K

Binbaşı
06 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaslar merhaba, binamizda duz canak uydu baglantisi var ve kanallar cok yetersiz, dreambox tarzi cozum olarak ne tur bir cihaz kullanabilirim ve bunlarin uyeliklerini nereden satin alabilirim sizlerden yardim bekliyorum

Arkadaslar merhaba, vdsl icin minimum 24mpbs ve ustu hizda yalin internet hangi kampanyayi onerirsiniz?

Arkadaslar merhaba, openwrt destekleyen (mumkunse anlatimli bir anakonusu bulunan) bir router bakiyorum, butcem 250tl max, evde cekimi iyi olsun istiyorum onerileriniz nelerdir?
Arkadaslar merhaba, bugun bulasik makinesinin icinde kucuk pervaneye benzeyen parca bulduk, bu parca makineyemi yoksa baska biz cihazami ait anlamaya calisiyoruz bilen anlayan varsa yardimci olabilirmi? Resimler asagida. Okunmuyor ise arkasinda numara olarak 2301 altinda da 3 yaziyor.

Arkadaslar merhaba, evimde led ampul kullaniyorum ancak antredeki 2 avizede sorun yasiyorum ampuller duy kisimlarindan asiri isiniyorlar ve yuksek watt takinca ara ara isikta git gel oluyor, sizce ne yapmam lazim bormal veya tasarruflu ampulde bu sorunlar yok sadece led takinca oluyor denedigim markalar philips ve makel
Arkadaslar merhaba, evdeki uydunet modemin wirelessi en arka iki odaya yetmedigi icin bir router veya extender alacagim ama tavsiyeye ihtiyacim var.

İyi bir router alsam evde modemin yaninda dursa arka odalara sinyal yetisirmi, eger yetisme ise elektrik hatti uzerinden arka odadaki bilgisayara powerline var, kablolu interneti kablosuz yapacak minik bir cihaz da isimi gorebilir ama ayni ag adi ve sifreyi buna verebilirmiyim? Uzun omurlu kullanim acisindan routermi iyi olur extendermi gerci fazla yer kaplamasin istiyorum router buyuk gelebilir zira tv unitesinin arkadinda sakliyoruz bizim ufaklik ulasip kirmasin diye :)

Tavsiyelerinizi bekliyorum, simdiden tesekkur ederim.
Gittigidiyor evkiba mağazasından aldığım prima aktifbebek bezler normalde kullandıklarımızdan farklı çıktı, yeni gelen bezlerin çıtçıtlı yerleri naylon (diğerininki bez ile aynı kumaş), iç kısmında mavilik yok gibi (diğerininkinde mavi yerler açıkça görünüyor) ve son olarak bezler dışarıdan da farklı duruyor, dokuları da farklı Evkiba'dan aldıklarımın içi diğeri gibi yumuşak değil. Bezlerin dışarıdan görünümleri ve üzerlerindeki desenler vs. de farklı.

Resimleri ekliyorum, karar sizin. Bebeklerimiz için bez alıyoruz onda bile başımıza neler geliyor.
Gittigidiyorda Happy Center satıcısında Finish Quantum 144 adet (2'li Deneme Paketi x 72) 44,90TL kargo ücretsiz, Cepteteb %20 (ücretsiz 6 taksit oluyor) ve 50/10 indirim kuponu ile birleşince efsane fiyata geliyor, sabahki HB fırsatını kaçıranlar değerlendirebilir.

Link:http://urun.gittigidiyor.com/supermarket/finish-quantum-bulasik-makinesi-tableti-2-li-x-72-adet-144-yikama-277869341#product-detail
Arkadaşlar merhaba sokakta bulduğum yavru kediye yeni bir yuva arıyoruz, muhtemelen annesi terk etmiş ve bir şekilde annenin yanından uzaklaştırılmış ilk gördüğümde çok zayıf haldeydi ve iki saat sonra aynı yerde görünce sahipsiz olduğunu anladım zaten etrafta başka bir kedi de göremedim :(

Kedilerden pek anlamam, siyah beyaz renk fotolar pek net olmadı ama isteyene daha iyilerini çeker atarım, aldığım gibi veteriner kontrolünden geçirdim aşıya gerek olmadığını söyledi ancak kedi sütü ile beslenmesi gerektiğini belirtti, sahiplenecek arkadaşa sütü, biberonu ve göz ilacını da vereceğim (uykudan sonra gözlerindeki çapak nedeniyle sağ gözünü tam açamıyor bu nedenle eczaneden aldığım gentagut damlayı uyguluyorum, şu anda her şey yolunda iki gözü de sağlam görünüyor).

İstanbul/Beşiktaş civarından isteyen arkadaş gelip alabilir ancak lütfen 2 haftalık yavru kedi olduğunu göz önünde bulundurun yani bu minik dostumuzun biraz ilgi ve bakıma ihtiyacı var, bir kaç hafta sonra tamamen toparlar ve normale döner diye tahmin ediyorum.

Edit: Arkadaşlar Belediyeyi ve Hayvan barınaklarını arayıp irtibata geçtim ancak yavru olduğu için ya gerekli bakım ve ortamın sağlanamamasından ya da diğer kedilerin saldırısından dolayı ölebileceğini belirttiler :( yok mu bir arkadaşımız bu güzel siyah beyaz kediye sıcak bir yuva sağlayacak?
Arkadaşlar merhaba sokakta bulduğum yavru kediye yeni bir yuva arıyoruz, muhtemelen annesi terk etmiş ve bir şekilde annenin yanından uzaklaştırılmış ilk gördüğümde çok zayıf haldeydi ve iki saat sonra aynı yerde görünce sahipsiz olduğunu anladım zaten etrafta başka bir kedi de göremedim :(

Kedilerden pek anlamam, siyah beyaz renk fotolar pek net olmadı ama isteyene daha iyilerini çeker atarım, aldığım gibi veteriner kontrolünden geçirdim aşıya gerek olmadığını söyledi ancak kedi sütü ile beslenmesi gerektiğini belirtti, sahiplenecek arkadaşa sütü, biberonu ve göz ilacını da vereceğim (uykudan sonra gözlerindeki çapak nedeniyle sağ gözünü tam açamıyor bu nedenle eczaneden aldığım gentagut damlayı uyguluyorum, şu anda her şey yolunda iki gözü de sağlam görünüyor).

İstanbul/Beşiktaş civarından isteyen arkadaş gelip alabilir ancak lütfen 2 haftalık yavru kedi olduğunu göz önünde bulundurun yani bu minik dostumuzun biraz ilgi ve bakıma ihtiyacı var, bir kaç hafta sonra tamamen toparlar ve normale döner diye tahmin ediyorum.

Edit: Arkadaşlar Belediyeyi ve Hayvan barınaklarını arayıp irtibata geçtim ancak yavru olduğu için ya gerekli bakım ve ortamın sağlanamamasından ya da diğer kedilerin saldırısından dolayı ölebileceğini belirttiler :( yok mu bir arkadaşımız bu güzel siyah beyaz kediye sıcak bir yuva sağlayacak?

Hakkında
Forum İmzası:
[link=//forum.donanimhaber.com/sifir-maxi-cosi-axissfix-oto-koltugu--125500829
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.055
İkinci El Bölümü Mesajları: 225
Konularının görüntülenme sayısı: 52.117 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 487 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.