Yarbay
29 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 289 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Evet arkadaşlar arkadaşıma araç alacağız dizel ile benzinli arasında 15 bin fark var senede 25 bin yapacak ben benzinli al diyorum ama fiyat farkı az olmasından dolayo arkadaş dizel almak istiyor dizelin dpfsi adblue si bakımı masrafı vergisi diyorum arkadaş illa dizel diyor siz olsanız hangisini alırdınız

Merhaba arkadaşlar bütçe 250 aklımıza çok yatarsa 300 için zorlarız ama 250 ye işi bitirirsek iyi olur
Aklımda focus 2008 c3a var hangisini tercih edersiniz başka önerisi olan varsa önerilere açığım
Merhaba arkadaşlar kardeşime bir araba almanın zamanı geldi bütçe başlıktaki gibi olacak

İlk arabası ve şöförlüğü yeni öğreneceği için b segmenti benzinli otm düşünüyoruz, 10bin km geçmemiş 2018 ve üzeri olmasını istiyorum

Listemdekiler

Suzuki swift 1.2 yeni kasa tipi çok hoşumuza gitti

Hyundai i20 1.4

Toyota yaris 1.33

Peugeot 208 1.2 puretech

Citroen c3 1.2 puretech

Reno clio 1.0

Opel corsa 1.4

İbiza 1.0 eco tsı sıfırı 185 bin az daha çıkıp sıfır ibizada olabilir

Tercihinizi nedenleri ike yazarsanız sevinirim

Not: bu kriterlerde başka önerisi olan varsa beklerim fakat oparaya c segmenti alırım d segmenti alırım diyecekler fikrini kendine saklasın
Bizim oğlan özel bir okulun kreşine gidiyor okul nisan mayız ayı aydatını tam istiyor ben açıkçası vermek istemiyorum
Elektrik, su, 3 öğün yemek masrafı yok okullar çalışan maaşları için devlete başvurdu brüt maaşın %60 ını devlet veriyor ne güzel dünya normal zamanda 100 kazanan okul zararı bırak şu krizde 130 140 kazanacak mahkemeye gitsem durum ne olur çocuğu özel okulda olanlar varmı siz ne düşünüyorsunuz sizin okullarda durum nasıl?

Sıfırını 92 ye koyan varken 110 bine 5 binde 2. el ilan koymak neyin kafası hayır bir iki de değil 92 lik ilan ne zamandır duruyor fazlasını yazan birsürü ilan?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-boyasiz-hatasiz-kusursuz-o-km-783438321/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-son-1-hafta-ekstrali-citroen-c-elysee-live-33-km-786381210/detay
Merhaba arkadaşlar kayınpedere araç bakıyoruz hiç birikimi yok full kredi olacak bizde yardım edeceğiz borcu bitti, çocuk okutuyordu mezun oluyor inşallah
Ben asında nekadar uygun olursa okadar iyi olur diyorum ama piyasa malumunuz
Ben sıfıra yakın 1.0 symbol sandero 1.2 c-elize 0.9 clio mu alsak en azından o parayı elalemin hurdasına veren kadar sıfır arabaya veririz diyorum, yada temiz çok km yapmayan daha güvenli güvenli b yada c segmenti aklınıza birşey geliyormu
uzun yıllar binilecek inşallah benzin manuel olur farketmez
Önerilere açığım
Edit: 2018 c elize 1.2 puretech 6000 kmde 73 bine alındı
Evet diyelimki o bunu okuyacak O'na ne demek isterdin...
2019 a son mesajımızı yazalım
Silinsin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.481
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.530)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.977 (Bu hafta: 13)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.