Şimdi Ara

Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
22
Favori
120.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Animus projesinin çevirdiği Batman Arkham Knight Steam'de 1 ekime kadar %75 indirime girmiş bulunuyor. DLC'siz düz versiyonu 14,75 TL iken DLC'li versiyon 22,25 TL. Sudan ucuz kaçırmayın derim. Ben DLC'siz düz versiyonunu satın almayı düşünüyorum.
  • Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    Uyumlu.
  • Ana oyunun altyazıları yayınlandı mı?
  • Aboneliğimizi yaptık merakla bekliyoruz 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Siz varya siiiz... Abone kazanmak için çok zekice düşünülmüş stratejik bir hareket.

Alıntıları Göster
    Neyin zekicesi acaba cidden merak ettim? Aboneliğe verilecek paraya İngilizce öğrenilir her oyun çatır çatır oynanır.

Burada birileri zeki değil sadece semer vuruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllardır bekliyoruz, kısa zamanda gelir umarım da artık oyuna başlayabiliriz.
  • Hocam ellerinize sağlık her türlü destekçinizim ama Inquisition'da codex çevrilmemesi bana haksızlık gibi geliyor witcher 3 de karakter bioları çevrilmese olacaklar gibi. 1 ay 2 ay fazla olsun tam olsun diye düşünüyorum ama emek ve karar sizin sonuçta.
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Öyle doğru oyunlarda zaten tek dille çıkıyor tüm alem eng öğreniyor.

Bu zeki arkadaşımıza block çakarak güzel bir hediye verin kendi kendine konuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Öyle doğru oyunlarda zaten tek dille çıkıyor tüm alem eng öğreniyor.

Bu zeki arkadaşımıza block çakarak güzel bir hediye verin kendi kendine konuşsun.
    Semer vurulan arkadaşlarımızdan sadece biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 1 Kasım 2018; 11:10:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir süredir güncelleme yapılmıyor, son durum nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One of Them kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One of Them

Bu mesaj silindi.
    Hocam ne yalan söyleyeyim discordda dönen muhabbetten sonra çeviri gelecek dedik. Sağlık olsun. 2015 ten bu yana bekliyorum ben zaten. 2 3 ay daha bekleriz. Az kaldı. Belki animustan 1 2 kişi daha gelir. Yeni yıl hediyesi olarak 1 ocakta gelebilir.

• hocam, bir şey öğrenmek istiyorum, acaba yama çıktığında bir aya mahsus abone olsak sahip olabiliyor muyuz yamaya? gönül isterdi oyun çevirisi yapan herkesin bu emeğine destek olayım ama malesef pek iyi bir dönem geçirmiyorum. cevaplarsanız yama çıktığı ay 5 dolar olan aboneliğe bir ay katılabilirim.
  • Yama çıktığında tek seferlik ödeme seçeneği olacak.

• Hi .. How did you edit fonts files of batman series BATMAN AA , BATMAN AC , BATMAN ORIGINS , BATMAN AK ?
    I am translating it to ARABIC , And can not edit the fonts , please i need your help , thank you.

Merhaba .. batman serisi BATMAN AA, BATMAN AC, BATMAN ORIGINS, BATMAN AK yazı tiplerini nasıl düzenlediniz? Ben ARABIC 'a çeviri yapıyorum ve yazı tiplerini düzenleyemem, lütfen yardımınıza ihtiyacım var, teşekkürler.
  • reis elinize sağlık yalnız şu bağış olayını dolar değilde tl yapsanız daha iyi olurdu en azından net bir bütçe belirleyip düzeltme düşünceniz yokmu dolar a karşı sizde bir adım atın ?
  • Çıkmış yamaları almak için güncel abonelik istemelisiniz bence emeğinizin karşılığı olarak, 5-10 lira aman aman bir para değil zaten böylece çeviri raporunu göremedi diye gelip burada kanser kanser yorum yapan kitle emeklerinize çökmemiş olur. Bu topluluk fazla iyiliği kaldırabilen bir topluluk değil. Bir teşekkürü çok görmelerini geçtim üstüne gelip burada emek veren siz ve bir çok çevirmen arkadaşı sanki aylık maaş verdikleri işçiymiş gibi davranarak bunaltıp, yeri geldiğinde hakaret bile ede ede soğuttular lanet ettirdiler. Bu insanlar cidden haketmiyor bir çok şeyi.
  • Yama ne durumda ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.