Şimdi Ara

1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
5
Favori
17.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 01.05.2017 Edit3: Son ve kesin tablolar

01.05.2017 Edit2: 02-08 olayında indirilenler online işlem merkezinden kimi kullanıcıların normal kotaya ekleniyor görünüyor fakat bu geçici bir durum anladığım kadarıyla, server tarafında 02 - 08 arası ayrı tutuluyor ve kotaya eklenmiyor fakat bizim akıllı çubuk veya ois gördüğümüz kotalar güncellenmemiş sistem ve her indirileni hesaplıyor. M.hizmetlerinin dediği bu yönde bakalım ielrleyen günlerde anlaşılır.
    01.05.2017 Edit: İtibariyle hızlar yükseldi, yeni sistem devreye girdi, 02-08 arası son hız ve kotaya sayılmadan indireceğiz ayrıca kotayı doldurunca artık hızımız daha iyi bir değere inecek. Herkese hayırlı olsun. Ayrıca tt paketlerde zama değil ucuzlamaya gitmeli ve diğer issler de paketlerini adil bir şekilde düzenlemeli.
    30.04.2017 Edit2: Online işlemlere bilgi güncellemesi geldi artık akn sonrası hız yazıyor söylenildiği gibi.
    30.04.2017 Edit: Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere ve testlerime göre 02-08 olayı devreye girmiş şuan paket hızı alınabiliyor
    29.04.2017 Edit; Son bilgilendirmeler ışığında tt cephesinde kota veya herhangi kullanıma bağlı ek ücret getirme görünmüyor. Fakat tariflerdeki -e kadar ibaresi kafaları karıştırıyor ama şahsi düşüncem bunun altyapısı kötü olan yerlere de paket satabilme için olması kanısında, yani eskiden beri bu politikayı güdüyor ttnet, yine şahsi düşüncem eğer altyapı değerlerimiz sağlam ise biz son hızı göreceğiz eskisi gibi, şimdiye kadar böyle idi. @ProfesörCan nickli arkadaşın güncel taahhüt paylaşımında da (https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-tum-fiyatlar-4-saat-sonra-zam--125889661 )akn sonrası hızlar açıkça gösterilmiş ve ek kota ya da ücret görünmüyor. Umarım diğer issler de ek kota ve ücret saçmalığından vazgeçer.

********************************************************************************************************************************************************************************
    Forumdaki kampanya konusunda son sayfada @Stones nickli arkadaşımızın paylaşımı üzerinehttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125860319 açıyorum konuyu , dediğine göre bayilere gönderilen bir bilgilendirme var ve demek oluyor ki btk kararı harfiyen uygulanacak 1 mayıs itibariyle, şimdiden hayırlı olsun herkese
    Öncelikle arkadaşa paylaşım için teşekkür ediyorum ve bilgilendirmeye geçiyorum, herkes bekliyordu bunu ayrı bir konu olursa daha fazla kişi görür diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 1 Mayıs 2017; 17:58:5 >

• E kadar ifadesi buraya da gelmiş hayırlı olsun. Akn sonrasi 1 bile verse kimse itiraz edemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçim rahatladı.BTK'dan Allah razı olsun valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Nisan 2017; 7:30:0 >
  • hadi hayirli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLMASI GEREKEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

E kadar ifadesi buraya da gelmiş hayırlı olsun. Akn sonrasi 1 bile verse kimse itiraz edemez.

Btk asgari demiş. Btk'nın kararına ters bu şikayet edebiliriz.

Ben 24 mbps kullanıyorum btk ya göre akk den sonra hızım minimum 8 mbps olacak

Türk Telekom kararına göre maksimum 8 mbps olacak.

Benim tahminim şu yönde akk sonrası her kullanıcıya bu hızı veremeyeceklerini düşündükleri için e kadar ifadesini eklemişler bu açıkça hukuksuzluktur. Türk Telekom'dan başka bir hareket beklenemez zaten. Tahminimce alırız hızı sorun olmaz.

Bu btk tablosu;

• zaten uygulamama gibi bir durumları olamazdı :)
  • İşte Sabah sabah Gördüğüm En Güzel Haber Teşekkürler..

• Her konu için hukuksuzluk diye cümle kurmanın anlamı yok.
    Halen şehir merkezlerine uzak altyapısı olmayan 1-2Mbps hız alınan yerler mevcut.
    Bu tip yerlerde düşük tarifeler olmadığı için en az 8Mbps'lik tarife üzerinden işlem yapılıyor.
    Haliyle bunlara bahsedilen en az 3Mbps'lik hız verilemeyeceği için e kadar ifadesi yazılıyor.
    Kimse sizin 24Mbps kaldıran hattınıza 1Mbps falan hız vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Her konu için hukuksuzluk diye cümle kurmanın anlamı yok.
    Halen şehir merkezlerine uzak altyapısı olmayan 1-2Mbps hız alınan yerler mevcut.
    Bu tip yerlerde düşük tarifeler olmadığı için en az 8Mbps'lik tarife üzerinden işlem yapılıyor.
    Haliyle bunlara bahsedilen en az 3Mbps'lik hız verilemeyeceği için e kadar ifadesi yazılıyor.
    Kimse sizin 24Mbps kaldıran hattınıza 1Mbps falan hız vermez.

Yıl olmuş 2017,hala 3megabit hız alamayan yer olmasına vesile olan yatırımsızlık zihniyetine sahiplerse emin olun o daha da büyük bir hukuksuzluk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörCan

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

E kadar ifadesi buraya da gelmiş hayırlı olsun. Akn sonrasi 1 bile verse kimse itiraz edemez.

Btk asgari demiş. Btk'nın kararına ters bu şikayet edebiliriz.

Ben 24 mbps kullanıyorum btk ya göre akk den sonra hızım minimum 8 mbps olacak

Türk Telekom kararına göre maksimum 8 mbps olacak.

Benim tahminim şu yönde akk sonrası her kullanıcıya bu hızı veremeyeceklerini düşündükleri için e kadar ifadesini eklemişler bu açıkça hukuksuzluktur. Türk Telekom'dan başka bir hareket beklenemez zaten. Tahminimce alırız hızı sorun olmaz.

Bu btk tablosu;

Büyük ihtimal aralarında anlaştı btk ve iss ler. Yoksa durduk yere e kadar yapamazlar. Gorun bakın bu konuda yapılan şikayetler sonuçsuz kalacak.

• 3 mbit belasından bi nebze yırtıyoruz cok problem olmayacak a geçtim etmedim diye iyi oldu bu gözüm yaşardı bide upload özürümüz kalkarsa iyi olacak.
  • Taahhüt bitsin direkt Turknet geçiyorum.

• gerçi 1 mayıs gelse bile anlamayacağız hemen akn sonrası hızları.
    aknyi geçmek de zor kardeşim, :)
  • 3 mbps'a kadar ne demek ya? 300kb/s'yi sağlayacağının nasıl garantisini veremez bir şirket. Saniyede 300 kilobayt altı üstü 300!

• Türknet e geçin kurtulun bu eziyetten ciddiyim taahhüt Yok 150gb akn yakında birçok yerde akn olmayacak telefon kullanana 1000dk veriyor 60₺ ya arada sıkıntı çıkıyor ama değiyor gerçekten hak ettiği yerde değiller TT sömürüyor bizi resmen

• Geceleri sorunsuz olsunda

• mega_north kullanıcısına yanıt
    Şimdi Bir çok kişi ,Akn yi görmek için Hemen kotaları bitireceklerdir Fazla sürmez DH Timi 2 günde bitirir Normalde bende 75GB -15 gün sürüyor ..

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    Ben şuanda 65 liraya 150gb alıyorum TTNETden geceleri kota uygulamalazlarsa bana yeterde artar bile

• En azından kotamız dolsa bile saat 2 ile 8 arası paketimizi normal hızında kullanabileceğiz bu açıklağa kavuştu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.