Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR KONU KİRLİLİGİ OLMASIN DİYE BÖLE BİR KONU AÇMIŞ BULUNUYORUM VE BUTUN BİSİKLET KULLANAN ARKADAŞLARI BU KONU İÇİNDE TOPLAMAK İSTİYORUM...

ARKADAŞLAR DH BİSİKLET KULÜBÜNDE BİSİKLETLERİNİZİ TANITIP BİLGİ SAHİBİ OLABİLİR BU İŞDEN ANLAYANLARDAN HERHANİ SORUNDAN DOLAYI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Toplu taşıma araçlarının, yürümenin ve bisiklet kullanımının otomobillere alternatif ulaşım yolları olduğunu göstermek, Trafik kazaları ve otomobillerle istila edilmiş bir şehirde yaşamanın zorlukları ile başa çıkmak,
    Çevre üzerindeki olumsuz etkileri azaltmak ve otomobillerden bağımsız bir yaşama davet için VE TRAFİK KAZALARI İLE MÜCADELENİN EN ETKİN YÖNTEMİ OLDUĞU İÇİN TIRAFİKDE BİSİKLETE SAYGI ISTIYORUZ

ARKADAŞLAR KONUŞMA TANIŞMA ORTAMI OLUP KONU KİRLİLİGİNE SON VERMEK AMAÇLI OLUP GENEL BİSİKLET KULLANICILARINI BU KONUDA BEKLERİZ

TŞK

DH BİSİKLET KULUBÜ ÜYELERİ:

1)KAD_KAD
    2)Engincell
    3)[OnUr]
    4)sahinoz31
    5)batuhany
    6)MuratK.
    7)emreovic5
    8)samedokkk
    9)polotje
    10)lasts0ul
    11)Blackblue
    12)Pol10
    13)rockyemre
    14)sro_mnykk
    15)faruk_bob_marley
    16)trockok
    17)(@yberk)
    18)_goLdEnSkuLL___
    19)SERCAN_MTB
    20)PIERzig
    21)AlanyaTuning
    22)gokhan2
    23)LordOfEldorado
    24)Cnr95
    25)Azad__Arda
    26)bybeyaz407

ARKADAŞLAR İSTEYEN KÜLÜBÜN BAŞLIGINI İMZASINA EKLEYE BİLİR
    son güncelleme 09 08 08

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_16605021/tm.htm]>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ <<<[/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kad_kad -- 9 Ağustos 2008; 21:01:01 >

• Haydİ HayırlısI..!
    Bundan Sonra Bütün Bisiklet Kullanıcıları burda olması dilegiyle..
    İLK RESİMLER BENDEN OLSUN,
    İşte Bnm Pisiklet...

EEE.. Ne Zman Turlar Çıkıoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engnclskan -- 11 Ağustos 2007; 21:01:06 >

• Ben İstanbul Bostancı'dan Ahmet Şahinöz. 20kg'lık bir Bianchi Diamond'ım var Selesi, lastikleri ve elcikleri sonradan taktım. Lasitkler Maxxis, sele Royal Viper, elcikleri de Pro Grip. Buyrun iki resim...

Bir stoppie..

Bu da wheelie..

Sahilde turlamak isteyen olursa söylesin yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 11 Ağustos 2007; 22:11:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Ben İstanbul Bostancı'dan Ahmet Şahinöz. 20kg'lık bir Bianchi Diamond'ım var Selesi, lastikleri ve elcikleri sonradan taktım. Lasitkler Maxxis, sele Royal Viper, elcikleri de Pro Grip. Buyrun iki resim...

Bir stoppie..

Bu da wheelie..

Sahilde turlamak isteyen olursa söylesin yeter

Güzel Bir Bisikletin Varmış Güle Güle Kullan...
    Daha Önce Pendik Sahilde karşılaştıkmı acaba...

• Bilmiyorum ama zor, yani şu ana kadar toplam 3 kere gittim Pendik'e.. Genelde Kadıköy'e doğru sürüyorum ama istersen o tarafa da geliriz
  • inş. ilerde bütün forum gideriz oralara..

Bide Pankar Acarız;

--DH BisikleT Kulubü--
  • 2 kişi çıkarsınız artık

hele durun bu ne hız hemen gezme tozma ayarlayın 20 kişi tur yapalım ozaman
  • Benimde bisikletim Bianchi Thomisus. Güzel olmuş bisiklet kulübü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kad_kad

2 kişi çıkarsınız artık

hele durun bu ne hız hemen gezme tozma ayarlayın 20 kişi tur yapalım ozaman

süper olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhany

Benimde bisikletim Bianchi Thomisus. Güzel olmuş bisiklet kulübü.

bencede güzel oldu konu her tarafda dagınıkdı herkez bi konua cıyor böle daha iyi tek konu içinde herşeyy
  • SEDONA BORLA BİSİKLETİM VARDI ( YEĞENİME HEDİYE ETTİM ÇÜNKÜ BABASI BİSİKLET ALMAMKTA İNAT ETTİ KENDİSİNİ KARDEŞİM GİBİ SEVERİM AĞLAMASINA DAYANAMADIM VERDİM BİSİKLETİMİ VE TEKRAR MAX 400 YTL ' YE BİSİKLET ARIYORUM)
  • http://www.bisikletonline.com/site/page.asp?dsy_id=13909

kron xc 500 güzel bir bisiklet.tavsiye ederim..fiyatıda çok iyi
  • sirkeci taraflarına bakarsan eger bu bisikletler o tarafta çok,,secimde çok güzel...
  • Kron Xc500'ü bende tavsiye ederim.
  • bende trek 6700 st pro girp var amerikadan aldım saolsun amcam yardımında özel dağ eğitimi aldım ve lisans çıkartıp bir kaö yarışa katıldım şimdilik caddebostan sahilinde geziyom diger bisikletimde bianchi track 21 vitess yeni acera artırıc elcik orta amortisör far .... şu aralar fazal 6700 st yi kulanmıyom çünkü ortalık çok castello peugot gibi altına salak bisiklet alıp sahile gelip arkadan san vurup kaçanlar doldu o yüzden yazlıkta duruyo genede güzekl bi topic bütün bisikletliler için güzel omuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

bende trek 6700 st pro girp var amerikadan aldım saolsun amcam yardımında özel dağ eğitimi aldım ve lisans çıkartıp bir kaö yarışa katıldım şimdilik caddebostan sahilinde geziyom diger bisikletimde bianchi track 21 vitess yeni acera artırıc elcik orta amortisör far .... şu aralar fazal 6700 st yi kulanmıyom çünkü ortalık çok castello peugot gibi altına salak bisiklet alıp sahile gelip arkadan san vurup kaçanlar doldu o yüzden yazlıkta duruyo genede güzekl bi topic bütün bisikletliler için güzel omuş

trek 6700 ini merak ettim..resimlerini paylaşırsan bizle seviniriz...

• emreovic5, arada bi söyle de caddebostan sahilinde süreceğin zamanlar ben de gelirim biraz turlarız, hareket hoplama zıplama çalışırız Uyar mı sana?
  • tek tük buluşulmasın maden 1 kaç kişi anadolu yakasında bizde geliriz canım oluruz 5 10 kişi tura cıkarız sahilde filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engincell

quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

bende trek 6700 st pro girp var amerikadan aldım saolsun amcam yardımında özel dağ eğitimi aldım ve lisans çıkartıp bir kaö yarışa katıldım şimdilik caddebostan sahilinde geziyom diger bisikletimde bianchi track 21 vitess yeni acera artırıc elcik orta amortisör far .... şu aralar fazal 6700 st yi kulanmıyom çünkü ortalık çok castello peugot gibi altına salak bisiklet alıp sahile gelip arkadan san vurup kaçanlar doldu o yüzden yazlıkta duruyo genede güzekl bi topic bütün bisikletliler için güzel omuş

trek 6700 ini merak ettim..resimlerini paylaşırsan bizle seviniriz...

bende merak ettim 6700 ü resimleri paylaşırsanız sevinirim herkez kendi bisikletinin resimin koysa daha iyi olurdu aslında

•  |||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

bu benim bisikletim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.