Şimdi Ara

Aşı Olanlar Pişman Mısınız? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
7.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birseyi cok uzatip cekip sunetip camurlastiriyorsin. Tehlike olarak gorecegin hersey tehlike olur. Virus dunyanin kapanmasina sebep olacak kadar tehlikeli degildi. Virus yokken hicmi insan ölmuyordu. Benzeri oyunlar simdi Savas konusunda var. Bugune dek Petrol bolgeleri hep yaniyordu, Ruslarla Ukrayna birbirine girince ne Petrol kaldi ne gida.

Ati alan Uskudari gecti sen hala soganin cucuguyle ugras dur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt

Ölüm tehlikeli bir şey değil ama bunu söylemek işi çamurlaştırmak.

Büyük oyunlar görmek çok mantıklı şeyler, bunları deyip durman olayı uzatmak olmuyor.

Dedim ya kendinizin bile farkında değilsiniz. Yapacak bir şey yok.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    O cok tehlikeli buyuk olumcul virusten kac kisi öldu? Hadi soyle. Olumcul virus fazla yayilamadan yok olur bir kere. Binlerce virus turu var diye dunyayimi kilitleyelim? Kime ne anlatiyorum, allahtan klavyem dokunmatik yoksa klavyeye yazik

Ölüm tehlikeli değildi hani, o tutmayınca şimdi de ölen sayısı üzerinden mi şansını deneyeceksin? Aşı Olanlar Pişman Mısınız? 

E anlat hadi, ikidebir olu ve sayisindan bahseden sensin. Ya yazdigini okumuyorsun yada dusundugunu yazamiyorsun.

Virüs tehlikeli değil diyen, her şeye oyun diyen benim tabi. Haklısın, bunlar düşünerek yazılacak şeyler değil. Aşı Olanlar Pişman Mısınız? 

Fazla yayılmadan yok olmuş bir hastalık örneği. Biri buna tamamen yalan diyordu, ona inandın galiba.

Aşı Olanlar Pişman Mısınız?
    Aşı Olanlar Pişman Mısınız?en.wikipedia.org
    Black Death - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 30 Nisan 2022; 21:19:47 >
    Hadi kardes hayirli iftarlar

İftar da büyük oyun. Aman dikkat. Aşı Olanlar Pişman Mısınız? 

• Aşı Olanlar Pişman Mısınız?
  • 2 kere corona oldum, aşı olmadan hafif atlattım. Aşı olanlar gençler sırf korkutulduğu için devletin sırtına aşı başına 5 euro yük bindirdi.

Yaşlılara birşey demiyorum ama sağlıklı gençlerin aşı olması gereksizmiş. aşı olanla olmayan arasında hiç bir fark yok.

bağışıklığı güçlü olan gençlere hiçbirşey olmadı.

Zaten pangolinden mi yarasadan mı labaratuar damı üretildi o bile bulunamamış durumda? Trump çin gribi diyordu.

bana göre çin bu hastalığı aşırı yüksek nüfüsünü yaşlılardan arındırmak için çıkarttı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 30 Nisan 2022; 21:38:47 >
  • Ben de sizin gibi hiç olmadım olmaya da gerek kalmadı bence Aşı Olanlar Pişman Mısınız? 

• Arkadaş aşı olmayıp virüse de yakalanmadığı için kendisini atomu parçalamış kadar zeki zannediyor ama öyle değilAşı Olanlar Pişman Mısınız? Etrafına dönüp bakmaktan bile aciz ne yazık ki, hiç mi etrafınızda covid geçiren olmadı? Siz bu virüse yakalanıp yakalanmayacağınızı nerden bilebilirsiniz? Yakalansanız sizde nasıl etki edecek nerden bilebilirsiniz? Siz farkına bile varmadınız ama bir yakınınıza bulaştırdınız ve yakınınız öldü diyelim ne hissedersiniz? Bu virüsün kimde nasıl etki edeceği zaten belli değil kimse de bunu gizlemedi, kimi farkına bile varmazken kimi hayatını kaybedebiliyor. Zaten insanlarda kendilerinde nasıl etki edeceğini bilemediği için bu aşıyı oluyor. (Hiç bir sağlık problemim yok yaşım 33, salgın hafifliyor diye 3. dozu olmadım akabinde hastalığa yakalandım ve mahvetti beni, 3 gün elden ayaktan düşürdü ilerleyen süreçte hafiflesede etkileri devam etti, hayatımda böyle hastalık geçirmedim. Ve 3. dozu olmadığım için bin pişman oldumAşı Olanlar Pişman Mısınız? )

Bence hastalığa yakalanmadığınız için sadece şükretmelisiniz..

Bu zamana kadar tonlarca ağrı kesici, antibiyotik vb. ilaçları sorgusuz sualsiz kullanıp 1 kez bile prospektüsünü okumamış, yan etkilerinden habersiz veya yan etkilerini zerre umursamayan cahil sürüsü aşı uzmanı kesildi malesef. Adamın yanı başında binlerce kişi can çekişiyor adam diyor ki "medya pompaladı", Akıl tutulmasından başka bir şey değilAşı Olanlar Pişman Mısınız? Aşı Olanlar Pişman Mısınız? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nck06 -- 30 Nisan 2022; 22:4:31 >

• Aşı olmayanlar neden kendilerini bir şey başarmış sayıyor ya? Aşı olmayanlarda bi trip var ki sanki dünyayla savaşmış kahraman olmuş gibi. Eğer bunu bile başarı sayıyorsanız hayatta aşı olmamak dışında hiç mi bir başarınız olmadı sizin?

• Bunu tam olarak bilemeyiz bence yapılan araştırmalar vs sonra kesin konuşulabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet pişmanım. Mecburen oldum çünkü işyerime giremedim. Yıllık iznimden 2 hafta haybeye gitti. 2 ay sonra uygulama iptal oldu. Sorumluları Allah bildiği gibi yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ailedeki herkes 3 doz aşısını oldu. bir kere bile covid-19 geçirmedik :) ve çok da dikkatliydik. yani ben memnunum ve diğer aile bireyleri de memnun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x Sinovac oldum, Biontech olmadığım için pişman dahi değilim. İyi ki olmadım. Sonra kalp kası iltihabıyla uğraşamazdım.

• Aşi olmadim fakat o 8-8 içilen haplari ictigim.icin bobreğim iflas etti. diyalize giricem yakinda.

• samtiger kullanıcısına yanıt

Büyük oyunu bozdun dostum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.