Yarbay
16 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 345 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arafel'in asası görevinde donup kalıyordu.
Sonrada save dosyası silindi gitti.
Elinde save dosyası olup paylaşırsa çok memnun olurum.
Could not read from file memoryfile hatası veriyor.
Oyun orjinal, steam sürümü.
Yardımı olan herkese teşekkürler.
Konu silinebilir.
Başlıkta belirttiğim gibi bu rami almalımıyım ?

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-4gb-value-ddr3-1333mhz-cl9-tek-modul-ram.html

Anakartım bu :
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-870a-ud3rev_30

Şuan bende olan ramler bunlar: Kingston 4GB 1333MHz DDR3 (2GBX2) Dual Kit CL9 KVR1333D3N9K2-4G eğer yukardaki rami alırsam uyumsuzluk olurmu ?
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 1400 TL yi geçmeyecek laptop tavsiye edermisiniz.
Bazı adobe programları ve günlük işler için kullanılacak.
Son zamanlardaki bütün oyunları oynatmasada bazılarını oynatsın istiyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
Bu sorun uzun süredir aklımdaydı sadece fırsat bulamıyordum konu açmaya ancak şimdi buldum.
Sorun şu ben telefon numaramı göndermeme rağmen bana bi ileti gelmedi ve onaylatamadım bu konuda adminler ilgilenirse sevinirim konu dışına yazamıyorum bildiğiniz üzere.
Bu filmin konusunu bulamadım.O yüzden ben açayım dedim izleyenler nasıl olduğu hakkında fikirlerini verirlerse sevinirim.
Öncelikle merhaba.Konuyu şöyle anlatıyım:2 gün önce internet gitmişti TTNET'ten adam gelmiş ve modemde sorun olduğunu söylemiş bugünse abim modeme res attıkdan sonra düzelmiş.
Sanırım TTNET'in 6 tane modemi varmış.Bende sizden bu 6 tane modemden hangisini önerirsiniz diye sormak istiyorum tekrar giderse hazırlıklı olmak için.
Telefon piyasasını çok takip eden biri değilim o yüzden bana 700-800 TL civarı telefon önerirmisiniz istediğim en önemli özellik HD film izlemek ve ekranının büyük olması önerileri bekliyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.817
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 32.326 (Bu ay: 369)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.311 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.