Yarbay
23 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://urun.n11.com/ankastre-setler/termikel-geminus-beyaz-2li-ankastre-set-bo-5200-w-17152w604l-P153984304

Bu ikili hakkında bilgisi ve fikri olanların yorumunu bekliyorum.Fırının pişirm kalitesi ile ocağın cam kalitesi(kırılma-patlama vs.) bilgi verilirse çok sevinirim.Cevap yazacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.
Antalya'da 2.el oto expertiz yapan sağlam bir yer arıyorum.Bilgisi olanlar cevap verirlerse çok memnun olurum.Cevap verecek arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim.
Lenovo a369i telefon kullanıyorum bu telefon ile garanti bankasının ücretsiz bnkacılık uygulaması olan i garanti yi yüklemek istediğimde cihazınız bu sürümle uyumlu değil diye yazı çıkıyor ve uygulamayı yükleyemiyorum nedeni nedir?Yardımcı olacaklara teşekkür ederim şimdiden.
Lenovo A319
Lenovo A369i
Asus zenfone 4

Yukarıa ismini verdiğim modellerden birini almayı düşünüyorum.Akıllı telefonu almamda ki amaç çok üstün beklenti içerisinde değilim sadece bankacılık uygulamalarını kullanmak için alacağım oyunla işim olmaz Lenovo da beni düşündüren 4 GB hafızası uygulama yükleme de sıkıntı çıkarır mı?Micro SD kart taksak bile uygulamaları telefon kendi hafızasına alıyor diye biliyorum doğru mudu?Zenfone özellik bakımından daha önde fakat batarya dayanıklılığı konusunda zayıf kaldığını okudum.Lenovonun batarya dayanıklılığı konusunda daha iyi olduğunu okudum.Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
Antep'te işinin ehli olan LPG ustası arıyorum.Stefanelli sıralı LPG var aracımda.Araçta şöyle bir durum mevcut LPG ye geçince rolanti de titreme yapıyor sürekli rolanti devri sabit oynama yok LPG ile kullanımda başka bir sorun yok sadece titreme var LPG de.Benzine alınca titreme bitiyor LPG de yapıyor sadece.bujileri daha yeni değiştirdim orjinal lancia NGK buji aldım.Aracın çekişinde bir sıkıntı yok.Şimdi bir yere götürdüm ayarı yaptım dedi yine aynı.Artık sağlam usta bulmadan baktırmayı düşünmüyorum.Bu titreme olayı aracı ilk aldığımda yoktu aldıktan sonra LPG filitresini değiştirdim ve değişince tam yapılmadığında gaz kaçağı yaptı sonra düzeltildi acaba diyorum filitre değişiminde yanlış bir işlem yapıldığından mı bu sıkıntıyı yaşadım.Benzinde çekişi LPG ye göre daha iyi.Sistem otogazın iyi olduğunu duydum bilgi verecekler ve farklı yer tavsiye edeceklere şimdiden teşekkür ederim.
Sayın yöneticiler sıcak fırsatlar bölümüne mesaj yazamıyorum sorunu düzeltmenizi rica ediyorum.
Bu cihazı yeni aldım adres girmek istiyorum evde fakat genellikle cadde bilgisine ulaşamıyorum böyle olunca da navigasyona adres giremiyorum ancak internet üzerinden google haritasından bulup girebiliyorum.Bu cihazı daha pratik nasıl kullanabilirim?
http://www.hizlial.com/navitech-px-406-43-portatif-navigasyon-cihazi/22.011.4310.0033#

Linkini verdiğim ürün nasıldır?Almayı düşünüyorum.
Öncelikle herkese merhaba.Bugün aracın otogaz filitresini değiştirdikten sonra arabanın içine LPG gaz kokusu gelmeye başladı nedir bunun sebebi ve nasıl çözerim?
Bu ebattaki hoparlör kaç cm'ye denk geliyor nette aradım ama bulamadım.Ayrıca bu ebattaki hoparlör yuvasına 6x9 olanı yapılabilir mi?5x7 bulabileceğim teknoloji market varsa linkini verebilirseniz müteşekkir olurum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Vatan ne Türkiyedir Türklere, ne Türkistan
Vatan, büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan
Hakkımda:
Vatan ne Türkiyedir Türklere, ne Türkistan
Vatan, büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.420
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 106.594 (Bu ay: 1.645)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 386 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.