Şimdi Ara

Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
22
Favori
120.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com]

Menü %100 Etkileşimler & Altyazılar %100

Onur SAATCİOĞLU

Ozan AYDIN
    Ekin BOZTEPE
    Büşra DUMAN
    Oğulcan ERTÜRK
    Salih GÜNAY
    Irmak KAVASOĞLU
    Evrim KILIÇ
    Sarkis KISAOHANYAN
    Oğuzhan MACAR
    Korhan ONUK
    Onur SAATCİOĞLU
    Berkay ŞAHİNOĞLU

Batman DLC Çevirmenleri
    Erkam Ali DÖNMEZ
    Karabibik
    Onur SAATÇİOĞLU
    Sena Nur YILDIZ
    Zeynep POLAT

Batman DLC Test Ekibi
    Ceyhun YÜCEL
    Karabibik
    Ümit DİNÇER

Ömür KANTAR
    Ahmet ÇELİK

Ümit DİNÇER

Ömür KANTAR

- Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içerebilir.

DLC Hakkında Bilgiler

Çeviri, ana senaryo içerisinde bulunan DLC görevleri ve Arkham bölümlerinin tamamını kapsamaktadır.
    Çeviri nükte ve argo kelimeler barındırabilir.
    Sinematiklerin Türkçe olması için 'benioku' içerisinde bağlantısı bulunan dosyaların indirilip ayrıca değiştirilmesi gerekiyor.
    Batgirl DLC'sine sıfırdan başlamanız gerekiyor. Aksi halde oyun hata veriyor. Son sinematiğin sonunda da bir hata çıkıyor ama oyuna etki etmiyor.
    Daha öncesinde Batman ile DLCleri birlikte edinenler, yamaya ücretsiz olarak ulaşabilecekler.
    Sadece DLC'leri edinmek isteyenler, 15 ve 20 TL'lik abonelik alması gerekmektedir.

Buraya Tıklayarak Batman Arkham Knight Ana Senaryo Yamasını Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Buraya Tıklayarak DLC Yama Konusuna Ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 25 Ocak 2020; 21:25:27 >

• Uyumlu. Bu ay bizim yama da ücretsiz oluyor artık. İndirip oynayabilirsiniz.

---

5 yıldır çevrilemeyen oyunu çeviriyorsun. Milyon tane teknik sorunla uğraşıyorsun, yeri gelince çevirmenlere para yetmediği için kendi cebinden veriyorsun. Sonra hayatta şu forumda anonimliği kullanıp yazı yazmaktan başka bir amacı ve eseri olmayan adamlar geliyor ve laf söylüyor. Uygun cevabı verince de ban yiyorsun:)
    Batman Arkham Knight Tam Sürüm yamamızı bir süre önce abonelerimizle paylaşmıştık. Her projemizde olduğu gibi Batman Arkham Knight yamamızı da sizlerle Tam Sürüm ve ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yamayı web sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

https://animusprojesi.com/uncategorized/batman-arkham-knight-turkce-yamasi-ucretsiz-olarak-yayinlandi/
    arkadaşlar artık şu bağış konusunu tartışmasak, sıktı artık... artık türkçe yama işinin profesyonel bir hale bürünmesi lazım, gönüllü çeviri ekipleri bir yere kadar çeviriyor, onlarda her zaman AAA oyunları çevirmiyolar, 2005-2015 arası güzel gitti sektör ama artık olmuyo görün, profesyonel bir şekilde devam etmesi lazım bu işin, bu da belli bi ücret gerektiriyo, düşün yani batman arkham knight çıkalı 3 yılı geçmiş daha yama yeni yapılıyo, dünyada oyunların çıkma hızı arttı ama bizim 2015 ten sonra yama yapma hızımız düştü, hala gönüllü birileri çıkıp yapsın diye yalvarıyoruz, olmaz böle abi, sektöre ayak uydurup hızlanmamız şart, said kardeşimi çok tebrik ediyorum burdan, güzel bir adım attı, ben eminim ilerde bu parayla yapılan türkçe yama işi daha da büyücek ve kurumsallaşıp bir sektör haline gelecek, türkiye nin böle bişeye ihtiyacı var
    Ücretli yama yapmanız sizin emeğinizin hakkı ona hiç bir lafım yok ben 1 kere abone oldum kusura bakmayın ama hiç bir halt faydasını görmedim yamanın durumunu insanlara bildirmek için bile para koparmak adına abonelik sistemi getirmişsiniz para deyince TL de değil DOLAR bir de size söylenecek çok söz var fakat siz her gün bu lafları işittiğiniz için ben söylemiyorum zaten söylenen laflar da sizi bir gram değiştirmiyor o yüzden boşa kelime israfı yapmayayım daha çok. Ac origins in yamasını parasını verip almıştım ama sırf bu çevirileri siz yapıyorsunuz diye oyunu ingilizce bitiririm kendime dil katkısı sağlarım onun haricinde bu saatten sonra 1 kuruş çıkmaz benden size.

Oyunun fiyatı 17TL değil 59 TL, DLC paketleri de eklenince 89TL. Oyuna indirim gelince belki yamanın fiyatı da düşürülebilir... Ayrıca çeviri fiyatını oyunun satıldığı fiyat değil çevrilecek kelime sayısı ve üzerinde çalışılacak ekstra teknik detaylar belirler. 200-300 liralık bazı oyunlar taş çatlasa 1 ayda belki de 1 haftada çevrilebilir. Ne var ki 3 liralık oyun vardır, 1 milyon kelimedir, aylar yıllar sürer. Oyun fiyatı kelepir olunca çeviri de kelepir olacak diye bir şey yok. Köstek olmak yerine destek olun birim fiyatlar düşsün, iş yokuşa sürüldükçe sonuç bu noktaya geliyor. Bunlar ortalama 1TL bağışla bile yapılabilecekken hal böyleyse sizler de şapkanızı önünüze koyun!!
    Belirli bir süre sonra yama tüm kullanıcılara açık oluyor.Witcher 3'ü örnek göstermeniz komik olmuş çünkü çeviren ekip büyük bir hayal kırıklığı ile dağıldı ki bence kendilerine yapılan haksızlıktı.Skyrim...hmm :)Dragon Age origins 2009 yılında çevrilmiş fakat devam oyununa tam 9!! yıldır kimse yama yapmamış...peki 9 yıldır kimsenin yama yapmadığı oyuna kim yama yapmış?Animus projesi.Beleşe oynadığınız tüm assasins creed oyunlarını kim çevirdi?Animus projesi..Türkçe yamalar başlığında tıkladığınız o büyük yapımların altında hangi ekibin adı var?Animus projesi..Çok ciddiyim herhalde ilk defa türkçe yamalar başlığına uğruyorsunuz çünkü uzuuun zamandır hiç kimse herkesin bildiği AAA yapımları bile çevirmiyor.Maalesef artık kimse büyük yapımları kolay kolay gönüllü çevirmiyor ve işin mide kaldıran tarafı burada yama için talep edilen miktardan rahatsız olanların,yama ücretsiz olduğunda pişkin pişkin indirecek olmasına karşın sanki ücret ödemek zorundaymış gibi burayı ağlama duvarına çevirmesi.Animus projesi bünyesinde çalışan çevirmenler var ve bu çevirmenlere ödeme yapılıyor.Oyunun yamasını 4 yıldır bekliyorum ve 4 yıldır bir Allah kulu el atmadı.Sonunda kaliteli bir ekip çıkıp el attı ama biz severiz millet olarak meyve veren ağacı taşlamayı o yüzden çok şaşırmıyorum artık..Bu oyunu türkçe yama ile oynamak senin ne kadar hakkın bilemem ama bu insanlar kimsenin yapmadığı yamanın karşılığını sonuna kadar hak ediyorlar.
    Animus Projesi’nden Bayram Hediyesi!

Geçtiğimiz yıl, sizlerin oylamasıyla başladığımız Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışmasında sona gelindi. Yamayı daha önce satın alanlar ve mevcut 3 dolar ve üstü abonelerimiz, tam sürüme İndirmelerim bölümünden ulaşabilirler.

Yama 1 ay sonra 2 dolarlık abonelere de açılacaktır. 2014 yılından beri üçten fazla kez başlanıp bitirilemeyen bir projeyi bitirmenin gururunu yaşıyoruz, 2000 kadar oyun dosyasına dil dosyaları tek tek gömüldü, çıkan hatalar defalarca test edilip yama güncellendi ve tekrar test edildi.

Yamayı yaklaşık 20 gb’tan 20 mb’a indiren bir kurulum programı sıfırdan hazırlandı. Tamamıyla Türkçe olarak oynayabileceğiniz bir oyun sizleri bekliyor. Gördüğünüz hataları bildirin yama sürekli olarak güncellenecektir ve kurulum dosyası her çalıştırdığınızda en güncel yamayı kuracaktır.

Animus Projesi Ekibi olarak, iyi bayramlar dileriz.
  • Hepimize Kolay Gelsin Şimdiden!
  • BATMAN yaması geliyor sonunda demek, elinize sağlık kolay gelsin.
  • oylamada olan tüm oyunlar çevriliyor kotor 2 hariç
  • Şu patreon saçmalığını kaldırında. Bende destek veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Şu patreon saçmalığını kaldırında. Bende destek veririm.
    Patreon yok zaten artık:)

• Orijinali (Steam, DVD) ile uyumlu olacak mı?
  • Patreon çıkma kararı yerinde olmuş, bu ay yine benden başka destekte olduğum oluşum parayı çekemedi ve patreon sayıları para çekim günü yarı yarıya düştü ciddi anlamda bu sistemde bir sıkıntı var... ya bizim bölge ile alakalı yada genel bir sorun.
  • Bir şey sorıcam arkadaşlar bilen varsa ricam cevap versin.

Cep telefonu ile para gönderemiyormuyuz?

Örneğin ben eskiden bir partiye aylık 20 tl yolluyordum tek yapmam gerek mesaj göndermekti. Acaba sizde aynı yolu yapsanız olurmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Orijinali (Steam, DVD) ile uyumlu olacak mı?
    Türkçe Yama orijinal steam uyumlu çıkıcaktır.

• ins en kısa zamanda gerceklesir
  • Çok güzel haber.
    Kolay gelsin.
  • Animus'un mevcut projeleri içinde beklediğim tek oyun. Şu bağış işinde son durum nedir gönlümden koptuğunca ben de bir miktar göndermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Animus'un mevcut projeleri içinde beklediğim tek oyun. Şu bağış işinde son durum nedir gönlümden koptuğunca ben de bir miktar göndermek istiyorum.
    150 Aboneyi 140'a düşürdü said abi.

1 - 3 - 5 - 10 Dolar şeklinde abone olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

150 Aboneyi 140'a düşürdü said abi.

1 - 3 - 5 - 10 Dolar şeklinde abone olabilirsin.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hemen bakıyorum.
  • Limiti 135 kişiye düşürdük. Yakında birkaç küçük sürpriz de yapabilirim. Bayramdan sonra DA2 son çeviri raporu da yayınlanacak. Araya bayram girince biraz sessizleştik ama buradayız:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Limiti 135 kişiye düşürdük. Yakında birkaç küçük sürpriz de yapabilirim. Bayramdan sonra DA2 son çeviri raporu da yayınlanacak. Araya bayram girince biraz sessizleştik ama buradayız:)
    Dolar kuru yaktı bizi Said :) Kurun yükselmesi bahane değil sizler var olduğunuz sürece ve yaptığınız işten zevk aldığınız sürece ister İngiliz Sterlini kurundan olsun ister Kuveyt Dinarı kurundan olsun bizler de her türlü desteği vermeye hazırız.
  • Düz 130 yapalım şunu :)
  • Burayı takip edin.
  • kolay gelsin, bu oyunu animusprojesi'nin yapacağını görmek acayip mutlu etti beni. yakın zamanda abone olacağım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.