Şimdi Ara

Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
10.093
Cevap
378
Favori
1.137.192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    125 Mesaj
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kartlar/enparacom-kredi-karti

quote:

Enpara.com Kredi Kartı, size sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.
    Enpara.com Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirmede daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması en önemli etkenlerdir.
    Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Kredi kartı limitiniz belirlenirken ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz de dikkate alınır.
    Öğrenciler de öğrenci kimlik kartlarının görüntüsünü başvuru formuna ekleyerek Enpara.com Kredi Kartı’na başvurabilir.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızla alışveriş, ödeme ve nakit avans işlemlerine ek olarak, Enpara.com kanalları üzerinden fatura, cep telefonu TL yükleme ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.
    Nakit ihtiyacınız olduğunda Enpara.com Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilir ya da dilerseniz Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi'nden dilediğiniz nakit avans tutarını Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına kullandığınız süre boyunca nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV vergileri eklenir. Enpara.com Kredi Kartı’na ait faiz ve ücretler tablosu için tıklayınız.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızı internet veya cep şubemizi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için bir aylık limit belirleyerek kartınızı internette de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Şu an için Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kart uygulaması bulunmamaktadır, bu konuyla ilgili çalışmalar devam etmektedir.
    Dilerseniz Enpara.com Kredi Kartı’nızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızla temassız ödeme özelliği bulunan POS cihazlarından 250 TL ve altında kalan harcamalarınızda temassız olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızın ekstresi her zaman Türk Lirası cinsinden oluşturulur. Kredi kartınızla yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com’a yansıtılır. Enpara.com’a Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı günün sonundaki QNB Finansbank Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek kredi kartınıza yansıtılır.
    Enpara.com Kredi Kartı’nızla QNB Finansbank ATM’lerinden Encard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz.
    Her ay ekstre kesim tarihinde hesaplanan kredi kartı ekstre borcunuza ait minimum ödeme tutarının, ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir. Kredi kartı ödemelerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi, QNB Finansbank ve diğer banka ATM’lerinden veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
    Enpara.com Kredi Kartı yapılan harcamalar üzerinden puan, uçuş mili vb. kazandırmaz.
    Enpara.com Kredi Kartı'nıza bağlı olarak çalışan bir 'ek kart' uygulaması bulunmamaktadır.
    Enpara.com Kredi Kartı, Platinum Mastercard’dır. Mastercard’ın Platinum kartlar için sunduğu avantajları buradan takip edebilirsiniz.

Mayıs ayına özel olarak 5 harcamanızı toplamda 5.000 TL’ye kadar faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanya detaylarındaki 3 adet ve 3.000 TL limitlerini Mayıs ayına özel olarak 5 adet ve 5.000 TL olarak dikkate almanızı rica ederiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• O bu değil de Enpara müşteri hizmetleri kadar kalitelisi neden yok? Az önce aradım ve diğer kartlarımın limitlerini 4000 lira düşürdüğümü söyledim. Çok pozitif bir sesle bunu bilmediğini söyledi, bir süre yok dedi yeniden başvuru için.

5 dakika sonra aradı tekrar özürler dileyerek üstleriyle görüştüğünü 1 hafta gibi bir süre sonra ancak sistemlere yansıdığını söyledi.

Müşteri hizmetleri konusunda Enpara ile konuşmamış insanlar için tavsiye. Arayın resmen terapi gibi. Kesinlikle Turkcell, Telekom, Vodafone, Garanti, Akbank, Teb, Ziraat, Vakıf, Kuveyt, İş vs vs yanına yaklaşamaz. Zaten Akbank ve Garanti'de akıllı danışmanı geçmek için uğraşıyoruz anca.

Lan kartı vermese bile iyi ki Enpara ile çalışıyorum. Bir de daha önce Logitech ile konuşmuştum onlar da çok kaliteli iletişime sahip.

Viral gibi yazdım ama çok hoş karşınızda bir öküz yerine tamamen pozitif ve yapıcı bir ses duymak.
    Çok çok özür diliyorum ama "kurye muhabbetlerini özelden konuşsanız, biz de sıcak fırsak varmı diye buraya gelsek" desem ayıp etmiş olur muyum?
    Konuyla belki alakasız ama burada yeni kredi kartı başvurusu yapacak arkadaşlara bilgi olsun diye bu bilgiyi paylaşayım dedim.

96 yılından beri kredi kartı kullanıyorum 300 TL limitle başlamıştım kullanmaya 2003 yılında ikinci kartımı aldım 6 bin limitle o yıldan beri iki kartımı da aktif olarak kullanıyorum. Limitler 22 bin oldu ve o şekilde sabitlendi.

Aylık 3.500 TL civarı kart ödemem var 96 yılından beri bir kere dahi asgari tutar ödemedim hep borcun tamamını gününden önce ödedim. Findeks puanım 1700 küsürdü enparaya başvurdum 15 bin limit verdi. Toplam 59 bin oldu limitler. Taksitli borcum yok, ev, araç, ihtiyaç kredi kullanımım yok, kmh hesabı kullanımım yok.

Dun meraktan findeks sorgulayayım dedim puan 1600 küsüre dusmus.

Findeks denen kuruma giriş yaptıktan yaklaşık yarım saat sonra spam sms tabir edeceğiniz ne olduğu belirsiz iznim onayım dışında

krediver.co başlıklı
    “Yeni mobil krediyle bakit ihtiyaçlarınızı karsilayin ->http://m.krediver.co”

içerikli mesajla karşılaştım. Görünen o ki bu findeks denen kurum onay aldığı bankalar ve resmi kurumlar ve bizim iznimizle verdiğimiz kurumlar dışındaki firmalarla bilgilerimizi paylaşıyor buda beni rahatsız etti.
    quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Arkadaşlar sakın limit düşürmeyin yoksa 6 ay beklersiniz!!

4 gun önce 1.300 tl Onaylandı.pazar günü (17 aralık) limiti 555 tl yaptım.onaylandı.daha kart kuryede ama kullanıma kapalıydı.

Neyse haftaya yurtdışına gidecegim havaalında lazım olur dedim limiti yükseltmek istedim 1111 tl ye hizlica 4 kere 1e bastım 111 olmus.

#Limit yükselmiyor,Eskisine yani 555 tl de olmuyor..

Sikayetvar..telefon ile..sitesi uzerinden talepte bulundum..sikayet ettim..

6 ay kullanın (111 tl yi) sonra yardımcı oluruz denildi aman dikkat

Bir hafta içerisinde iki defa limit değişimi yapmışsınız bir de gelip aman dikkat diyip şikayet etmişsiniz. Kendinize hakim olamıyorsanız kredi kartı kullanmayın derim.
    100 lirasi hesabina yatan arkadaslar sanki milyon dolar kazanca gecmis gibi bunu konuda belirtmeseler keske.Her seferinde bildirim geliyor bakmak zorunda kaliyorum. Kampanya sartlari belli zaten hak kazanana yatiriyor adamlar. Her seferinde bunu belirtmek niye?
    Enpara çığır açtı. Harika kesinlikle. Sizin hizmet verme şekliniz, müşteriye bakışınız bambaşka. Tebrikler ve teşekkürler.
    3 mesaj yukarı baksan yine aynı soru.favorinize cevap geldi diyo basıyorum aynı soru yeter yav.Bu kadar insanı rahatsız edip kirlilik yaratacağınıza 3 mesaj yukarı bakın
    Yeter artik her gun kampanya var mi girdigim konu surekli sacma sapan guncelleniyo bu konuyu konu disina tasiyip kampanyalara ozel konu acilsin bence
  • Yarbay
    3986 Mesaj
    Max kaç taksit oluyo acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Card finanstaki kampanyaları yapabilir misiniz ? şöyle 6-9-12 taksit gerçekten de çok cazip oluyor

Enpara bombalari patlatacak

|
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM

Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex

He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.

Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Yüzbaşı
    329 Mesaj
    Kaç taksit yapıyor acaba ücretsiz olarak

Edit; Müşteri hizmetlerinden bu kredi kartında sanal kart olmadığını ve şimdilik böyle bir çalışma bulunmadığını; banka kartında olduğu gibi internet şubesinden kendimiz limit belirleyerek alışveriş yapabileceğimizi öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 14 Aralık 2017; 13:40:27 >

3 Taksit olur galiba

|
    |
    fenerliyizbizler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiziki kartın varsa sanal açılabiliyor

|
    |
    Usbehci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mesela ben altın sitesinden altın aldım 2,3 ve 4 taksit seçenekleri çıktı, söyledikleri gibi ekstra bir ücret yansımadı.

|
    |

|
    |
    Bugün başvurdum. Qnb Finansbanka ait fix kartım ile aynı limiti tanımladılar. Limiti iki kart için ortak kullanacakmışım.
    |
    |

|
    |

Enpara değil Enbaba olmuş.

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Başvurdum hemen onaylandı.12.250 tl limit vermişler yuh.neyse azaltırım gelince.

Mevcut ta krediniz kart varmıydı?

Puanı dusuk olanlar dusuk limitle 500-1000tl gibi verseler

Başvuru başladı mı kredi kartı için?

|
    |
kolayoto.com
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.