Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dumanus Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (11 Mobil) - 1 Masaüstü12 Mobil10 Android
5 sn
3.504
Cevap
273
Favori
331.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1088
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Favoriye Eklediklerim 273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) xweser (55 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) Sleepwake33 (41 mesaj) catik (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (819 mesaj) Mobil (1116 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (224 mesaj) Uygulama (633 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    329 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tüm Apple iPad tablet modelleri için sıcak fırsatların konuşulduğu başlıktır.

Diğer:

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/121084032/sonsayfa

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/84001217/sonsayfa

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konuyu açan ve güncel tutanlara saygım var ama ya ilk mesaj güncel kalacak ya da bu konu kapatılmalı. Bu haliyle saçma, fırsat bakıyorum ilk sayfada yok, 66 sayfa fırsat aramak da olmuyor haliyle.

Sormak gerekiyorsa sorsak cevap gelmez. İpad mini 2 fırsaı arıyorum? Hani nerde
    Ne airpods arıyorum ne satıyorum ama birkaç konuda gördüklerim çok ezikçe.

Şu anda kulaklığın satış fiyatı en uygun 978 lira. Kartınız, kuponunuz, çekiniz bu durumu bağlamıyor. Kimse senin x kartının vereceği 100 lira fayda yüzünden malının fiyatını düşürmek zorunda mı? Bir de akıllarınca mobing de yapıyorlar topluca. Acınası bir durum.
    Hocam bence arkadaş haksız değil, sonuçta siz de bir gün önce 2500 e razı değilken bir gün sonra razı oldunuz. Ne oldu da bir gecede fikir değiştirdiniz?
    Burada yargılama yapmak yanlış, çünkü herkes haklı haksız olan tek şey enflasyondur

@kimbehicayy sizin aradığınız yoldan bulunmaz ama. Kimse 900tl fazla verip sıfır airpods pro alıp 1400 liraya size satmaz. adam gider fark ödemeden normal airpods'u alır 1000 liraya satar. 1000 tl kar yapar. size 900 tl farkla aldığı airpodsu 500 tl karla neden satsın? bu forumun ölücüleri bir kendini akıllı sanıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3c/fe/ba/3cfeba00becf509ecb211cb6ff0a196c.png&t=0&width=480&text=1

Aldığım ürüne zam gelirse, ikinci el ürünüme de haliyle bunu orantılayıp yansıtırım. Bu gayet normal. 3’e almışım 13 olmuş, neymiş efendim 2.5’a razıydın nasıl 10 yazarsın.

Sonuçta alanlar ticaret yapmıyor ki. Yenisi ile değişecek, ihtiyacı var belki.

Var mı arabasını aldığı fiyata satacak babayiğit? Elindeki telefonu daha ucuza satacak ?

Maalesef zam geldi ancak bekleniyordu. Bir süre böyle devam eder, alışınca herkes yeniden almaya başlar. Artık almak istediğiniz bir şey varsa beklemeyeceksiniz.
    Aslında bu işler oldukça basit, 900-1000 diyen zaten elinden çıkartamayacak ve fiyatı satmak isterse otomatikmen daha aşağıya çekecek. Standart bir arz-talep dengesi oluşacak. Son kampanyayla ben de ipad'imi yenileme düşüncesindeyim ve konuları takip etmeye, bilgi almaya çalışıyorum ama konularda bilgiden çok "zaten satamazsınız 600-500'e veren varsa alalım" diyen tayfayı görüyorum. Sonuçta konu ikinci el forumuna dönüyor ve bilgi alamıyor, konuyu takip edemiyopruz, hep olan yine oluyor. 900-1000 diyene zaten benim de lafım yok ama yazdığım şey 600-500 diye diretip mesaj kirliliği yapanlara idi, böyle bir beklentiniz yoksa üstünüze alınmanıza üzüldüm.

Ben de yıllardır bu forumdayım, airpods gibi iphone gibi talebi yüksek ürünlerde böyle fırsatlardan sonra çok düşük fiyat bekleyenler yıllardır hep avuçlarını yalıyorlar ama yine de aynı algıyı kasmaktan da kaçınmıyorlar. Buradaki algıya kanıp 600'e satan olsa, sattığı aynı ürünü kutusunu açmadan 850'ye letgo'dan okumaya kalkacak, sanki tanımıyoruz bunları.
  • Yarbay
    3087 Mesaj
    Konu iyi oldu. Vatan da ipad mini retina 959TL enpara iadesi oluyorsa iyi fiyat. Takipteyim.

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Konu iyi oldu. Vatan da ipad mini retina 959TL enpara iadesi oluyorsa iyi fiyat. Takipteyim.
    worldpuan hediye çeki vb ile avantajlı:

APPLE IPAD Mini Retina 16GB Wi-fi ME279TU/A Gümüş Beyaz / ME276TU/A Uzay Grisi 989,00 TL Avenda
    |
    |

N11'de 989 TL. Yanına 11 TL'lik ürün ilave ederseniz 100 TL çek ile 900 TL ödersiniz, taksit de oluyor.

Enpara ile ödeme yapıp 100 TL de oradan alabilirsiniz.

Orijinalden alıntı: signore

quote:

N11'de 989 TL. Yanına 11 TL'lik ürün ilave ederseniz 100 TL çek ile 900 TL ödersiniz, taksit de oluyor.

Alıntıları Göster
    ipad'leri öğrenci indirimiyle alabiliyor muyuz? alabiliyorsak nerden alabiliyoruz?

• Teğmen
    171 Mesaj
    quote:

quote:

Hocam 100 TL çek nerden gelecek?

quote:

100tl çek alışveriş anında düşülüyor mu? Öyleyse 800e geliyor galiba.

quote:

Alıntıları Göster
    Güzel konu. Benim de aklımda Mini Retina var. World Puanlı cazip kampanyaların takipçisiyim.

• Emekli Yönetici
    8094 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

quote:

quote:

Hocam 100 TL çek nerden gelecek?

N11 en iyi kampanyasından kendiniz edinebilirsiniz veya forumda satanlardan alabilirsiniz.

@SertyAdams

Evet, N11 anında düşüyor, Enpara 6-7 Ocak'ta iade eder.

Ayrıca 5 TL de avantajix'den gelir,

Ayrıca BKM ekspress ile öderseniz 15 TL de oradan gelir,

Ayrıca N11'de 111 TL üzeri alışveriş yapan ilk 1000 kişiden biri olursanız çeyrel bilet gelir :)

Bilgiler bunlar, geri kalanı forumda araştırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 21 Aralık 2013; 13:47:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: SertyAdams

• Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

100tl çek alışveriş anında düşülüyor mu? Öyleyse 800e geliyor galiba.

Nasil dusuyor tum urunlerdemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3180 Mesaj
    Mini ile retine arasınada çok fark var mı arkadaşlar?

Orijinalden alıntı: carlitoss

Retina farki var

|
    |
    quote:

Islemci ram hiz ve retina guzelligi :)

|
    |

Orijinalden alıntı: hüşke

quote:

Islemci ram hiz ve retina guzelligi :)

Alıntıları Göster
    Teknoloji marketlerde hiç mini retine görmedim ondan soruyorum. Gözle görülür bir fark var diyorsunuz yani.

Teknoloji marketlerde hiç mini retine görmedim ondan soruyorum. Gözle görülür bir fark var diyorsunuz yani.

Valla ipad minim var ve asiri memnunum. Tek eksigi retina, hicbir sekilde hiz problemi yasamiyorum. ios 7 dusurmedi hizini. Ama e-kitap felan okunmuyor, retina olmayinca cok yoruyo insani. Mini retina almak su an icin daha mantikli. 800 civarina yakalanirsa guzel fiyat olur.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

quote:

Valla ipad minim var ve asiri memnunum. Tek eksigi retina, hicbir sekilde hiz problemi yasamiyorum. ios 7 dusurmedi hizini. Ama e-kitap felan okunmuyor, retina olmayinca cok yoruyo insani. Mini retina almak su an icin daha mantikli. 800 civarina yakalanirsa guzel fiyat olur.

Alıntıları Göster
    İpad Air Retine çek ve world kartla vs 980 civarına geliyor. Aklım ona kayıyor. 16gb wifi modeli.
    |
    |

• Teğmen
    100 Mesaj
    quote:

İpad Air Retine çek ve world kartla vs 980 civarına geliyor. Aklım ona kayıyor. 16gb wifi modeli.

Alıntıları Göster
    Bende ipad mini retina düşünüyorum, ama galiba biraz stok sıkıntısı var. 800tl falan olursa alırım artık
    |
    |

Orijinalden alıntı: bakura_tr

Bende ipad mini retina düşünüyorum, ama galiba biraz stok sıkıntısı var. 800tl falan olursa alırım artık

Alıntıları Göster
    http://www.tvt.com.tr/ beyler en ucuz bu siteden buldum ben en para falan durumlarım olmadığı için :D çok sağlam firma öneririm sipariş ertesi güne geldi 32gb wifi 1199tl 12 taksite aldım :D
    İNTEL İ7 3770K 4.4 GHZ - GGTTXX998800TTİİ AARRIIYYOORR - 8 GB RAM 1600 MHZ - 2 TB WD 64 MB HDD - 256GB MEMORİGHT SSD - MSI GD 55 Z77 - XCLİO A320 CASE - HİGH POWER €LEMENT 750W PSU 80 - 2 DVD WRİTER - 22''- ASUS LCD MONİTÖR - COOLER MASTER HYPER 212X CPU COOLER - LOGİTECH G430 HEADSEAT - LOGİTECH G700S GAMİNG MOUSE - AEROCOOL STRİKE X FREEDOM GAMİNG MOUSE

• Binbaşı
    1914 Mesaj
    Mini retina takip

|
    |

Orijinalden alıntı: neglectful

http://www.tvt.com.tr/ beyler en ucuz bu siteden buldum ben en para falan durumlarım olmadığı için :D çok sağlam firma öneririm sipariş ertesi güne geldi 32gb wifi 1199tl 12 taksite aldım :D

32gb 1199tl emin misiniz?

|
    |
SEO
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.