Şimdi Ara

Amazon Bahar Fırsatları başladı! İşte öne çıkan indirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
8.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Bahar Fırsatları başladı! İşte öne çıkan indirimler
    Amazon Türkiye’nin büyük indirim dönemlerinden Amazon Bahar Fırsatları bugün başladı. Amazon indirimleri 10 Nisan’a kadar devam edecek.

Kampanya sayfası: Amazon Bahar Fırsatları

4 Nisan'a kadar sadece Prime üyeleri indirimden yararlanacak

Amazon Bahar Fırsatları, 27 Mart-3 Nisan tarihlerinde Prime üyelerine özel olacak. Prime üyesi olmayan müşteriler bu indirimlerden 4 Nisan-10 Nisan tarihlerinde yararlanabilecek. Ayda 7,90 TL'ye Prime'a üye olarak indirimlere erkenden erişim fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Çok sayıda üründe indirim

Kampanya dönemi boyunca cep telefonu, cep telefonu aksesuarı, bilgisayar, oyuncu ürünleri, elektronik, televizyon, giyim, ev ve yaşam, kitap, gıda, yapı market, kişisel bakım, hobi, evcil hayvan, oyuncak gibi çok sayıda kategoride pek çok üründe indirimler göze çarpıyor. İndirimler günlük olarak yenilenecek. Bu nedenle kampanya sayfasını her gün takip etmekte fayda var.

Kampanya sayfası: Amazon Bahar Fırsatları

Amazon Bahar Fırsatları'nda teknolojik ürünlerde öne çıkan indirimler

• airfryerları almayın aldırmayın arkadsalar ozellık cosorı den uzak durun. bakın bır kere et tavuk pısırdınız mı urun dırek cop. bu urunler henuz beta asamında. daha ust modellerı cıkana kadar almayın. urunlerın fan ısıtıcı kısımları temızlenmıyor. sokulmedıgı ıcın oralara dıs fırcası yag sokucu vs ıle temızlemeye calısıyorsunuz ama olmuyor. et ve tavuktan cıkan sular,kanlar bu fanda yanıyor ve bellı bır sure sonra sımsıyah oluyor. youtube da vs bakın temızlenmesı tam bır bela ve sız pısırdıgınızı sandıgınız urun, sımsıyah yag kazanında pısmıs urunelr gıbı kanserojen olarak tuketmıs oluyorsunuz.

• "Bu fırsat henüz başlamadı, ancak yayınlanmış harika fırsatları Günün Fırsatları sayfamızda bulabilirsiniz."

• fiyatlar tırt

• Bos fiyat hepsi. Akilli bir indirim goremedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2500 liralık Lenova kulaklık 290 liraya fena kaçtı...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Hangisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bindirim..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boş indirim gerçekten ihtiyacı olan adam 300-500 gözü görmüyor daha paranın değeri kalmadığı için, eskiden indirim olunca ihtiyaç olmasada Bi alsak mı diye düşünüyorduk oda kalmadı

• Artık bir malı indirimli almak istiyorsanız hemen alacaksınız, ertesi günkü fiyattan daha ucuza almış olacaksınız. Yeni ekonomi politikamız.

• Amazonda bir urun aldim iki gun once baktim aldigim urunu zamlamislar bugun tekrar baktim bahar indirimi diye eski fiyatlara cekmisler

• berbat ötesi. bakmaya değmez. 100 lira indirimi fırsat yapmış gereksizler...

• Geçen sene aralık ayının son haftasında 70 bin lik kasayı nasıl 45 e topladıysam indirim vardır değil mi? Amazon.com.tr olacak satıcı ki olumsuz bir kaç durum yaşamış olanlar karalamasınlar..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cosori marka airfryerlar bayağı indirimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramız tuvalet kağıdı olduğu için indirimlerinde bir esprisi kalmadı artık, parası neyse verip alıyorum, değeri yok çünkü paranın, 1000 lira artık 100 lira gibi geliyor bana.

• airfryerları almayın aldırmayın arkadsalar ozellık cosorı den uzak durun. bakın bır kere et tavuk pısırdınız mı urun dırek cop. bu urunler henuz beta asamında. daha ust modellerı cıkana kadar almayın. urunlerın fan ısıtıcı kısımları temızlenmıyor. sokulmedıgı ıcın oralara dıs fırcası yag sokucu vs ıle temızlemeye calısıyorsunuz ama olmuyor. et ve tavuktan cıkan sular,kanlar bu fanda yanıyor ve bellı bır sure sonra sımsıyah oluyor. youtube da vs bakın temızlenmesı tam bır bela ve sız pısırdıgınızı sandıgınız urun, sımsıyah yag kazanında pısmıs urunelr gıbı kanserojen olarak tuketmıs oluyorsunuz.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Firin daha mi sağlıklı orda yağ birikintisi olmuyor mu? Herkes kullanıyor hic airfryerden öldü haberi duymadık bu durumda alınır gibi
    Cosori dual blaze temizleme olarak daha kolay sanırım alınırsa onu mu önerirsiniz? 🙄

• boxor kullanıcısına yanıt

10 küsür yıl önce philipsin ilk Airfryerı çıktığında aldım hala kullanıyorum ama beta aşamasındaymış :)

sanki uzaya çıkaracak teknoloji

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Fiyat hatasıdır o kaptırmazlar iptal gelir

• Tembellik yapma da 2 tane indirimli ürün örneği yaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.