Şimdi Ara

Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
22
Favori
120.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abone ol rahat ol!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufulas

Abone ol rahat ol!
    Sloganımız bu olmalı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Sloganımız bu olmalı:)

Alıntıları Göster
    Acaba yamayı belli bir süre sonra ücretsiz olarak herkese açacak mısınız ? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Acaba yamayı belli bir süre sonra ücretsiz olarak herkese açacak mısınız ? Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    Belli bir süre sonra DLCler hariç herkese açılacak evet. DLCler bağışçılara özel kalacak.
  • quote:

Belli bir süre sonra DLCler hariç herkese açılacak evet. DLCler bağışçılara özel kalacak.

Alıntıları Göster
    Siz varya siiiz... Abone kazanmak için çok zekice düşünülmüş stratejik bir hareket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar artık şu bağış konusunu tartışmasak, sıktı artık... artık türkçe yama işinin profesyonel bir hale bürünmesi lazım, gönüllü çeviri ekipleri bir yere kadar çeviriyor, onlarda her zaman AAA oyunları çevirmiyolar, 2005-2015 arası güzel gitti sektör ama artık olmuyo görün, profesyonel bir şekilde devam etmesi lazım bu işin, bu da belli bi ücret gerektiriyo, düşün yani batman arkham knight çıkalı 3 yılı geçmiş daha yama yeni yapılıyo, dünyada oyunların çıkma hızı arttı ama bizim 2015 ten sonra yama yapma hızımız düştü, hala gönüllü birileri çıkıp yapsın diye yalvarıyoruz, olmaz böle abi, sektöre ayak uydurup hızlanmamız şart, said kardeşimi çok tebrik ediyorum burdan, güzel bir adım attı, ben eminim ilerde bu parayla yapılan türkçe yama işi daha da büyücek ve kurumsallaşıp bir sektör haline gelecek, türkiye nin böle bişeye ihtiyacı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3keko1 -- 11 Eylül 2018; 18:30:28 >

• nott0606 N kullanıcısına yanıt
    Şikayetin varsa abone ol, katkıda bulun. Siz ergenlerin ağzından çöp kelimesi düşmüyor.
  • Vay be şimdiden teşekkürler
  • Son bir kaç haftadır özellikle takip ediyorum 103 aboneyi gördükçe üzülüyorum. Güncellenmemiş sayı mıdır? 150 olsa gene rahatlıyıcam. Çeviri sayısı arttıkça abone yükselir umarım. AC orginsi kaç kişi abone olmadan aldı oda önemli tabi

Said bey Dragon age inquisition için codex çevirileri yapılacak mı? Benim görüşüm yapılmamasından yana, okuması zevkli her çevrilen türkçe oyunda genellikle okurumda ama çeviri süresini çok uzatıcaksa gerek görmüyorum.
  • Güncel abone sayımız 105. Codex çevirileri konusunda inisiyatif proje yönetimiz Kandemir'in. DA2'de çevirmedikleri için Inquisition'da da çevirmeyecekler diye tahmim ediyorum ama belki bir anket yaparlar.
  • Şimdi ve ilerideki yamalarınız için kaç dolarlık abone olmak gerekiyor (DLC) dahil 3 dolar yeterli mi her ay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

arkadaşlar artık şu bağış konusunu tartışmasak, sıktı artık... artık türkçe yama işinin profesyonel bir hale bürünmesi lazım, gönüllü çeviri ekipleri bir yere kadar çeviriyor, onlarda her zaman AAA oyunları çevirmiyolar, 2005-2015 arası güzel gitti sektör ama artık olmuyo görün, profesyonel bir şekilde devam etmesi lazım bu işin, bu da belli bi ücret gerektiriyo, düşün yani batman arkham knight çıkalı 3 yılı geçmiş daha yama yeni yapılıyo, dünyada oyunların çıkma hızı arttı ama bizim 2015 ten sonra yama yapma hızımız düştü, hala gönüllü birileri çıkıp yapsın diye yalvarıyoruz, olmaz böle abi, sektöre ayak uydurup hızlanmamız şart, said kardeşimi çok tebrik ediyorum burdan, güzel bir adım attı, ben eminim ilerde bu parayla yapılan türkçe yama işi daha da büyücek ve kurumsallaşıp bir sektör haline gelecek, türkiye nin böle bişeye ihtiyacı var
    Keko adamsın duygularıma tercüman olmuşsun.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Said hocamın dediği gibi eğer abonelerimiz isterlerse çeviririz tabi. Ama bu çeviri süresini elbette arttıracaktır hocam.

@saidsrc
  • Batman demo yaması yakında geliyor. Altyazılar haricinde kalan ekran yazıları çevrilmiş olacak.
  • Batman ekibine üç yeni arkadaş daha kattık.
  • Umarım bu ay gelir.
  • quote:

Batman ekibine üç yeni arkadaş daha kattık.
    İşleri hızlandıracağız deyip bu yeni gelen arkadaşları bünyenize katarken ince eleyip sık dokuyorsunuzdur umarım kaliteyi düşürmeyin de sonra. Tıpkı kendiniz gibi video oyunlarına tutkulu ve video oyun kültürü olan İngilizce ve Türkçeye yeteri kadar hakim olan arkadaşları seçiyorsunuzdur umarım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 15 Eylül 2018; 17:52:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Said hocanın gruba kifayetsiz eleman alacağını sanmıyorum güvenim tam. Bu ay içinde çıkması biraz hayal gibi olsa da belli mi olur?
  • İşi beceremeyip yıllardır ortalık malı edilen yama nihayet güvenilir ellerde size güvenimiz tam hocam
  • Son çeviri raporu sitemizde yayınlandı: animusprojesi.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.