Çavuş
19 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 132 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum... 2 ay sonra süperonline aboneliğim bitecek adsl kullanıyorum, altyapım bu kadarına izin veriyormuş. Türknet sitesinde 75 mb ye kadar verebiliriz diyor, türk telekom hipernet (24-den 10 e kadar)kullanabilirsiniz şeklinde sonuç veriyor, kablonet altyapısı yok başvuru yaptım(ne zamana belli olur tanrı bilir)... Sonuç olarak kafam acayip karıştı ne yapacağımı bilmiyorum. en son hız testimde 13mb indirme 0.5 mb upload hızı vardı yani daha ne kadar kötü olabilir ki? Genel olarak kötü yorumları gördüğüm için arayışlara 2 ay önce başladım. Yaşadığım yer İstanbul-Küçükçekmece- gültepe mahallesi buralarda yaşayan arkadaşlar varsa önerilerine de açığım.
Sorum kısaca başlıktaki gibi arkadaşlar. 20 Ocak günü askere gitmek için celbimi bozdurma başvurusu yaptım ve 1 mayıs 2020 ye sevk tarihi verdiler. 2019 Kasım ayında işimden istifa edip bedelliye 35k vermek istememiştim. Ancak dün güzel bir iş teklifi aldım ve askerlik konusunda ne diyeceğimi bilmiyorum. Askerlik başvurumu bedelliye çevirme gibi bir durum var mı acaba? İnternet araştırma çabam sonuç vermedi.
Selamlar herkese (konuyu açacağım yeri bilemedim)
Mevcut olarak öğrenci spotify premium var ancak bana şarjı fazla yiyormuş gibi geliyor ve sürekli, inmiş listemden bazı şarkıların tekrar inmesi gerekiyor, mobil veri kapatıp dinlemeyr çalıştığım zaman. Ancak oyun oynadığım zaman veya yolda giderken son zamanlarda takip ettiğim youtube kanallarını izleyesim geliyor veya arka planda podcastlerini dinliyorum. Kullanan varsa YouTube premiumun avantajlarını dh foruma özgü tarzıyla anlatabilir mi acaba?
Merhaba herkese,
"ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync/GSync FHD Curved Oyuncu Monitör" sahip olduğum monitörün tam adı bu sayın arkadaşlar.Monitör çalıştıktan yaklaşık yarım saat sonra düdüklü tencerenin ilk baştaki ufak fısıldaması gibi tıslıyor. Bazen susuyor bir süre sonra yeniden başlayabiliyor.Prizden olabilir diye düşündüm farklı fişlere taktım yine geçmedi. Çok büyük bir sorun değil yani ekranda görüntü sıkıntısı olmuyor. Ancak normal bir şey mi bilemedim tereddütte kaldım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hakkında
Meslek: Bankacılık ve Sigortacılık
Forum İmzası:
Cihân-ârâ cihân içredür ârâyı bilmezler, O mâhiler ki deryâ içredür deryâyı bilmezler, Hayalî
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Otomobil
fiat
Mobil cihaz
iphone
Mobil cihaz
iphone
Operatör
vodafone
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
TV
LG
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 466
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 444 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.