Teğmen
31 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 117 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Resmi Note 10 Pro kullanıyorum. İnternette bazı yerlerde adaptif ekran yenileme özelliğinin olduğundan bahsettiklerini gördüm. Ancak surlarda böyle bir özellik yok. Bu özelliği başka bir yöntemle açabilir miyim?

Poco X3 GT almayı düşünüyorum ama Band 20 meselesi kafamı karıştırıyor. Şehirde kullanırken 4.5G ile sorun yaşar mıyım veya kırsalda 3G ile herhangi bir sıkıntı yaşanır mı acaba?

Şuan 10. Sınıfım, TYT mat için kitap tavsiyesi istiyorum ancak 9. Sınıf konularından hiç birşey hatırlamıyorum. Bu yüzden daha temelden başlamayı düşünüyorum. İnternette Karekök 0 falan gördüm ama bundan daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır veya bunu bitirdikten sonra hangi kitaplara geçmeliyim?
Bu uydu ile şifreli kanalları izlememi sağlayacak bir yok var mı

Bina içerisindeki kablolamayı değiştirmek istiyorum ama hiçbir kabloda isim etiketi vesaire yok. hangisi benim kablom nasıl bulabilirim?

arama yapmadan ve belge kargolamadan sadece whatsapp üzerinden aboneliği internet kutusu telekom'a taşıyailiyor muyuz? Wp linklerine tıkladığımda "Merhaba, başvuru yapmak istiyorum." diye bir hazır mesaj karşıma çıktı da.

Faturasızdayım Kazançlı 5Gb kullanıyorum ancak artık 43₺ olucakmış. Bu yüzden yeni tarife arıyorum. Daha ucuza benzer veya daha iyi tarife var mı?
Hangi telefon hangi alanda daha iyi açıklar mısınız? Ve P40 Lite 4K video çekebiliyor mu?
Örnek vermek gerekirse Netflix, YouTube gibi yerlerden 1 saat 720p çözünürlükte birşey izlemek yüzde kaç şarj harcıyor?
Xiaomi Earbuds S kulaklığım var ve bu kulaklığın sağ tarafı bir anda ses vermeyi kesti. Hiçbir ses gelmiyor. Sadece sol taraf çalışıyor. İnternetteki bağlantı eşleştirme ve kulaklık resetleme işlemlerini yapmama rağmen hiçbir değişiklik yok. Ne yapmam gerekiyor?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Teknoloji
Forum İmzası:
Asus X751LX;i7 5500U,Nvidia GeForce GTX 950M 2Gb,8Gb DDR3,Windows 10
Vestel Venus e3
Odin:Valhalla Rising [PC Ana Konu]
Netgalaksi Kullanıcıları
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
Android
Takım
Fenerbahçe SK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 992
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 478)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.267 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.