Şimdi Ara

Dell G2724D /2K 165Hz / HDMI 2.1 / DP 1.4 / WLED / 9449 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
4
Favori
3.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell G2724D /2K 165Hz / HDMI 2.1 / DP 1.4 / 9449 TL

https://www.laptop.com.tr/urun/413283/dell-g2724d-27-inc-165hz-1ms-qhd-fast-ips-adaptive-sync-gaming-monitor//?

https://www.gaming.gen.tr/urun/331003/dell-g2724d-27-inc-165hz-1ms-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/

Kantrast : 1280:1

Parlaklık : 438 cd/m²

Delta E Color : 1,21

---------------------------------------------------

AUO M270DAN08.C

Adobe RGB % 82 (Panel katalog değeri)

DCI P3 % 85 (Panel katalog değeri)

Rec. 2020 % 61 (Panel katalog değeri)

Arka Aydınlatma : WLED

---------------------------------------------------

Dell G2724D /2K 165Hz / HDMI 2.1 / DP 1.4 / WLED / 9449 TLpcworld
    Dell G2724D review: The new standard bearer for budget gaming monitors
    https://www.pcworld.com/article/1965138/dell-g2724d-review.html

• Ekran boyutu: 27 inç 16:9 geniş ekran
    • Yerel çözünürlük: 2560×1440
    • Panel tipi: IPS LCD
    • Yenileme hızı: 165Hz
    • Uyarlanabilir Senkronizasyon: VESA Uyarlanabilir Senkronizasyon, AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Uyumlu
    • HDR: Evet, VESA DisplayHDR 400
    • Bağlantı Noktaları: 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4
    • VESA montajı: Evet, 100x100mm
    • Hoparlörler: Yok

Cihazın paneli AUO M270DAN08.C

Bu ürünede bakabilirsiniz

ASUS VG27AQ3A / 2K-180Hz / DP 1.4 / QLED / 9646 TL

https://forum.donanimhaber.com/asus-vg27aq3a-2k-180hz-dp-1-4-qled-9646-tl--156914554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 22 Eylül 2023; 15:25:53 >

• Gaming Gen'den nefret ediyorum. Yılın başında Asus kampanyası vardı geri ödemeli. Kendilerinden kampanya kapsamında ürün aldım. Kampanya şartlarında ürün değerlendirmesi yapmamız gerekiyordu, gaming gen tr bir buçuk ay değerlendirmemi onaylamadı. 2-3 kez iletişime geçtim sözde not aldılar vs derken en sonunda yayınlandı. Yayınlandığında Asus'un kampanya başvuru kapsamından klavyeleri çıkardığını öğrendim.

O ara Razer Huntsman Mini alabiliyordum az biraz daha ekleyerek. Sırf kampanya var diye asus scope rx aldım. Alışması çok zor bir klavye. Hala tuşlara yanlışlıkla basıyorum. Daha daha kötüsü bu enflasyona rağmen fiyat geçen hafta 1750 liraydı ben zaten 1700'e aldım.

Firma yanıyor olsa elimde son yangın tüpü olsa bir fıs sıkmam. Bunlar yüzünden Asus gibi rezil bir firmanın müşteri temsilcileri ile (yurtiçi ve yurtdışı) görüşmek zorunda kaldım. Mailler telefonlar. Yatacak yerleri yok, tek yapacakları ürünün o kadar da hak etmeği bir övgüyü paylaşan müşteri değerlendirmesini onaylamaktı. En sonunda pes edip aralık 2022 enflasyonu ile 1700 tl'ye aldığım kablolu klavyeyi kullanmayı kabul ettim.

Allah bilir monitörde sağlam bi sorun olsa neler yaşatırlar..

• gaming.gen.tr de de aynı fiyatta, 7bin civarı olsa alırdık güzel monitör

• ebukas kullanıcısına yanıt

bırak 7 bini HDMI 2.1 full hd monitörü 12 bin tlye alamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 22 Eylül 2023; 15:16:23 >
  • Alacaktım ki renk gamutu istediğim seviyede değilmiş. Renginden kısmasalardı efsane cihaz olurdu. Beklemeye devam.

• ccguven kullanıcısına yanıt

Delta E si düşük 1,21 (Doğru renk hassasiyeti iyi)

• Gaming Gen'den nefret ediyorum. Yılın başında Asus kampanyası vardı geri ödemeli. Kendilerinden kampanya kapsamında ürün aldım. Kampanya şartlarında ürün değerlendirmesi yapmamız gerekiyordu, gaming gen tr bir buçuk ay değerlendirmemi onaylamadı. 2-3 kez iletişime geçtim sözde not aldılar vs derken en sonunda yayınlandı. Yayınlandığında Asus'un kampanya başvuru kapsamından klavyeleri çıkardığını öğrendim.

O ara Razer Huntsman Mini alabiliyordum az biraz daha ekleyerek. Sırf kampanya var diye asus scope rx aldım. Alışması çok zor bir klavye. Hala tuşlara yanlışlıkla basıyorum. Daha daha kötüsü bu enflasyona rağmen fiyat geçen hafta 1750 liraydı ben zaten 1700'e aldım.

Firma yanıyor olsa elimde son yangın tüpü olsa bir fıs sıkmam. Bunlar yüzünden Asus gibi rezil bir firmanın müşteri temsilcileri ile (yurtiçi ve yurtdışı) görüşmek zorunda kaldım. Mailler telefonlar. Yatacak yerleri yok, tek yapacakları ürünün o kadar da hak etmeği bir övgüyü paylaşan müşteri değerlendirmesini onaylamaktı. En sonunda pes edip aralık 2022 enflasyonu ile 1700 tl'ye aldığım kablolu klavyeyi kullanmayı kabul ettim.

Allah bilir monitörde sağlam bi sorun olsa neler yaşatırlar..

• Msi G274QPF-QD daha iyi renk ve srgb olarak fiyatı da dünden beri indirime girmiş. Değerlendirmek isteyenler için karşılaştırma linki :https://www.epey.com/monitor/karsilastir/883307-890975/msi-g274qpf-qd_dell-g2724d/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt

Bu monitör nvidia nın onaylı gsync listesinde yok, gsync açılıyormuş ama bu niye listede yok garibime gidiyor

• evohan kullanıcısına yanıt

hocam iki hafta falan oldu sanırım bu linkini attığım monitörü aldım gayet güzel ben beğendim renk ekran yenileme vs beğendim. Zaten monitörün ekranının alt kısmında Nvidia g-sync logosu da var lisanslı yani. Benzer bir modeli var 272qpf bu model 274qpf in devamı gibi az bir fark var aralarında ondan kaynaklı olabilir

• s2721dgf mi daha iyi bu mu

• Dell G2724D /2K 165Hz / HDMI 2.1 / DP 1.4 / WLED / 9449 TL
  • ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A kullanıyorum. Bunun yerine alınır mı arkadaşlar?

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Rapid ips dışında çok bir fark yaratmaz size

• Bu monitörü 2 haftadır fiyatı düşerse alıcam diye düşünüyorum, hdmi 2.1 ps5 kullanıyorum işime yarar.

ne ses çıkışı var ne hoparlör yani masrafa girmeden ses alamıcaz anlaşılan. Elimde minik hoparlör var 3.5 jacklı

kola bağlayıp ses almak istemiyorum. ( Varmı kullanan direk usb üzerinden ps5 e hoparlör bağlasak olurmu)

birde bu monitör 3.3 ms diyorlar

• thsnblt kullanıcısına yanıt

hocam mesajını görmeden ben bu monitörü aldım maelsef araştırmadıiım için de ses olayında sıkıntı yaşıyorum, aux girişli hoparlörüm var ama uux yok diye bağlayamadım. şimdi biz çift çihaz kullananlar ne yapacak,i yani hem ps hem bilgisayar kullananlar, ayrı ayrı mı ses sistemi alacağım?

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Pc için kasadan ses alın, ps için kulaklık yada kolda çıkış var onu deneyin. Yada şu aparatı alın
    Ugreen USB to 3.5 mm Aux Jack Girişli Harici Ses Kartıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08MKJSCVG?ref_=cm_sw_r_mwn_dp_SVE9E4SM2PT43KJTJC9Y&language=en_US

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

hocam çok teşekkür ederim ama bu aux jack nereye bağlayacağım? monitörde usb çıkışı yok

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Link teki ürünü ps5in arka usb çıkışa bağlıyorsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    He tamam hocam şimdi anladim pardon. Yalnız hocam bu durumda geçis yapmak için ikide bir kabloyu çıkartmak gerekecek. Bu monitöre aux çıkışı koymamak akıl tutulması. Benim 10 yıllık monitorde var, ben hatta böyle bir şey olacağı aklıma bile gelmedi. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.