Yarbay
06 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 489 (Bu ay: 3)
Gönderileri
CR-V yenilenmiş hayırlı olsun.

Arkadaşlar mrb.

Uzun zamandır merak ediyordum cf. veya sli. bütçem buna yetti denim dedim. bana göre harika. tek kart olarak şu mu bu mu derken cf. ile son bulduk.
Çok oyunsever biri değilim ama iyiyi kim istemez:) bn. bu ara zarfında almak denemek isteyenlere tavsiye ederim. saygılar.
Arkadaşlar marka farketmeksizin bataryası uzun giden müzik telefonu bakıyorumda uzun zamandır takip etmediğimden hangi model iyidir çözemedim.tavsiyelerinizi bekliyorum.tşkler.iyi forumlar.
istanbuldan yüzyüze satılıktır. tüm skilleri açıktır. görev stafı alınmadı. 100k clanda 135k npsi war.
g1 üyeliği yoktur.tüm bilgileri mevcuttur.

itemler
dual ageta earning
ep+1
lycaon staff +7
flame ring+rom
lightbelt of life
+8 paper set

kasada 6gb + valkry set +ıvır zıvır

ilgilenenler: sertyadams@hotmail.com
Beyler bnde ilginç bi sorun war start geliyor oyuna giriyorum sifremi giriyorum premium yazısıda cıkıyor fakat pres ok cıkmıyor.bide k.o sitesine giremiyorum bu 2dir oluyor. çözümü bilen warsa yardım etsin lütfen.
Ark. lar portatif dvd/divx oynatıcı almayı düşünüyorum aracıma. acaba bu cihazı aracın ses sistemine (teyp-anfi-aparatla vs) bağlamak mümkün müdür ?
2. el eski kasa ford focus almayı düşünüyorum araç çok temiz kazasız 16 lt motor.
fakat ne kadar yaktığı bilmiyorum.Kime sorsam değişiyor siz bi yardımcı olun araç hakkında bilginiz varsa.
teşekkürler..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.422
İkinci El Bölümü Mesajları: 253
Konularının görüntülenme sayısı: 56.809 (Bu ay: 197)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.510 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.