Şimdi Ara

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.282
Cevap
116
Favori
395.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TurkNet'in ricası üzerine harita kaldırılmıştır.

==================================================

Ocak 2022 editi: TurkNet artık yatırımlarını büyütüp başka ilçelere, hatta illere de yayıldığı için takip etmek epey zorlaşıyor. Güncel olmayan haritayı kaldırdım. Şu an için çalışma yapılacak yerleri öğrenmenin en iyi yolu forumdaki TurkNetDestek hesabına sormak ya da sitedeki adres sorgu sistemini kullanmak.

Şubat 2022: Harita bağlantısı eklendi

TurkNet GigaFiber nedir?

TurkNet GigaFiber tamamen TurkNet altyapısı üzerinden sunulan fiber internet hizmetidir. Yüksek hızlı internete duyulan ihtiyaçların artmasıyla kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için TurkNet GigaFiber hizmetini başlattık. Gigabit hızında interneti taahhütsüz, kotasız bir şekilde sunduğumuz TurkNet GigaFiber’in hizmet ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi almak ve hangi bölgelerde bulunduğunu öğrenmek için 0850 288 80 84 üzerinden Fiber Satış ve Başvuru hattımızla iletişime geçebilir ya da Altyapı Sorgulama sayfamızdan sorgulama yapabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber şu an hangi bölgelerde var?

TurkNet GigaFiber şu an için İstanbul ve İzmir bölgelerinde bulunuyor. Merak etmeyin, çok kısa zamanda bu hizmeti daha yaygın hala getireceğiz. Bizi takipte kalın! Eğer sizin bölgenizde var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız hemen buradan altyapınızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz: https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama İsterseniz 0850 288 80 84 üzerinden Fiber Satış ve Başvuru hattımızla iletişime geçerek de TurkNet GigaFiber hakkında detaylı bilgi alabilir ve bölgenizde hizmet verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

2022 itibarıyla GigaFiber için uygulanan fiyat tarifesi:

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi

GigaFiber altyapısının sitenize gelmesi için ne yapmalısınız? TurkNet'in sitesine göre detaylar şöyle:

TurkNet GigaFiber hizmetinin sitenize gelmesini istiyorsanız bize talebinizi iletmeniz yeterli. Bunun için neler yapabileceğinizi anlattığımız sayfalar hazırladık. Eğer site yöneticisiyseniz buradan size özel sayfaya giderek bize ulaşabilirsiniz.
    Eğer site sakiniyseniz de buradan size özel sayfaya giderek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Siz sayfalarda yer alan adımları gerçekleştirdikten sonra gerisi bizde merak etmeyin.

Diğer bazı konular:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrifaessa_TR -- 4 Haziran 2022; 14:6:18 >

• Arkadaşlar bu konu amacını bir hayli aşmış durumda

Adam konuyu hangi bölgeye Gigafiber geldiyse yazalım bilgisi olsun insanların diye açtı

Gelen giden Gigafiber istiyorum benim bölgeme ne zaman gelir diye Turknetdestek i etiketliyor

Valla adam illallah demiştir sürekli aynı şeyleri tekrarlamaktan

Gözünüzü seveyim şu konuyu amacı yönünde kullanalım beyler!!!!

Zamcı TürkNet burada mısın?

Merhaba sayın yetkili @TurkNetDestek

Şuan yoğun şekilde tepkilere neden olan Zam haberleri okuyorum sosyal medyada. Gigafiber kullananlar için 90 ₺ artış le 229.90 ₺ olacağı görünüyor.

Şuan hesabı kontrol ettim, paket ücreti hala 139.90 ₺ yazıyor ama muhtemelen Şubat faturası zamlı olacak. Siz iyiden iyiye bu işin bilmem nesini çıkarıp kokuttunuz.! Binlerce abone kaybetmeden akıllanmayacaksınız.

Bu inanılmaz oranda yapılan zammı kınıyorum.!! Siz milleti enayi yada salak falan mı sanıyorsunuz. Kontratsız, taahhütsüz özgür İnternet diye diye milleti keklediniz ama iş Zam yapmaya gelince "gerekmedikçe yapmıyoruz" yalanı ile son 1 yılda bu kaçıncı artışı yapıyorsunuz.

Ayıp bu yaptığınız. Bir paket fiyatına 100 ₺ birden Zam olmaz. Kendinizi mi şaşırdınız siz. 15 değil, 20 değil, 50 değil. Ben geçen sene 99 veriyordum pakete. Şuan aylık paket fiyatı kadar zam yapıyorsunuz.

Ben bu durumu kesinlikle kabul etmiyorum.! Apaçık terbiyesizlik ve yasal soygun bu yaptığınız. Sizin diğerlerinden ne farkınız kalıyor bunu yapınca. Hani kendi alt yapınızı kullanan Gigafiber müşterilerine Haziran 2023 yılına kadar fiyat artışı olmayacaktı.?

Verdiniz sözü ya tutun, yada bu söze istinaden tarafınızdan şikayetçi olacağımı bildirmek isterim.
  • Faydalı konu teşekkürler.

• Ankara'ya bekliyoruz türknet fiber hizmetini.

• Sultangazi için bir plan var mı ? @TurkNetDestek

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Sultangazi için bir plan var mı ? @TurkNetDestek

Fiber çekmek için çok iyi bir mahalle şu an Sultangazi Uğur Mumcu mahallesinde Türk Telekom ve Kablonet fiber alt yapı çekmekte sizde katılıp neden öne geçmiyorsunuz onlar 6 aydır bitiremedi ? @turknetdestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaefuL

Fiber çekmek için çok iyi bir mahalle şu an Sultangazi Uğur Mumcu mahallesinde Türk Telekom ve Kablonet fiber alt yapı çekmekte sizde katılıp neden öne geçmiyorsunuz onlar 6 aydır bitiremedi ? @turknetdestek

Alıntıları Göster

Hem havai olarak çekilmesine belediye sıkıntıda etmiyor @TurkNetDestek

• Upload hızları iyiymiş.

• Takip. Bari en azından tüm İstanbula yaysınlar. Sonra diğer illere gelebilirlerse. Haritalı görünüm daha iyi olur
  • @TurkNetDestek lütfen Sultangazi için olumlu bir dönüş yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can2355 -- 26 Aralık 2020; 10:50:45 >
  • Takip. İzmirde hangi bölgelere gelecekler çıksın direk 200/100 bağlantısı yapacağım taahhüdüm martta bitiyor.

• Turknetten tek isteğim Türk Telekom altyapısı üzerinden de en azından 200 mbps, 400 mbps ,1Gbps gibi hızların artık sunulması gerçeği. Böyle bir şey yaparlarsa çok seviniriz.

• habib_723 kullanıcısına yanıt

Galiba bu biraz ttye de bağlı zira İnternet sitesinde belirttiği 100 mbite 4 mbit upload gibi hızları vermesi tt engeline takıldığının bir işareti. Bende downloaddan önce upload hızlarının belli bir standartı yakalaması lazım

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Zaten önemli olan kısım Türk Telekom un bunu yapması gerekiyor. Düzeltilirse bu durum süper olur.
  • Küçükçekmece ve Avcılar'ı da ekler misiniz konuya?

• Ümraniye için yakın zamanda bir plan var mı?
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz ilçelerde herkese açık olarak GigaFiber altyapısı sunulmuş durumda değil.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrifaessa_TR -- 26 Aralık 2020; 15:35:51 >
  • Gaziosmanpaşa Merkez için planlama var mı ? @TurkNet Destek

• Sakarya/Serdivan'da yaşıyorum. Sakarya'nın merkezi yerlerinden birisi ama YAPA'yı getirin artık. [ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.