yakın zamanda oyunu satın alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çeviri beklediğim bir çeviri değil, sevenleri açısından güzel haber. Kolay gelsin, Allah yar ve yardımcınız olsun

Bunu açan watch dogsuda açar hocam, beni watch dogs baya baya sevindirirdi açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 22 Aralık 2014; 18:12:42 >
  • Takipteyim.4 göz ile bekliyorum.Tavsiyem yeni sürümünü açarsanız çeviriyi 2 sürümede çıkarın.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 23 Aralık 2014; 12:56:36 >
  • Kolay gelsin
  • Çok beklediğim bir oyundu çok teşekkür ederim techno game
    Günde en az 10 kere reklamlara tıklıyorum
  • Umarım Definitive Edition üzerinden devam edilir. Kolay gelsin..
  • umarım ilk çıkan sleeping dogs ada uyumlu olur,kesinlikle türkçe yama ile oynanması gereken oyunlardandı,elinize sağlık şimdiden kolaylıklar dilerim.
  • çok iyi bir iş, elinize sağlık, kolay gelsin. çeviri hala devam ediyor değil mi? böyle güzel bir işin yarım bırakılmasını hiç istemem
  • Tabii ki devam ediyoruz :)
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    tekrardan kolay gelsin, umarım hazirana kadar bitirirsiniz yazın Türkçe olarak doyasıya oynarız.
  • elinize saglik kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfozdmr -- 10 Ocak 2015; 13:40:16 >
  • sabırsızlıkla bekliyoruz kolay gelsin
  • Şimdi bu Definitive Edition için mi olacak? Bende eski versiyonu var onda çalışmaz mı ki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.