V

Yarbay
29 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 376 (Bu ay: 26)
Gönderileri
Cihazımızhttps://www.samsung.com/tr/monitors/curved-c27jg54/LC27JG54QQMXUF/

Monitör yakın zamanda geldi ve kurdum. Çok şükür ölü piksel vs yok. Display kablo ile bağladım ve sorunsuz 2K-144 Hz alabiliyorum. G-Sync'i aktif hale getirdim ama BF1'de gördüğüm görüntüleri paylaşmak istedim. Sıkıntı ne olabilir bilgisi olan var mı? Bu arada G-Sync ile ilgili olabilir mi acaba dedim ve kapattım ama halen bu durum mevcut...

Samsung LC27JG54QQMXUF - BF1 Sorunu
Samsung LC27JG54QQMXUF - BF1 Sorunu
Vatan Bilgisayardan 2000 TL ve üzeri TV al - Avrupa'ya Çift Kişilik Gidiş - Dönüş Uçak Bileti Kazan
https://www.avrupayagidiyorum.com/


AVRUPA'YA GİDİYORUM KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

Türkiye genelinde sadece kampanya uygulayıcısı olan Vatan Bilgisayar mağazalarından vewww.vatanbilgisayar.com online sitesi üzerinden kampanya tarihleri olan 1 Haziran 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında 2.000 TL (İki Bin Türk Lirası) ve üzeri televizyon satın alan ve Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, iş bu Kampanya Katılım Koşullarını okuyup kabul etmek ve bu koşullara uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile Vatan ile Avrupa’ya Gidiyorum Kampanya’dan (Kısaca “Kampanya” olarak bahsedilecektir) faydalanma hakkı elde edeceklerdir.
Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılmakla mükelleftir. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşullarının herhangi birine veya sürelere uymamaları, eksik veya hatalı bilgi ve belge ibraz etmeleri halinde, yapılan kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılır ve bu halde Tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.

1. Bu kampanya çerçevesinde, kampanyadan faydalanma hakkı elde eden Tüketiciler promosyona konu olan hizmetin, çıplak bedeli dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükleri bizzat kendileri üstlenmekle mükelleftir. Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek ekonomi sınıfı çift kişilik gidiş – dönüş promosyon uçak bileti çıplak bilet bedeli hariç, toplamı gidiş-dönüş bir bilet başına 90,00-EURO’ya kadar olacak tüm havalimanı vergileri (bu vergiler Türkiye çıkış vergisi, yakıt harcı, sivil havacılık vergisi, mali vergi, havalimanı vergisi, sınır düzeltmesi vergisi, yolcu hizmetleri vergisi, dayanışma vergisi, güvenlik çantası ücreti, şehir belediye vergisi, yolcu kalkış ücreti, yolcu iniş ücreti, uçaktan iniş vergisi, güvenlik ücretleri, gürültü ücreti, ülke katma değer vergisi ve havacılık güvenliği vb. vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri tüm gider ve masraflar Tüketici’nin kendisine ait olmak kaydı ile), bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile benzeri tüm masraflar katılımcıya ait olacak şekilde sadece Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından sadece Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana varış noktalarından birine, kampanya kapsamında yer alan uçuş firmaları nezdinde ekonomi sınıfında çift kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti promosyonundan faydalanma hakkı sağlar.

2. İş bu Kampanya özelinde; gidiş – dönüş bir bilet başına hesap edilmek üzere, kampanya dahilinde olmayan vergi ve masraflar ile yukarıda bahsi geçen vergilerin her bir bilet başına 90,00-EURO’ya kadarki tutarının katılımcılar tarafından ödenmesi gerekmekte olup, 90,00 –EURO’yu aşan kampanya kapsamındaki her bir uçak biletine ilişkin vergiler Kampanya çerçevesinde karşılanmaktadır.

3. Türkiye genelinde Kampanya uygulayıcısı olan Vatan Bilgisayar mağazalarından veyawww.vatanbilgisayar.com online sitesi üzerinden 1 Haziran 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında olan 2.000 TL (İki Bin Türk Lirası) ve üzeri televizyon satın alan tüketicilere, kendi adlarına düzenlenecek alışveriş faturası içeriğinde bir “kampanya katılım kodu” iletilecektir.

4. Tüketicilerin, kendi adlarına düzenlenmiş alışveriş faturası tarihi itibariyle 30 gün (alışveriş fiş veya fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) içerisindewww.avrupayagidiyorum.com adresinde bulunan kampanya web sitesine giriş yaparak, alışveriş faturalarının üzerinde yer alan kampanya katılım kodları ile birlikte başvuru formuna ulaşmaları, formu eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurup kendi adlarına düzenlenmiş olan ürün alışveriş faturalarını taramak veya fotoğrafını çekmek sureti ile ayna alana yüklemeleri ve “Kampanya Katılım Koşullarını ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay Metnini” okuyup, bu koşulları kabul ettikleri takdirde, online olarak kampanya düzenleyicisine göndermeleri gerekmektedir.

a) Kampanya çerçevesinde ilgili çift kişilik uçak bileti promosyonundan ve neticeten kampanyadan faydalanma hakkı elde eden tüketicilerin, ürün alışveriş faturası üzerinde ismi yazan, başvuru formunda adı belirtilecek ve seyahati gerçekleştirecek olan iki katılımcıdan biri olması zorunludur. (Ürün alışverişini gerçekleştirmiş olup ürün alışveriş faturası üzerinde ismi yazan ve kampanyadan faydalanma hakkı elde eden tüketicinin, çift kişilik uçak biletine ilişkin başvuru formunda kendi adının bizzat belirtilmemiş olması halinde, başvuru geçersiz sayılacaktır.)
b) Katılımcılar, İstanbul’da Atatürk Havalimanı veya İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara veya İzmir şehirlerindeki havalimanlarından birini kalkış havalimanı olarak tercih etmelidirler. Dönüş yapacakları havalimanı kalkış havalimanı ile aynı olacaktır.
c) Katılımcılar tarafından tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır. Kampanya katılım başvurusu tarihi, başvuru formunun online olarak gönderildiği tarih olarak dikkate alınacaktır.
d) Rezervasyon formunda 1 (bir) kalkış şehri ve havalimanı ile 3 (üç) farklı varış şehirleri ve de her bir tercih için 3 farklı gidiş – dönüş uçuş tarihleri tercihi belirtilmiş olmalıdır ve de her bir tercihler arasında en az 2 hafta olmalıdır.
e) Katılımcılar, her 3 uçuş tercihleri için uçuşu gerçekleştirmek istedikleri saat tercihleri doğrultusunda seçim yapmalıdırlar. (00:00-06:00, 06:00-14:00, 14:00-19:00, 19:00-00:00)
f) Seçilecek en son geri (uçuş) dönüş tarihi 1 Haziran 2019 olabilir.
g) 20 Aralık 2018 ile 03 Ocak 2019 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler Kampanya’ya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde tercih edilen kalkış ve varış şehirlerin uçuşlarında oluşabilen doluluk durumuna göre kısıtlama getirebilir.
h) Katılımcıların, kampanya çerçevesinde tedarik edilecek uçak bileti promosyonu çerçevesinde tek başına seyahat etmek istemeleri halinde, başvuru formunda yer alan ikinci kişiye ait bilgileri, tekrardan kendi bilgileri ile aynı olarak girmelidirler.
i) Katılımcıların, başvuru formunda belirtilen ilgili alana, kendi adlarına düzenlenmiş olan ürün alışveriş faturalarını yüklemeleri gerekmektedir.
j) Başvurular, başvuru formu eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurup, “Kampanya Katılım Koşullarını ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay Metnini” okunup, kabul edildikten ve onayladıktan sonra online olarak kampanya düzenleyicisine gönderilerek tamamlamış sayılırlar.
k) Bu maddede bahsi geçen koşulların tamamının eksiksiz olarak yerine getirilmemiş olması halinde yapılan başvurular geçersiz sayılacak ve katılımcılar kampanyadan faydalanma haklarını kaybedecektirler.

5.Katılımcılar tarafından kampanya katılım koşullarına uygun ve eksiksiz olarak doldurulmuş başvuru formları, ürün satın alma fatura tarihi itibariyle 30 gün içerisinde kampanya düzenleyicisine online olarak gönderilmiş olmaları gerekmektedir. Fatura tarihi itibariyle 30 günlük başvuru süresinden sonra başvuruda bulunan katılımcıların kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılacak ve katılımcılara ilave bir hak tanınmayacaktır.

6. Katılımcılar tarafından online olarak gönderilen başvuruları içeriğindeki belgeler, bilgiler ve süre koşulları kampanya uygulayıcısı tarafından 5 (beş) iş günü içerisinde kontrol edilecek olup, başvuru formunda 1. kişi bilgisi olarak yer alan esas katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefon numaralarına SMS yolu ile başvuru değerlendirme bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

a) Geçersiz başvurularda başvurunun geçersiz olduğuna dair bilgilendirme yapılacak olup, detaylı bilgi kampanya düzenleyicisi aranarak alınabilecektir.
i. Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kampanyadan faydalanma hakkı iptal edilir.
ii. Ürün alışverişinin gerçekleştiği tarih ve neticeden fatura üzerindeki tarih kampanya tarihleri olan 1 Haziran 2018 – 30 Haziran 2018 tarih aralığında olmaması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.
iii. Ürün alışveriş faturasının üzerinde satın alındığı belirtilen ürünün 2.000 TL (İki Bin Türk Lirası) ve üzeri tutarda olmaması durumunda yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.
iv. Kampanyaya katılımına başvuran katılımcının ve çift kişilik uçak bileti hakkı neticesinde uçuşa dahil olacak katılımcılardan birinin ürün alışveriş faturasının üzerinde belirtilmiş olan isim ile eşleşmemesi durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.
v. Başvuruda ürün alışveriş faturasının yüklenmemiş olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.
vi. Ürün alışveriş faturası tarihi itibaren 30 gün içerisinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.
b) Geçerli başvurularda uçuş tekliflerinin 7 (yedi) iş günü içerisinde kendilerine telefon, e-posta ve SMS yoluyla iletileceği bilgisi verilecektir.

7. Geçerli başvurularda katılımcılara, başvuru formunda belirttikleri 3 (üç) farklı uçuş güzergâhı ve saat tercihleri esas alınarak, sadece anlaşmalı hava yolu firmaları olan Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, Air France, KLM ve Alitalia hava yollarının uygunluk durumlarına göre, kendilerine iletilen bilgilendirme SMS’i sonrasında en geç 7 iş günü içerisinde telefon, SMS ve e-posta yolu ile uçuş teklifleri sunulacaktır.

a) Uçuş teklifi öncelikle katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları ilk tercihleri dikkate alınarak hazırlanacak olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve uçuşların doğrudan ya da aktarmalı olması mümkün olup, katılımcıların başvuru formunda belirttikleri 2. veya 3. tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir. Bu hususta katılımcıların uçuş değişikliği, hava yolu firması değişikliği, yeni tarih talep hakkları ya da sair değişiklik ya da talep tercih hakkları bulunmamaktadır.
b) Katılımcılara iletilecek uçuş teklifleri, promosyon uçak biletlerine ait ilgili hava yolu firmasının sefer ve saat bilgilerini içerecektir. İlgili uçuş teklifinde aynı zamanda kampanya kapsamında bulunmayan ve bedeli tüketiciler tarafından karşılanması gerekli olan vergilere ait detaylı bilgiler yer alacaktır.
i. Katılımcılar, promosyon kapsamına dahil olmayan ve promosyondan faydalanabilmek için kendileri tarafından karşılanması gerekli olan vergilere ilişkin ücret ve detaylara, ilgili uçuş teklifi içeriğinden ve aynı zamanda kampanya kapsamında uçak bileti tedarik edilen ilgili hava yolu firmasına ait web sitesinden erişebilecektirler.
ii. Gidiş – dönüş bir bilet başına hesap edilmek üzere, kampanya dahilinde olmayan her bir uçak biletine ilişkin vergilerin 90,00-EURO’ya kadarki tutarının katılımcılar tarafından ödenmesi gerekmekte olup, 90,00 –EURO’yu aşan kampanya kapsamındaki her bir uçak biletine ilişkin vergiler Kampanya çerçevesinde karşılanmaktadır.
c) Katılımcılara, tercih edilen varış şehirlerine tercih edilen tarih ve saatte, tercih edilen İstanbul çıkışlı havalimanından kampanyaya dahil uçak biletleri arasında uygunluk bulunamaması durumunda İstanbul’da alternatif çıkış havalimanı sunulabilir.
d) Seçilen varış şehirlerinde birden fazla havalimanı bulunması durumda varış havalimanları kampanyaya dahil olan uçak biletlerinin uygunluğuna bağlı olarak, kampanya düzenleyicisi tarafından belirlenecektir.
e) Katılımcıların, uçuşu gerçekleştirmek istedikleri saat tercihleri doğrultusunda tercih ettikleri çıkış hava limanlarından kampanyaya dahil uçak biletleri arasında uygunluk bulunamaması durumunda farklı bir çıkış uçuş saati sunulabilir.
f) Katılımcılara, başvuru formunda belirtilen tercihlerine göre sadece bir adet uçuş teklifi gönderilecektir. Katılımcıların bu teklifi kabul etmemeleri halinde katılımcılara başka bir teklif sunulmayacaktır.
g) Uçuş teklifleri, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup katılımcıların hava yolu firması seçme hakkları bulunmamaktadır.
8. Katılımcılar, kendilerine sunulan uçuş teklifi onaylarını 24 saat veya 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine kampanya danışma hattını arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidirler.

a) Katılımcılara sunulan uçuş teklifleri ve uçak biletleri sadece uçuş teklif e-postasının gönderildiği saat itibariyle ilk 24 saatlik süre ile sınırlı olarak geçerlidir. Bu halde, uçuş teklifleri e-postasının gönderildiği saat itibariyle ilk 24 saatlik süre ile opsiyonlu olduğundan, teklife bu süre içerisinde geri dönüş yaparak onay veren katılımcılar için teklifte belirtilmiş olan ve kampanya kapsamını dahil olmayan ve katılımcılar tarafından ödenmesi gereken vergi ve masraflar geçerliliğini korur.
b) Katılımcılara sunulan uçuş teklifleri çerçevesinde uçak biletlerinin opsiyonları yukarıda belirtildiği üzere 24 saat sonra geçerliliğini yitirdiğinden katılımcılar uçuş teklif e-postasına, e-posta saatinden sonraki ilk 24 saat ile 48 saat arasında geri dönüş yaptıkları taktirde, uçuş tekliflerinde bir ücret artışı söz konusu olabilir. Net artış rakamları anlık sorgulamalar neticesinde katılımcılara kampanya düzenleyicisi olan BA Life’ın müşteri temsilcisi tarafından bildirilir. Her hâlükârda tüketiciler tarafından karşılanması gerekecek vergi ve masrafların her bir bilet başına 90,00 EURO’nun üzerinde kalan kısmı kampanya kapsamında karşılanmaktadır.
c) Kampanya danışma hattını arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak 48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu veya olumsuz veya hiç geri dönüş yapmayan katılımcılar, kampanyadan faydalanma haklarını kaybederler ve başvuruları geçersiz sayılır.
d) Tüketicilerin kendilerine gönderilen uçuş teklif e-posta saatinden itibaren ilk 48 saat içerisinde kendilerine gönderilen uçuş teklif e-postasına olumlu veya olumsuz veya hiç geri dönüş yapmamaları halinde, katılımcılar uçuş teklifini yanıtlayamama sebeplerini kendi kusur, ihmal veya kastlarından kaynaklanmayan bir sebeple yanıtlanamadığı konusunda geçerli, haklı, yazılı ve belgelendirilmiş bir mazeret sundukları taktirde, ilgili katılımcının bu mazereti değerlendirmeye alınarak Vatan Bilgisayar ve BA Life uygun bulduğu taktirde ilgili katılımcıya uçuş teklifinde belirtilen tercihleri doğrultusunda veya buna mümkün olduğu kadar en yakın doğrultuda tek bir sefere mahsus olmak üzere uçuş teklifi gönderilecektir. Katılımcıların ilk 24 saat içinde olumlu veya olumsuz veya hiç yanıt vermemeleri halinde katılımcı kampanyadan faydalanma hakkını kaybeder ve kendisine ilave bir hak tanınmaz.

9. Uçuş teklifini onaylayan katılımcılar çıplak uçak bileti ücreti hariç vergi ödemelerini (Katılımcı tarafından onay verilen uçuşa ait havalimanı vergileri, seyahat sigortası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar) uçuş teklifi ile birlikte gönderilen ve ortak ödeme sayfasına yönlendirilmelerini sağlayacak bir link üzerinden veya uçuş teklifi ile birlikte gönderilen Mail Order Formu (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır.) doldurarak ve kampanya düzenleyicisine e-posta yolu ile iletilerek yapabilirler.

a) İlgili ödemelerin rezervasyon formunda adı belirtilen katılımcıların bizzat kendileri veya başvuru formunda adı belirtilen ikinci yolcu tarafından yapılması gerekmektedir.
b) Mail Order Formu ile ödenecek havalimanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir. Para havalesi ve sanal kart geçerli değildir. Başka bir gerçek veya tüzel kişi adına düzenlenmiş veya herhangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar adına düzenlenmiş kredi kartları geçerli değildir.

10. Katılımcılar, kendilerine promosyona ait tüm detayları içerir şekilde iletilen uçuş teklifini onaylamaları akabinde, onay verdikleri uçuk biletine ve uçuşa ait havalimanı vergi ödemelerini gerçekleştirdikten ve biletleme işlemleri tamamladıktan sonra, uçak biletlerine dair herhangi bir değişiklik veya iade talep edemezler. Bu halde katılımcılar ne Vatan Bilgisayar’dan ne de BA Life’dan başka bir kampanya katılım hakkı, tazminat veya sair ödeme talep edemezler. İstisnai bir durum olasılığında ise katılımcıların doğrudan kampanya düzenleyicisi ile e-posta yolu ile iletişime geçmesi zorunludur.

11. Katılımcıların, farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alması garanti edilmez.

12. Katılımcılar, kampanya çerçevesindeki uçak bileti promosyonu hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecek olup, adlarına düzenlenmiş birden fazla ürün faturası olması veya tek bir fatura içeriğinde 2.000 TL (İki Bin Türk Lirası) ve katları bedelinde televizyon satın alınması halinde de ve her halükarda kampanyadan ve kampanya çerçevesindeki uçak bileti promosyonu hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, aynı kişiler kampanyadan ikinci kez faydalandırılmazlar. Bu şekilde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Şüpheye mahal vermemek kaydı ile satın alımı gerçekleştiren tüketici ile uçuş hakkından faydalanmak isteyen aynı kişi olmaması durumda başvuru geçersiz sayılacak ve ikinci başvuru hakkı tanınmayacaktır.

13. Her ne nam altında olursa olsun şirketler, tüzel kişiler veya tüzel kişiliği bulunmasa bile iş ortaklıkları ve nitekim bunlar adına düzenlenmiş faturalar ve kredi kartları ile Kampanya’dan faydalanılamaz. Şüpheye mahal vermemek kaydı ile ürün satın alım faturasının gerçek kişiler adına düzenlenmemiş olması ve her halükarda ödemelerin yapılacağı kredi kartının gerçek kişi tüketicilere ait olmaması halinde, yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

14. Ne Vatan Bilgisayar ne de BA Life uçuşların iptali, gecikmesi, hava yolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Vatan Bilgisayar ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep durumlarında kampanyayı askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

15. IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) kuralları gereği, kampanya kapsamındaki uçak biletleri gidiş - dönüş düzenlendiğinden dolayı, katılımcıların gidiş biletlerini kullanmadıkları durumlarda, dönüş biletleri de kullanılamayacak olup söz konusu dönüş uçuşu aktifliğini yitirmektedir. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk katılımcıların kendilerine aittir. Katılımcıların gidiş biletlerini kullanmamaları sebebi ile dönüş uçuşundan faydalanamamaları halinde, katılımcılara ilave bir hak tanınmaz, herhangi bir değişiklik veya bedel iadesi gerçekleştirilmez.

16. Seyahat eden katılımcılar yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve hava yoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Vatan Bilgisayar ve BA Life bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.

17. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendilerinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden, acenteler ve havayolları tarafından sunulacak hizmetlerden ve bunların kalitelerinden, doğacak farklılıklardan, uçuş iptali, gecikme, erteleneme ya da rota değişikliklerinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life'ı ve Vatan Bilgisayar’ı sorumlu tutamazlar. Katılımcılar bu halde, BA Life’dan veya Vatan Bilgisayar’dan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceklerini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt ederler.

18. Katılımcılar, iş bu kampanyaya katılım başvurusunda bulunmakla, BA Life Pazarlama Reklam Organizasyon Tic. Ltd. Şti. (MERSİS NO: 0128043121400017) aracılığıyla Vatan Bilgisayar (MERSIS No: 1000000287209256) tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde, paylaştıkları bir takım bilgilerin (Ad, Soyad, TC Kimlik numarası ve Telefon Numarası, e-posta adresi ve kampanya kapsamında sağlanmış olan sair kişisel veriler) kampanya kapsamı ile sınırlı olarak ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabileceğini, toplanabileceğini, saklanabileceğini, depolanabileceğini, işlenebileceğini, yurtiçi ve yurtdışına aktarılabileceğini kabul beyan ve taahhüt ederler. Bu halde katılımcılar, kampanya web sitesinde yer alan 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve bu kanun kapsamındaki hakları ile ilgili “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN BİLGİLENDİRME, BEYAN ve ONAY FORMU” nu okuyup online olarak onay verdikleri takdirde kampanyaya katılmalıdırlar.

19. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz.

20. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde Vatan Bilgisayar ve BA Life söz konusu promosyonları, başvuruları ve kampanya katılım kodlarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya katılımcılardan kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.

21. Bu kampanya çerçevesindeki promosyonlar stoklarla sınırlı olup, mal veya hizmetin parasal karşılığı talep edilemez.

22. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 LG V20 Ana Konu / 06 Eylül'de Tanıtılacak

 LG V20 Ana Konu / 06 Eylül'de Tanıtılacak


6 Eylül'de San Francisco tanıtılacak olan cihaz için öne çıkan nokta Android 7.0 Nougat ile gelecek olan ilk telefon (global markalar arasında) olacağı yönünde. Bugün ortaya çıkan görsellerde ise cihazın tasarımı ile ilgili biraz fikir sahibi olabilmemizi sağlıyor...

Yukarıdaki görseller bir çoğumuzun bildiği Onleaks hesabından...

Bu görsellere göre cihazın kalınlığı 7.7mm. Fakat arka tarafta görünen lens çıkıntısı sebebiyle bu değerin 8.8mm seviyesine yükseldiği söyleniyor. Fiziksel boyutlara baktığımızda ise 159.5 mm uzunluk ve 78.1 mm genişlik görüyoruz ki bu da V10 ile aynı uzunluk fakat ondan daha dar bir kasa yapısını işaret ediyor...

Halen hakkında tartışmalar devam etse de 5.6 ya da 5.7 inch QuadHD ekran, Snapdrgon 820 ya da 821 işlemci, 4 GB Ram ve G5'de olduğu gibi çift kamera ile gelmesi bekleniyor V20'nin. Ayrıca Type-C standardı yine beklenen özelliklerden...

Kaynak :http://www.androidauthority.com/lg-v20-renders-features-708851/

V20 için ana konu olmadığını görünce buradan başlayalım istedim arkadaşlar. Umarım LG'nin negatif seyrini değiştirebilecek bir cihaz olur...
Geçen sene Migros'dan kurban kestirmiş ve memnun kalmış birisi olarak yine Migros'un fiyatlarının belli olduğunu görünce konuyu açmak istedim. Diğer marketlerde fiyatlar belli oldukça ilk mesaj güncellenecektir...

Geçen senenin konusunu incelemek isteyen olursa,

http://forum.donanimhaber.com/m_97268950/tm.htm

Bu sene için belli olan fiyatlar,

MIGROS


 2015 Market Kurban Fiyatları ve Fırsatları


Carrefour

 2015 Market Kurban Fiyatları ve Fırsatları


Kipa

Kipa Kurbanlık fiyatları belli oldu, Kipa, kurban paket afiyatlarını açıkladı. 12-14 kilogram kuzu 660 liradan, 16-18 kilogram kuzu 770 liradan ve 18-20 kilogram dana 990 liradan satışa çıktı!
Arkadaşlar daha önce Güney Kore turu yapmış olan var mı aramızda bilmiyorum ama seneye gitmeyi düşünüyorum. Bildiğim en güvenilir firma burası,

http://www.goaturkey.com/korea/index.php

4 farklı tur seçeneği var,

Highlight

 Güney Kore Turları Hakkında


Kültür

 Güney Kore Turları Hakkında


Green

 Güney Kore Turları Hakkında


Hatıra

 Güney Kore Turları Hakkında


Giden arkadaşlardan tecrübelerini dinleyebilirsek çok iyi olur. Ayrıca bilinen farkı güvenilir turlar varsa yine öğrenmek isterim. Katılım olmazsa kendi kendime goy goy yapacağım bir konu olarak devam edecek burası
Philips O'Neill The Bend SHO4205WG/10 aldım arkadaşlar...

LG G2 telefonuma bağladım fakat ses çok derin ekolu. Sanki hamamdan geliyormuş gibi...

 Philips O'Neill The Bend Sorunu


Fotodaki ses arttırıp azalma butonunun altındaki butona basılı tutunca normale dönüyor. Fakat ben sürekli basılı olarak mı kullanacağım, anlamadım. Bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar 440 TL civarına normal makine bulabiliyorum. Fakat bekar olduğum için tezgahüstü bir ürün arıyorum. Uygun fiyata tabi. Bilen var mıdır?
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review


Notebook Markası : Asus
İşlemci Markası : Intel
İşlemci Modeli : 3. nesil Intel® Core™ i3-3217U Çift Çekirdekli işlemci
İşlemci Tipi : Intel Core i3
İşlemci Cache : 3 MB
Ekran Boyutu : 14
Ekran Çözünürlüğü : 1366x768
Ekran Kartı : Nvidia
Ekran Kartı Belleği : Paylaşımsız, 2 GB
Grafik İşlemcisi : Nvidia GeForce GT 740m + Intel HD 4000
HDMI : Micro HDMI
Sistem Belleği : 4GB
Bellek Tipi : 1600 MHZ DDR3
Max Bellek : 8 GB
Disk Kapasitesi : 500 GB + Sandisk U100 24 GB SSD
Disk Hızı : 5400 RPM
Bluetooth : Bluetooth 4.0
Usb Portu : 2 USB 2.0 + 1 USB 3.0
Video Portu : 15 pinli VGA video konnektörü
Klavye : Standart Q TR
Kart Okuyucu : Var
Kamera : Var
Touchpad : Çok Fonksiyonlu Touch Pad
İşletim Sistemi : Windows 8 64 bit

Önce kutu ve içeriğinden başlayalım....

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Kitapçıklar ve aksesuarlar,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Bataryayı yerine takalım ve cihazın giriş - çıkış birimlerine bakalım,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Cihazı açalım ve çalıştıralım,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Bundan sonra Windows 8 için kurulum işlemleri ve sistem ayarlarını yaptığımız bölüm geliyor,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review
 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Gerekenleri isteğimize göre düzenledikten sonra Windows 8 Metro Arayüzü karşımızda,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Klasik masaüstü,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Pil durumu (Bu değer sonradan düzeldi, anlık bir veriydi sanırım),

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Sabit disk durumu,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Sistem derecelendirmesi,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review

Aygıt yöneticisi,

 ASUS S46CB-WX019H Ultrabook Unboxing & Review


Aslında bu tarz konular açmasını pek sevmem ama mecbur kaldım...

Arkadaşlar yalnız yaşıyorum. Bir çamaşır makinesi arıyorum mümkün olduğunca ucuz olması tercihimdir. Beni 5-10 yıl götürmesine gerek yok zira buradan tayin olup giderken götürme şansım olmayacak en fazla satabilirim 2. el olarak. Elbette az enerji tüketimi, sessizlik vb teknik özellikler olursa iyi olur ama ilk bakacağım fiyatı olacak. Gorenje düşünmüyorum zira Giresundayım, sıkıntı olduğunda servis vs uğraşmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...
Hakkında
Konum: İzmir
Meslek: Öğretmen
Forum İkinci El İmzası:
30 dk boyunca pm trafiği, gecenin 00.30unda herşey için anlaş, kargo bilgilerini ver, 2 saat sonra ben vazgeçtim deyip sözünün eri olmayan üye ecay
Hakkımda:
Söz ağızdan bir kere çıkar...ef2eaa8cab2d4f481da93aa1117227cc.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
LG-Beko
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Tablet
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 35 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 8.273
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.909
İkinci El Bölümü Mesajları: 779
Konularının görüntülenme sayısı: 1.453.193 (Bu ay: 717)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.852 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.