Yüzbaşı
09 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 398 (Bu ay: 1)
Gönderileri

arkadaşlar ederi piyasası nedir acaba? türkiyede pek olmayan bir model sahibinden de fiyatlar acayip yüksek. alsak satılır mı o fiyata sizce?

merhaba arkadaşlar aklımda birkaç site fikri için istanbulda yazılım firması arıyorum. bilgisi olanlar iletişime geçerse sevinirim.

merhaba arkadaşlar. uygulama yeni epey. free mintler yeni bitti fakat ayakkabılar çok ucuz şu an. çünkü level atlatma pahalı şimdilik.

buradan üye olursanız iki tarafa da ekstra ödüller geliyor ufakta olsa.

Ape move token ve Bape tokenler üzerinden gidiyor süreç. Ape epey prim yaptı şu an.

ApeSwap - Ape

ApeSwap - Bape

APEMove gives you FREE NFT sneakers to earn $APE & $BAPE

doğal olarak YTD :)

merhaba arkadaşlar, boş zamanı çok olup bilgisayar başında çok zaman geçiren bir tanıdığım var.

fakat paraya da ihtiyacı var. basit ama uzun işleri yapabilir. işte excele şu girişleri yap. yada şu fotoğrafları dekupe et gibi.

ne tür işler yapabilir sizce?

nereden bu işleri bulabilir?

teşekkürler.

🔥 SUPERSTEP Ayakkabı NFT ve SGMT Token Airdrop 🔥 (Anında Geliyor | KYC YOK )

🚀 Hiçbir şey ödemeden Ücretsiz Ayakkabınızı Alın!

🚀 Her üyelik başına 1000 SGMT Token ve 1 Adet Ayakkabı

🚀 Referans başına 200 SGMT Token

🚀 Referansınıza göre ayakkabı yükseliyor.

📌 Nasıl Katılabilirim.

➡️ Referanslı ya da Referanssız link üzerinden linke tıklayın ve mail adresi ve şifrenizi girin.

➡️ Gİrdikten sonra ayakkabı ve token anında geliyor.

➡️ Sonra cüzdanınızı bağlayın yeter.

➡️ Yatırım vs şartı yoktur.

Contract: 0x6F7a88274647ad54BCbE25e9d28c51DDB6b5B55F

PancakeSwap (v2) BSCswap Anyswap BSCStation Swap

Toplam Arz: 6,000,000,000SGMT

NFT Ve tokenler airdrop bittikten sonra gönderilecektir.

📌 Katılım Linki

🔗 Referanslı Link:

www.superstep.org
SuperStep - A fitness DAPP empowered by Game-Fi mechanism
https://www.superstep.org/airdrop?ref=rnz6yy

🔗 Referanssız Link: https://www.superstep.io/

merhaba arkadaşlar en iyi aktivasyon office ve windows nedir son dönemde?

çok seçenek var ve çoğu virüslü maalesef.

arkadaşlar merhaba, opensea üzerinden nft işi yapayım dedim de, alırken gas fee çıkarıyor. bunu her seferinde ödemem mi gerekiyor? ikinci alışımda da çıkardı. üstüne satarkende gas fee çıkarıyor. yardım sayfasında her işlem için olur demişte fixed price nft satışları ücretsiz demesine rağmen gene gas fee istiyor listeleme için.

bu konularda tecrübeli arkadaşlar var mı acaba?

birde sanırım çakma nft aldım opensea üzerinden ape'nin o nasıl oluyor merak ettim.

yabancı bir sitede biraz param var dolar olarak. adamların 3 yöntemi var. paypal, alipay ve çek.

paypal aptalca bir sebepten dolayı kapalı herkes biliyor zaten.

alipay açamadım çok karışık geldi. ayrıca pasaport istiyorlar :/

çek istedim tamam güzel ama adamlar çeki 16 eylülde yollayacaklar. o gelecekte bankaya vereceğimde para ödenecekte 1 ayı bulur en az :/

nasıl bu parayı alabilirim en kısa yoldan acaba bilgisi olan var mı? miktar 1500 dolar sadece.

teşekkürler şimdiden.

merhaba arkadaşlar. laptopuma ram upgrade'i yapayım dedim. orjinal samsung ramler vardı. şu ramden aldım n11 üzerinden:

Hyperx Impact HX432S20IB2/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL20 Ram

taktım çalıştı. fakat SPD bilgisi CPUZ ve diğer hiçbir programda gelmedi. çalışıyorlar. mhz de doğru.

kingston ile yazışıyorum bakalım. birde ram expert programında farklı bir model numarası çıkıyor. acayip kıllandım. çıkan model şu:

Kingston KHX3200C20S4/8G

artık program mı hatalı yoksa ramde mi kusur var kingston ile yazışmamdan sonra ortaya çıkacak sanırım.

bilgisi olan varsa sevinirim.

arkadaşlar merhaba. şöyle birşey başıma geldi. geçen sene yazın başında yada ortasında cibinlik sipariş verdim. instagram yada adamların kendi sitesi üzerindendi emin olamadım. ama pazaryerlerinden değil. kapıda ödeme seçtim ürünü görmeden almamak için. sonra kargo uzun süre gelmedi. epey uzun. belki 1 ay. tabi bende unuttum ilgilenmedim. o kadarda önemli birşey değildi. kendileri de hiç bilgi vermedi bu süreçte. neyse. 1 ayın sonunda gelince ürün bende almadım doğal olarak. ihtiyacım bile kalmamıştı. başka yerden almıştım.

fakat bugün avukatlık firmasından mesaj geldi. Hacı çiçek diye bir firma. neymiş ben o ürünü iade ederken tutanak tutmadığım için imzaladığım sözleşmeden dolayı(var mı yok mu emin değilim öyle bir sözleşme) 100 lira ödemem gerekiyormuş firmaya. cibinliğin parasının 3 katı falan ücret bu arada. gelen mailde şöyle:

" Talebinize istinaden bu mail gönderilmektedir.

Satıcı firma ile aranızda kurulan mesafeli satış sözleşmesinin ilgili hükmüne göre, sözleşme ihlali tespit edilmiştir. Onayladığınız sözleşme gereği firma zararlarını tazmin etmeniz gerekmektedir. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. İlgili sözleşme hükmünde;   Ürünle ilgili olumsuz bir durum olduğu düşünüldüğünde ürünün ulaşma tarihinde gerekçesi yazılı olarak beyan edilerek ürünün geri gönderimi sağlanabilir. Kargoyla tüketici arasında yaşanan olumsuz ve aksak durumların mesuliyetini firma kabul etmemektedir. Tüketici kendisine bildirilen ürününüz kargoya teslim edildi mesajından sonra ürünün takibini yapmalıdır. Teslim alınmayıp tutanaksız geri gönderilen paketler, satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı, teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarı ve sair zararların bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Bu zararların içerisine dahil olan masraflar;

Gidiş- Dönüş Kargo Bedeli,

Ürün Ambalaj Bedeli,

Reklam Giderleri,

Operasyonel Masraflar"

gördüğünüz gibi tehdit dahil ne isterseniz var. telefondaki bayan arkadaşa da dedim 1 ay sürdü belki diye yok pandemi varmış bilmem ne diye savunmaya geçti. böyle ekmek parası kazananları da allaha havale ediyorum. neyse.

şimdi öncelikle firma iadeden sonra bir bildirim yapmadı.

sonra dava mı oldu bilmiyorum bana bir bildirim gelmedi bu süreçte. yani kendimi savunamadım.

böyle bir sözleşme var mı bilmiyorum emin değilim ama az sonra olumsuz sonuçlanacak olsa da avukatlık firmasından talep edeceğim.

bu konuda kargocunun beni bilgilendirmesi gerekmez miydi tutanak için?

sonuç olarak nette az bakınca anda adında satıcıya denk geldim. bildiğin adamlar bilerek kötü yada ilgisiz ürün gönderip iade olunca da icraya veriyormuş:

https://www.sikayetvar.com/anda-ihtiyac-ve-tuketim-maddeleri/anda-ihtiyac-ve-tuketim-maddeleri-insanlari-yaniltmanin-pesinde

avukatlık firması zaten pislik peşindeymiş:

hacı çiçek - ekşi sözlük (eksisozluk.com)

velhasıl kelam. şimdi nasıl bir yol izlemeliyim? sözleşmenin kopyasını alabilirsem büyük ihtimalle kargo gönderme süresinin geçtiğini göreceğim ama verirler mi? bununla ilgili bir madde var mıdır yasalarda? üstelik sitelerinden gelen bir mailde görmedim fatura falan. yani herşey farazi gerçeklemiş gibi. tamam öyle bir başvurum oldu ama geri kalan herşey flu.

siz siz olun aptal sitelerden alışveriş yapmayın.

Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 887
İkinci El Bölümü Mesajları: 146
Konularının görüntülenme sayısı: 35.815 (Bu ay: 881)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 241 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.