C

Binbaşı
16 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11885 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Papyon Aldım
Kadın Montu Aldım

Kadın Montu Aldım

Kadın Montu Aldım

Yakıştı...

Migros Yandı; 1 Kilogram Yerli Yemyeşil Muz 12,90 TL

Dün SMS gönderilmişti bugün bakanlık merkezinden üst düzey yöneticilerin dert dinlemek için ziyaret edecekleri.

Ben de diğerleri ile birlikte toplantıya katıldım.

Söz alıp konuşanlar genel problemler ve özlük haklarının iyileştirilmesi için talepte bulundular.

Aklımdaki tüm sorular aslında sorulmuştu ama yıllardır içimde kalan tadına doyamadığım döner sermayeden kimse bahsetmemişti.

Nihayetinde cesaretimi toplayıp söz almaya hazırlık yaparken birden bire çarpıntı ve ardından ellerim ayaklarım titremeye başladı.

Bir türlü geçmek bilmiyordu ama toplantı da sona ermek üzereydi.

Her şeye rağmen söz almak için elimi kaldırdı ve üst düzey bürokrat beni görünce "Son sözü arkadaşımıza veriyoruz ardından yemeğe geçelim" der demez bende ki heyecan daha da arttı.

Titrek bir sesle "Bir zamanlar dönerimiz vardı, ne güzel yaşardık, hatta o dönerle kredi borcumu kapatmıştım da adeta can suyu olmuştu. Dünyada ve ülkemizdeki ekonomik şartlar malum, dönerin en azından bir defaya mahsus yeniden verilmesi için Cumhurbaşkanlığına talepte bulundum ancak bunun mümkün olmadığı bigisi verildi. Acaba sizin döner ile ilgili yeni bir çalışmanız olabilir mi?"

Bürokrat "Sorumluluk alanım değil ama en azından bu talebi de not alıp ilgili bakanlık birimine iletebiliriz" dedi.

Ama ben hala zangır zangır titriyordum heyecandan ve bunun geçmesi 5-10 dakikayı buldu.

Daha önce benzer eylemlerim oldu ama hiç böyle heyecanlanmamıştım...

Ayda bir yurt dışına gidip ballandıra ballandıra patronlara anlatınca hiç şiftah yapmamış yeşilli müdür de ani bir değişiklikle önümüzdeki ay gideceğim Avrupa başkentine aynı uçakta rezervasyon yaptırdı.

Benim için sorun yok ama ofisteki arkadaşlar hemen "Ulem ne yaptın da daha aşağı mahalledeki bakkala gitmeye üşenen kadıncağızı tee oralara gitmeye ikna ettin?" şeklinde imalı sorular sormaya başladılar.

Ben "Kendi kararı ben onu etkilemek için birşey yapmadım" desem de ısrarla aynı şeyi sordular,

Bu defa "He yavyum he, müdürün fikrinin değiştirmesi için bir defa verdim" dedim.

Şimdi bunlar dedikodu çıkarıp yayarsa ayvayı yedim ben...

28 beden çok dar pantolonlar giymeye başlayınca sıradan iç çamaşırları engel olmaya başladı, zira pantolon iç çamaşırına takılıp kalçaya oturmuyor.

Hatta bu yüzden çamaşırsız dışarı çıkmak zorunda kaldım da arkadaşlar uyardı "Abi mal meydanda !" şeklinde.

Bu sipariş geçtim ama daha sipariş teslim edilmeden aynı arkadaşlar "Abi bunu giyersen bize takılma lütfen!" demeye başladılar...

Yörükoğlu Yandı; 700gr Sarelle 54,90₺

Yörükoğlu Yandı; 700gr Sarelle 54,90₺
Nedir Bu
CarrefourSA Yandı: Muz 12,90 TL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 24 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 1 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.615
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 11.357)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.021 (Bu hafta: 83)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.