A

Yarbay
26 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba.

Tt fiber kullanicisiyim 2aydır aşağı yukarı. İlk önce tplinkc5v router vardı ve eziyet gibi birşeydi. 50 mbit internet sanki adsl kullanıyor gibiydi. Cihaz değişimi istedim ve h298a getirdiler. Bu yine bir nebze iyi ama yine de arada sıkıntılar çıkarıyor maalesef.

Bir arkadaş vasıtasıyla elime tplink ax50 geçti. Ancak ne yaptıysam h298a yi bridge mode köprü modda çalıştıramadım.

Köprü moda alınca internet gidiyor router da.

Az çok bilgisayardan anlarım ama bu ağ işleri pek kafam basmıyor.

Yardımcı olabilecek var mi acaba.

Turk telekom sayfasinda dolanirken denk geldim.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/sayfalar/evde-internet/zyxel-vdsl-modem.aspx

Linkte verdikleri modem nedir bilen var mi. Modeli vs. Cok fazla bilgi verilmemis cunku. 500tl gibi bir fiyati var.
Arkadaşlar merhaba. Şimdiye dek hep ya arkadaşların ya da ailemin arabasını kullandım ama artık kendi aracımı alma zamanı geldi. Yıllardır ara ara da olsa burayı takip ederim. Bu şekilde çok konu açıldı biliyorum ama araç seçmek çok zormuş. Konuya gelecek olursam. Yaklaşık 39000 civarı bir bütçem var. Maksimum o da. İnşaallah alacağım bu arabayı yaklaşık 5 6 sene satmam. Eşimin memleketle benim memleket arası uzak o yüzden dizel araç arıyorum. Lpg pek sıcak bakmıyorum. Piyasaya baktığımda dizel Corsa ve Fiesta lar 50.000km civarı olanlar uçmuş vaziyette. 45000tl aşağısı yok.

50 ya da 60000 km en fazla bakıyorum. Dediğim gibi almışken çok yüksek km almak istemiyorum. Sizce 1.3 dizel Puntoya bu fiyatlar verilir mi. Kazasız, boyasız ya da ufak lokal boyalar var aşağı yukarı bu araçlarda. Sizlerin fikirlerini almak istedim. Misal 2013 1.3 dizel Punto Lounge paket.

Teşekkürler şimdiden.
Merhaba. Aşağı yukarı bu iki monitor arasında kaldım. Genellikle ofis işleri için kullanacağım için mavi ışık, flicker free vs olması lazım. Ve dahili hoparlör. Bu iki model arasındaki fark nedir. Vc259 2015 sonuna doğru çıkmış galiba. Ama vp259 ile ilgili pek bir bilgi yok nette.

Farkını bilen var mıdır. Teşekkürler şimdiden.
Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 1 yıldır Air 2 kullanıyorum. 2 aydır falan farkettiğim bir sorun var başlıktan da anlaşılabileceği üzre. Bazen safari kullanırken bir anda bir piksel ölü piksel gibi davranmaya başlıyor ekranda. Neden oluyor nasıl oluyor anlamıyorum. O anda safariyi kapatıp fotoğraflardan simsiyah bir fotoğraf açıyorum ölü piksel yok. Kayboluyor. Ancak safariye geçince başlıyor. Safariyi kapatıp açarsam düzeliyor yine. Ayrıca piksel ortaya çıkınca ekranı döndürürsem pikselin yeri değişiyor başka bir yerde ortaya çıkıyor ilginç bir şekilde.

Böyle ilginç birşey başına gelen var mı acaba.
Merhaba arkadaşlar. Modem için yeni yazılım çıkmış. 31 Ekim tarihli.

ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/

Daha denemedim. Farklılık olursa yazacağım tekrar.
Merhabalar. 6 ay önce ev taşıdım. Önceden 35 mbit vdsl kullanıyordum. Taşındığım yerde vdsl olmadığı için adsl e nakil yaptım. Bilgisiz ttnet ofisi beni işyerim paketi diye bir tarifeye geçirmiş. 59₺ fix ödüyordum 1 senedir. 24 ay taahhüdüm vardı.

Sonraları 59 olan fatura nakil sonrası 62 63 gelmeye başladı. 4 5 ay böyle geldi. Ben de online işlemden şikayet oluşturdum. 1 gün sonra Ttnet tarafından gayet bilgili bir hanımefendi tarafından arandım ve bana yanlış tarifeye geçirildiğim ve mağduriyetimin giderilmesi için arandığım söylendi. Kullandığım işyerim tarifesi 50 gb akk olan bir tarife. Bana mağduriyetimin giderilmesi adına istersem çiftetelli kampanyası adı altında 75 gb akk olan tarifeye 59₺ olarak eski ücretimle geçiş yapabileceğim söylendi. Hem de fazladan alınan ücretlerin iadesi için işlem yapılacağı da söylendi. Hatta istersem taahhüdünüzü de uzatalım 24 ay dedi. Zaten ttnet mecbur olduğum için kabul ettim. 24 ay boyunca yalın ücreti dahil 59 lira.

Yani hala 12 aya yakın zamanı olan taahhüdü 24 ay uzattım.

Neyse bugün bir fatura gelmiş. 569₺. Dedim ne oluyor. Güya taahhüdü bozmuşum. Ya hu olan taahhüdü uzattım zaten. Güya işyerim pakedi taahhüdünü bozmuşum. Ya diyorum diğer pakedi siz önerdiniz hatta alınan fazla ücretleri de ödeyeceğiz size dediniz. Kayıt oluşturuyoruz vs vs. Haklı olduğum ortada da ilginç bir olay başıma gelen. Hata yapıp yanlış tarifeye nakil işlemi yaptılar. Durumu düzeltmek için normal tarifeye geçirdiler üstelik fazla alınan ücretleri de iade edeceğiz dediler. Yaptıkları işe bak.

Baya uzun oldu kusura bakmayın. Paylaşmak istedim.
Merhabalar. 6 ay önce ev taşıdım. Önceden 35 mbit vdsl kullanıyordum. Taşındığım yerde vdsl olmadığı için adsl e nakil yaptım. Bilgisiz ttnet ofisi beni işyerim paketi diye bir tarifeye geçirmiş. 59₺ fix ödüyordum 1 senedir. 24 ay taahhüdüm vardı.

Sonraları 59 olan fatura nakil sonrası 62 63 gelmeye başladı. 4 5 ay böyle geldi. Ben de online işlemden şikayet oluşturdum. 1 gün sonra Ttnet tarafından gayet bilgili bir hanımefendi tarafından arandım ve bana yanlış tarifeye geçirildiğim ve mağduriyetimin giderilmesi için arandığım söylendi. Kullandığım işyerim tarifesi 50 gb akk olan bir tarife. Bana mağduriyetimin giderilmesi adına istersem çiftetelli kampanyası adı altında 75 gb akk olan tarifeye 59₺ olarak eski ücretimle geçiş yapabileceğim söylendi. Hem de fazladan alınan ücretlerin iadesi için işlem yapılacağı da söylendi. Hatta istersem taahhüdünüzü de uzatalım 24 ay dedi. Zaten ttnet mecbur olduğum için kabul ettim. 24 ay boyunca yalın ücreti dahil 59 lira.

Yani hala 12 aya yakın zamanı olan taahhüdü 24 ay uzattım.

Neyse bugün bir fatura gelmiş. 569₺. Dedim ne oluyor. Güya taahhüdü bozmuşum. Ya hu olan taahhüdü uzattım zaten. Güya işyerim pakedi taahhüdünü bozmuşum. Ya diyorum diğer pakedi siz önerdiniz hatta alınan fazla ücretleri de ödeyeceğiz size dediniz. Kayıt oluşturuyoruz vs vs. Haklı olduğum ortada da ilginç bir olay başıma gelen. Hata yapıp yanlış tarifeye nakil işlemi yaptılar. Durumu düzeltmek için normal tarifeye geçirdiler üstelik fazla alınan ücretleri de iade edeceğiz dediler. Yaptıkları işe bak.

Baya uzun oldu kusura bakmayın. Paylaşmak istedim.
Aynen öyle.

Futbol artık gönül sevgisi olduğu kadar müşteri ve hizmet sektörü ilişkisi. Ben karımın çocuğumun hakkından kısıp forma kupa anahtarlık alıyorum. Digiturk alıyorum. Bunun karşılığını almak istiyorum arkadaş. Önündeki adama top atmaktan aciz adamları görmek istemiyorum.

Yeter artık ya hu.
Neymiş 2 maçtır çok kötüymüş. Hiç beğenmiyormuş. Tamam kötüdür ama bşr kere olsun ağzınızdan Burak ile ilgili birşey çıkmayacak mı. Adam katletti bizi 2 senedir Selçukla beraber. Ağzınızdan şu Türk oyuncularla ilgili tek kötü kelime çıkmıyor arkadaş.
Hakkında
Meslek: İngilizce Öğretmeni
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.417
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 231.884 (Bu ay: 1.236)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.948 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.