F

Teğmen
27 Haziran 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 20)
Gönderileri
Bu ülkede vergiler cart curt keyfi olarak harcanıyor ben bu kadarını da beklemiyordum ülke iflas etmiş zaten ekonomi namına birşey yok tsk bu ülkeyi ayakta tutuyor Kavimler göçü başlarsa şaşmayın
Yurtdışından araç getirmek mümkün mü?Özellikle kuzey ıraktan getirmek plakayı tr ye işletebilirmiyiz?
Bilgisayardan anlayan var mı benim için çok önemli laptop kullsnıcısıyım hdd nin %5 canı kaldı bilgisayar acılıp eror hatası verıyor yedekleme nasıl yapabilirim rahmetlinin fotoğrafları falan vardı canımı sıktı bu durum
Bu araç sıkıntısı ancak böyle çözülebilir, en azından sıfır alırken oluşan cari açıktan daha az bir cari açık oluşturur. Yetkililerin buna bir çözüm bulması lazım gerçekten külüstür denilecek yola çıkmayacak araçlara 25 bin 35 bin istiyorlar, bu ne kardeşim tamam millet piyasasına göre yazıyor ama bu para kolay kazanılmıyor, yıllardır yaşanan sıkıntı bu şekilde çözülebilir diye düşünüyorum.
Türk telekom hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabailir mi iletişim hattını arıyorum kampanya sunuyor istemiyorum diyorum ana menüyü atıyor sabahtan beri aynı kısır döngüdeyim
Ya arkadas bu araba fiyatları daha ne kadar artacak 50bine kadar arac bakıyorum yurtdısında 1k euro altı arabaların fıyatları.. Artık bu arabalar fiyatları 70 60 bandında galericiler fiyat veriyor ülkede ne kadar karaktersizi var toplanmıslar pandemi öncesinde 50bin tl 2010araç bulabiliyorduk az parada değil 50k
Şunu farkettim genel itibariyle türk tarihlerinde muhakkak kardeş katli hüküm sürmüştür özelliklede osmanlı mehmet dönemi dikkatimi çekti 19kardes katli ve sonrası eşber sistemi çıkarılması osmanlıda kardes katli çok yanlıs bulduğum husus ve eşber sistem ise daha da sistemi batırmıştır.. neden şehzadelerin bilgi ve yeteneklerini kullanma yoluna gitmediler?
Çözüm yolu osmanoğulları hanedanın her birilerini sancaklarını atanması ve orayı idare altına almaları 19 kardesleri meclis halinde toplanıp sezaskerlerin ağaların kadların vezirlerin olduğu hatta eski padişahında vekil tayin etmesi gerektiği yada gözlemesi gerektiği ve bir kişi belirleyip ölümüne kadar onun idaresi altında kalmayı kabul etmeleri çok mantıklı bir süreçtir ve diğer hanedan üyeleri Macaristan mısır boğdan suriye atina vs gibi yerlere osmanoğullarında biri idare etmesi hem oranın asimilesine katkı bulunacak ve yerel halkı daha iyi tanıma fırsatı bulurak osmanlıda ekonomik sorunu böylece kökten çözülmesi yardımcı olacaktır siyasi politik durum daha önceden görülüp müdahale edilmesi daha da kolaylaşak hatta merkezi otorite sarsılmaz bir yapıya bürünecektir
Sanırım hiçbir mahlukat düşünmedi böyle birşeyi varsa daha iyi fikri yorumlarda bekliyorum
Cimer her işi el çözüyprmuş böyle bir şey mümkün mü sizce ?
İspanya İtalya Türkiye ile birlikte Tf x projesine katıkım sağlayamazlar mı akdeniz konsorsiyumu açısındaniyi olmaz mı
Neden hristiyan türkler asimile olmus dıyoruz bizlerde müslümanlar olarak asimile olmadık mı hatta türkiye ortodoks hrıstıyanlık hamiliğini bile yapabilir ne ruslar ne yunanlara kalmaz bu hamilik diye düşünüyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 533
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.809)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 348 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.