Şimdi Ara

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
26
Favori
53.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çeviri Durumu

Menü ve Arayüz: %100
    Altyazı ve Etkileşimler: %100

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA
    Said SÜRÜCÜ

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

Said SÜRÜCÜ
    Onur SAATÇİOĞLU

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA
    Said SÜRÜCÜ

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA
    Ahmet ÇELİK

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA
    Çevirilerini kullanmasak da zamanında Daha Bioshock projesi için verdikleri emek ve vakitten dolayı Behlül Kandil, Ceyhun ÖZGÖÇ, Cihan KUZU, Doğan YAYLAK, Doğukan TUR, Emre KUMAŞ, Enes YETİŞ, Eraycan BUL, Erdem YAVUZ, Furkan DEĞER, İsa ARSLAN, Mert GEYLAN, Mertcan AYKUT Mozartcan AGİÇ, Muhammed Fatih AKSAN, Murat BALTÜRK, Mustafa ÖDKEM, Tuba UZUNLU, Vito SCALETTA, Yankı DOĞAN, Yunus Emre UYGUN, Ömer YİĞİT ve Ümitcan ŞAHİN’e teşekkür ederiz.

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

-Kurulum otomatik olarak oyunun bulunduğu klasörü seçecektir, bulamaz ise manuel olarak girebilirsiniz.
    – Oyuna başlamadan önce Altyazıları açmayı unutmayın.
    – Çeviride çok nadir de olsa küfür vardır.
    – Eski kayıtlarınızdan başlarsanız bazı yerler İngilizce kalabilir. Sıfırdan başlamanız daha iyi olur.
    – Emeği geçenlerin adını yazdıktan sonra istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz sadece tekrardan yüklemeyip bizim verdiğimiz indirme linkini kullanabilirsiniz.

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

İndirmek İçin Tıklayın

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba arkadaşlar, Bioshock güncel versiyon üzerinden denemelerimi yaptım ve ne yazık ki ana menüdeki font Türkçe karakterleri göstermiyor. Bu yüzden ana menüdeki fontu başka font ile değiştirdim. Genel olarak tüm karakterler destekleniyor fakat nedendir bilmiyorum ama bazı fontlarda kayma oluyor. Tabii okumaya engel değil.
    Ben şimdilik bu kadarlık bir düzenleme getirebildim. Programcı arkadaşlarında destek olarak el atmalarını rica ediyorum. En azından benim yaptığım üzerinden düzenleme getirebilirler. İyi oyunlar dilerim.
    http://s3.dosya.tc/server12/1k5pka/Bioshock_Remastered.rar.html
    http://www.mediafire.com/file/acf2yqbqxud19qa/Bioshock+Remastered.rar
    Arkadaşlar üs mesajda yazdığım üzere Türkçe karakter sorunu halledildi. Font dosyasına dokunmadım bu yüzden oyundan atma yapmayacaktır.
    Aşağıdaki linkteki dosyayı "Steam\SteamApps\common\BioShock Remastered\ContentBaked\pc" klasörüne çıkarın. Öncesinde "Localizedint.lbf" dosyasını yedekleyin.
    Oyun bende sorunsuz bir şekilde açılıyor ve Türkçe karakter sıkıntısı ve oyundan atma yapmadı.

Oyunu tam test edemedim, oyun içerisinde karakter yerine boş kutucuklar görürseniz bilgi verin hemen düzelteyim. Tekrardan iyi oyunlar dilerim.
    http://www.mediafire.com/file/utbbfbf6bb9gd5v/Localizedint.rar
    http://www.dosya.tc/server10/y3allx/Localizedint.rar.html
    http://dosya.co/759urgzdj7pn/Localizedint.rar.html
  • Elinize emeğinize sağlık.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Zor bir projeyi tamamladınız.tebrik ederim.Merakla bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler :) Türkçe yaması olmadığından aldığım ama oynayamadığım bir oyundu. Elinize saglık.

Bide bir oyunu daha kaldı Türkçeye çevrilmeyen onada el atsanız mükemmel olur :D
  • Vay be bir tek 2. Oyun kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bioshock infinite oynuyordum ana konudan bir haber şükürler olsun oyun tr yama ile oynayacağiz

emeğinize ve çabalariniza teşekkürler.
  • yahu siz muhteşemsiniz böyle bir sanat eserini türkçeye çevirmek büyük iş ister ellerinize sağlık sizin lütfen 2. oyunuda çıkardın bizi malum çeviri sitesine mahkum etmeyin.
  • elinize sağlık kimse cesaret edemedi siz iki kişiyle bitirdiniz helal olsun :)

• Bioshock çok ama çok önemli bir oyun. Türkçe çevirisi de bir o kadar değerli. Oyunu ingilizce kaygısıyla oybamayanlar, bu güzel dostlarımız sayesinde Türkçe mutlaka oynayın. Muhteşem textler e, kurguya ve oynanışa hazır olun. Çeviri yapanlara sonsuz teşekkürler.

• Elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 26 Eylül 2014; 23:18:47 >
  • Süper haber tebrikler

• Ellerinize,Emeğinize sağlık
  • Elinize sağlık hocam.
  • Birde Türkçe denerim baş yapıtı.

Elinize emeğinize sağlıkç
  • [ellerinize sağlık bekliyordum böyle bi ceviri

• quote:

Orijinalden alıntı: shanks

yahu siz muhteşemsiniz böyle bir sanat eserini türkçeye çevirmek büyük iş ister ellerinize sağlık sizin lütfen 2. oyunuda çıkardın bizi malum çeviri sitesine mahkum etmeyin.

aynen arkadaşa katiliyorum 2. oyunu da siz çevirin beklemesi önemli değil.

• Harikasınız
  • Sağolasın hocam emeğine sağlık

• Sonunda bu oyunu Türkçe göreceğiz teşekkürler.
  • Tüh steam geçen de indirim yaptı keşke alsaymışım.

ellerinize sağlık.
  • Ellerinize sağlık :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.