Şimdi Ara

Ziraat Bankası BANKKART Kredi Kartı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.410
Cevap
303
Favori
749.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 4 gün
 • Cevaplayan Üyeler 1134
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 542
 • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 23 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 308
 • Favoriye Eklediklerim 312
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • dede06 (542 mesaj) Askaparta (263 mesaj) Aydoğan* (169 mesaj) dadas2558 (160 mesaj) Shangıl (99 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (2221 mesaj) Mobil (1930 mesaj) Tablet (43 mesaj) Mini (395 mesaj) Uygulama (793 mesaj) (66 mesaj) (208 mesaj)
 • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Bankalar >> Ziraat Bankası BANKKART Kredi Kartı [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  541 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Son Güncelleme 1 Ocak 2022-ayin sektoru eklendi

  ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTELERİNDE BANKKART LİRA KULLANMAK HENÜZ MÜMKÜN DEĞİL.
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Tespit ettiğimiz kadarıyla Bankkart lira kazanılan veya fiziki pos cihazından harcanan iş yerleri:
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Şok Market
  2.Lcw Waikiki Mağazaları
  3.Flo Mağazaları
  4-Ebebek
  5-Carrefour marketler
  6-Defacto mağazaları
  7-Mavi Jeans mağazaları
  8-Carrefour marketler
  9-Aytemiz, Opet, Petrol Ofisi, Shell (Sadece anlaşmalı bazı istasyonlar,tamamı değil)
  10-Özdilek
  11-İkea
  12-D&R mağazaları
  13-Civil Mağazaları
  14-Koton mağazaları
  15-Yunus Marketler
  16-Migros
  17-A 101 (Bazı kasiyerler bilgi sahibi değil)
  18-Mopaş marketleri
  19-Tahtakale
  20-Koçtaş


  NOT:online alışveriş sitelerinde (n11,gg,hb vb.)puan kullanmak şu aşamada mümkün değil.
  tüm pos cihazlarından puan sorgulaması yapılamıyor(şok ve a 101 in yenilenen bazı marketlerdeki sistemleri hariç)
  direkt kullanılacak puan tutarını söyleyerek
  işlem yaptırmak avantajlı olabilir.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  GÜNCEL KAMPANYALAR
  Kampanya Koşulları:

  OCAK AYI AYIN SEKTÖRÜ KAMPANYASI :
  250 tl ve üzerinde Çiçekci,ev aletleri,züccaciye ve dekarasyon alışverişine %5 bankkart lira (maximum 40 tl) kazanmak için;
  Bankkart Mobil uygulama / dünyası başlığını tıklayarak/ayın sektörü/ katıl tuşlarına basıp kampanyaya katıla bilirsiniz.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14.3.2021 DEN İTİBAREN KART AİDATLARI
  Klasik:33 Gold:56 Platinium: 67 TL olarak düzenlenmiş.yasa geregi ek kartlar bu tutarların yarısı oluyor.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Bireysel Bankkartların kredi kartı özelliği ile yapılan 250- 5.000 TL aralığındaki işlemler, yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 4 aya kadar faizsiz olarak sonradan taksitlendirilebilmektedir.


  1 Temmuz 2021 Tarihinden İtibaren Geçerli Olacak Koşullar:


  Bireysel Bankkartların kredi kartı özelliği ile yapılan 250 - 5.000 TL aralığındaki işlemler, yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 4 aya kadar faizsiz olarak sonradan taksitlendirilebilecektir. 5.001 – 30.000 TL tutar aralığındaki işlemler ise yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 12 aya kadar belirlenen faiz oranı üzerinden sonradan taksitlendirilebilecektir.

  Kurumsal Bankkartların kredi kartı özelliği ile yapılan 250 - 30.000 TL aralığındaki işlemler, azami 18 aya kadar belirlenen faiz oranı üzerinden sonradan taksitlendirilebilecektir.
  Peşin alışveriş işlemlerini takiben sonradan taksitlendirme teklif SMS’i gönderilmeyecektir. Sonradan taksitlendirme işlemi Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi veya Müşteri İletişim Merkezi (0850 258 00 00) aracılığı ile gerçekleştirilebilecektir.
  Genel Koşullar:

  Yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile yapılacak yurt içi işlemler sonradan taksitlendirilebilmektedir.
  Sonradan taksitlendirme talebi alınan bir işlemin ilgili hesap döneminde, dönem içi işlemlere girmesi halinde taksitlendirme süreci tamamlanabilmektedir. Diğer bankaların üye iş yerlerinden gerçekleştirilen işlemlerin Bankamıza aktarılmasında gecikme yaşanması durumunda, dönem içi işlemlere girmemiş taksitlendirme talepleri gerçekleştirilemeyebilecektir. Sonradan taksitlendirmeye yönelik taleplerin durumu dijital kanallarımızdan izlenebilmektedir.
  Gün sonu işlemleri devam ederken sonradan taksitlendirme işlemleri yapılamamaktadır.
  Taksitlendirme işlemi, ilgili dönemin hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır.
  Ekstreleşmiş harcamalar için taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır.
  Gecikmiş borcun bulunması durumunda sonradan taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır.
  POS/ÖKC üzerinden gerçekleşen harcamalar (e-ticaret işlemleri dahil) sonradan taksitlendirilebilmektedir.
  Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamamaktadır.
  Taksitlerin geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır.
  Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, kurumsal tahsilat, fatura ödeme ve nakit çekim işlemleri sonradan taksitlendirme uygulaması kapsamında değerlendirilmemektedir.
  Yasal düzenlemeler gereği telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları sonradan taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.
  Bankkart Ücretsiz ile yapılan işlemler sonradan taksitlendirme uygulaması kapsamında değerlendirilmemektedir.
  Sonradan taksitlendirme işlemi yalnızca işlemin yapıldığı gün ve Müşteri İletişim Merkezi (0850 258 00 00) aracılığıyla iptal edilebilmektedir.
  Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Müşteri İletişim Merkezi'nden erken kapaması yapılabilmektedir.
  Erken kapama işlemi; hesap kesim tarihinden sonra yapılıyor ise dönem hareketlerine yansıyarak ekstreleşmiş taksite ait faiz ve feriler iptal edilmemekte, ileri tarihli ekstreleşmemiş taksitlerin faiz ve ferileri iptal edilerek anaparası bir sonraki ekstreye yansıtılmaktadır.
  Erken kapama işlemi; işlem tarihi ile hesap kesim tarihi arasında yapılıyor ise ekstreleşmemiş tüm faiz ve feriler iptal edilmektedir.
  Sonradan taksitlendirme hizmetinden ücret alınmamaktadır.
  Faiz tutarı üzerinden %5 BSMV ve %15 KKDF alınmaktadır.
  https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/faizsiz-sonradan-taksitlendirme-kampanyasi
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 1 Ocak 2022; 12:43:46 >  Bahsedilenler: burak jr
 • Ziraatin yıllardır maximum u kullanması en büyük saçmalıktı... Devletin bankasının halkbank gibi kendine ait bir markayı çoktan çıkarmış olması lazımdı .... Umarım paraf gibi rekabetçi bir markayla çıkarlar...
  Combo kart ile kaybeden iş bankası olacak.Ziraat'in çok büyük pos müşterisi var onu kaybedecek.Halkbank advantage den ayrılıp parafı kurunca advantage piyasadan silindi.
  Combo harika bir isim olmuş. Ziraatin adını da ingilizce yapın tam olsun. Bu arada bankanın adı Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası' ydı TC ye düşman birileri kaldırdı.
  Kaldırılmadı halen şirketin unvanı T.C. Ziraat Bankası A.Ş.  Sadece diğer özel bankalar gibi daha marka olabilmek için markadan bu ifadeleri kaldırdılar. Halk Bankasında halen Türkiye ifadesi yer almakta. Evet, sitesinde logoda yer almıyor ama site başlığında gayet açıklıkla yazıyor. Düşman olunsaydı bu ifade de kaldırılır hatta şirketin unvanı tamamen değişirdi. Hatta kanun değiştirmek çok kolay, istense şu mevzuat anında değiştirilirdi;http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.4603.pdf

  Ek olarak: Ziraat Bankası'nın logosuna dikkatlice bakınız. T.C. açıkça yazıyor.
  Evet valiliklerden de kaldırılamadı. O indirdikleri tabelaları tekrar taktırdık. Çünkü Türk milletini buna ikna edemezler. Cumhuriyeti silip kimsenin tebaası, kölesi yapamazsınız bizi.
 • Yüzbaşı
  541 Mesaj
  Konu Sahibine Özel


  şubat ayı sonunda piyasaya çıkacak olan bankkart combo için yetkililer,

  -''Turkiye de ilk defa kmh hesabına da vade farksız taksit yapılacak.mevcut bank kartınız iptal olmuyor onu da kullanabilceksiniz. Kredi kartına eğer belli bir miktar harcama sözü verirseniz aidat yansımayacak.''

  söyleminde bulunmaktadır.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 10 Şubat 2018; 11:45:59 >
  |
  |
 • Yarbay
  8530 Mesaj
  fırsat?
 • Yüzbaşı
  351 Mesaj
  reklam alanı mı oldu burası
  |
  |
 • Binbaşı
  1660 Mesaj
  Ee bu zaten gençkartta var yıllardır yapıyolar bunu
 • Binbaşı
  1043 Mesaj
  Ziraatin yıllardır maximum u kullanması en büyük saçmalıktı... Devletin bankasının halkbank gibi kendine ait bir markayı çoktan çıkarmış olması lazımdı .... Umarım paraf gibi rekabetçi bir markayla çıkarlar...
 • Yüzbaşı
  541 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  ziraat in maximum kart ile anlaşması bittiğinden tüm kartlar bu kartlar ile değişecek ve ziraat banksı kendi markasını yaratmaya başlıyor.ilk etapta kmh kesaplarından faizsiz taksitli kullanım vaad ediyor.ilerki günlerde kampanyalar ve lansman acıklanacak.Ziraat maximum kart kullanan arkadaşların haberi olsun diye paylaşım yapıldı.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 10 Şubat 2018; 11:57:14 >
  |
  |
  mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  2412 Mesaj
  Combo kart ile kaybeden iş bankası olacak.Ziraat'in çok büyük pos müşterisi var onu kaybedecek.Halkbank advantage den ayrılıp parafı kurunca advantage piyasadan silindi.
 • Yüzbaşı
  865 Mesaj
  Arkadaşlar eşim ziraat bankasında çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde kart tanıtım toplantısı vardı.  Kartın paraf gibi etki yaratacağını sanmıyorum. Mil kart özellikli bir çeşidi olmayacak. Tek kart üzerinden ilerleyecekler. Çok reklam yapacaklar fakat cazip kampanyalarının olacağını sanmıyorum.  Ykb cüzdan benzeri bir uygulaması ilk başta olmayacak fakat internet bankacılığı üzerinden kampanyalara katılım sağlanacak.  Piyasayı kasıp kavuracak bir kart olacağını sanmıyorum
 • Yarbay
  8530 Mesaj

  en güzeli
  |
  |
  dede06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  14306 Mesaj
  bence paraf ile devam etmeliydi oturmuş bir kamu markası vardı zaten  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 10 Şubat 2018; 13:31:50 >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  292 Mesaj

  Paraf pek rekabet edemiyor sanki. Senede 2-3 kampanyaya rekabet diyorsanız bilemem.
  |
  |
  yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yüzbaşı
  284 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: macnair

  Arkadaşlar eşim ziraat bankasında çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde kart tanıtım toplantısı vardı.  Kartın paraf gibi etki yaratacağını sanmıyorum. Mil kart özellikli bir çeşidi olmayacak. Tek kart üzerinden ilerleyecekler. Çok reklam yapacaklar fakat cazip kampanyalarının olacağını sanmıyorum.  Ykb cüzdan benzeri bir uygulaması ilk başta olmayacak fakat internet bankacılığı üzerinden kampanyalara katılım sağlanacak.  Piyasayı kasıp kavuracak bir kart olacağını sanmıyorum

  Ayrıca ziraat katılıım müşterilerine de bu kart verilecek mi? Bir bilgisi var mı acaba eşinizin
  |
  |
 • Teğmen
  214 Mesaj
  Daha dün kapattım kredi kartını. Ne bir kampanya ne bir avantaj hiç bir şey yoktu. Bakalım iyi bir şey çıkarsa geri dönerim.
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  paraf varken saçma sapan kendi faydasız kartlarını ne yapalım
  |
  |
 • Yarbay
  2553 Mesaj
  Boşuna birileri zengin olacak yine paraf ile yola devam etseler ne olacak ki. Bütün devlet bankaları birleşse daha verimli olacaktır.
  |
  |
 • Binbaşı
  1043 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: soyken

  Paraf pek rekabet edemiyor sanki. Senede 2-3 kampanyaya rekabet diyorsanız bilemem.

  Hocam sene de iki üç kampanya olur mu son 3 ayda 3 kampanya yaptı ben bonus paraf world kullanıyorum paraf kadar avantaj sağladığım kart yok...
 • Yüzbaşı
  292 Mesaj

  world e ticarette hepsiburada-gittigidiyor ile son 3 ayda 4 kere 1000/100 yaptı. 2 kere market yaptı 700/108 ve bu ay 600/50, aradaki boyner, giyim, medimarkt 1000/100 kampanyalarını saymıyorum. Parafın tek avantajı pos cihazı gözetmemesi oluyor, o da posu yaygın değil diye finansta aynı şekilde posu diğerleri gibi yaygın değil diye pos gözetmiyor. Paraf eskiden daha iyiydi şimdi çok kötü son 5-6 aydır kampanya yapmaya başladı, düşürülen kat sayı muhabbetide ayrı konu. Ben bütün bankaları kullanıyorum/kullandım.
  |
  |
  yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Teğmen
  109 Mesaj
  Gec kalmış hamle, darısı vakıf world e.. Adamlar kendi banka uygulamasına yönelik kampanya yapıyor
  |
  |
 • Yarbay
  3468 Mesaj

  Axess kadar avantajı var mı? Benim 2018 puanım bu axessten

  |
  |
  yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,677
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.