Şimdi Ara

Aşı Olanlar Pişman Mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
7.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben daha bir doz bile aşı olmadım. Bir iki adamın ağzına bakmayarak aşı olmadığım için çok mutluyum.

Medyanın şişirmesi ile patlayan salgın ve aşı, şimdilerde medyanın elini ayağını çekmsiyle gündemini yitirdi.

Aşı olan kıymetli dh üyeleri, pişman mısınız? Gelin dürüstçe konuşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aşının mutlaka ölümü yeneceğini söyleyen gene sizdiniz. :)

Kurtulma şansı varken sizin yüzünden ölenlerin pişmanlığı size yeter bence ama bunu anladığınızı sanmıyorum daha.

Peki aşı sayesinde kurtulanlar, hatta hastalığı hissetmeden atlatanlar? Senin kaynakların bunları da yok sayıyor tabi. 

Hastalık planları ve 2025e kadar sürecek teorilerine inanmışsın galiba, o yüzden şimdi olan ters geliyor. 

Aşı olanların başına bir şey mi geliyor da pişmanlık duygusu yaşasınlar anlamadım?

Ben bu aşının cok abartıldığını düşünüyorum. Avrupayı anlarım kaliteli besleniyorlar ama bizim fakir milletimiz bimden %100 katkılı ,yapay besinlerle beslenip aşıya gelince birden aslan kesilmelerini anlamıyorum. Aşı olmasak bile zaten o yediklerimiz bizim ömrümüzü tüketecek :)

not: sağlık personeliyim 2 doz sinovac oldum sadece.

•  

• Neden pişman olayım?

• Hayır, semptom göstermeden atlatıp hayatımı bile kurtarmış olabilir.

• 3 doz oldum pişman değilim ayrıca niye olayım?20 şubat ta covid testim pozitif çıktı.sadece ilk gün aşırı baş ağrısı,halsizlik sonraki 5 gün kuru öksürük dışında gayet rahat geçirdim.aşı belki de ağır geçirmemi engelledi.pişman olacak bi durum yok.

• Bunu birilerine, sizlere inanıp aşı olmayıp ölenlere sormalı. Ya da istersen sen onların yerine cevap verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 4 Nisan 2022; 22:49:12 >
  • kadirsu kullanıcısına yanıt

Bende korona (grip) oldum yani.

Eklem ağırısı ve halsizlik dışında pek bir şey olmadı.

Aşı olmadım :)

Bu tamamen insanın bünyesi ile alakalı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Aşının mutlaka ölümü yeneceğini söyleyen gene sizdiniz. :)

Kurtulma şansı varken sizin yüzünden ölenlerin pişmanlığı size yeter bence ama bunu anladığınızı sanmıyorum daha.

Peki aşı sayesinde kurtulanlar, hatta hastalığı hissetmeden atlatanlar? Senin kaynakların bunları da yok sayıyor tabi. 

Hastalık planları ve 2025e kadar sürecek teorilerine inanmışsın galiba, o yüzden şimdi olan ters geliyor. 

• Yav kardesim aşı ne için olduk bağışıklık kazanmak için ezelden beri izlenen yöntem budur misal zehirlendiysen antizehir yapılıp içilir neyi savunuyorsun aaaa ben aşı olmadım muhahaha neyin kafası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 doz oldum pişman değilim. Biontech bulabilirsem bi doz daha olmayı düşünüyorum yaz gelmeden..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük resmi gördün ha?

• Aşı olanların başına bir şey mi geliyor da pişmanlık duygusu yaşasınlar anlamadım?

Ben bu aşının cok abartıldığını düşünüyorum. Avrupayı anlarım kaliteli besleniyorlar ama bizim fakir milletimiz bimden %100 katkılı ,yapay besinlerle beslenip aşıya gelince birden aslan kesilmelerini anlamıyorum. Aşı olmasak bile zaten o yediklerimiz bizim ömrümüzü tüketecek :)

not: sağlık personeliyim 2 doz sinovac oldum sadece.

• İşte buna saçmalamak deniyor kardeş. Boşluktan yapıyorlar. Kafa da çok çalışmayınca bu sonuç çıkıyor. 3 aşı oldum ben, yanımdaki 3 kişi covid oldu, bana yine de bulaşmadı bu yüzden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sensaura kullanıcısına yanıt

O 3 kişi suratınıza direkt öksürseydi büyük olasılık bulaşmadı diyemeyecektiniz. Aşının bulaştırmama özelliği yok, bağışıklık direncini kuvvetlendiriyor o kadar.

• Aşı karşıtları bana ''dünya düzdür'' diyen insanlar gibi geliyor nedense..

• Pişmanım, boşu boşuna ne olduğu bilinmeyen sıvıyı aldık.

• pcr bile olmadım

aşı olanlardan pişman olanlarda toprak altında çoğu

kalp krizi geçirenlere ilk aşı oldu mu diye sorun

• 2 doz bionteck,1 doz turkovac oldum.sonra omicron varyantli virus kaptim.cok hafif atlattim🙂

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.