Şimdi Ara

Grand Theft Auto V - 2024 Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
23
Favori
10.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trailer yayınlandı gelecekte gta 6 üzerine bir çalışma olacak mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir söz vermek istemiyorum ama çok isterim ve yapabileceğime de inanıyorum. Olursa ama çevirisine oyun çıktıktan aylar sonra başlarım ve her zamanki gibi tek ben çevirmek isterim, o yüzden bir an önce Türkçe yamasının çıkması istenirse başka şahıs/gruplara bakılması yerinde bir beklenti olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt
    RDR2 olayından sonra o başka grupların hiçbir Rockstar oyununa yanaşacağını sanmam hocam nasipse 2026 da seni bekleyeceğiz sanırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu işin altından kalkabileceğinize olan inancımız tam başka gruplar yapar mı bilemem ama sizin yamanızla oynamak keyif verecektir  

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

O konu çok farklıydı.... yok abonelik sistemi olacak. her ay para yatcak vs.. vs... ticari olduğu için firma devreye girmişti diye hatırlıyorum.

Gönüllü yada makine çevirilerinde sıkıntı olmaz...

• Ellerinize sağlık. Umarım GTA 6'yı da ilk sizden görürüz.

• Senin ve Defto hocamın tekrardan ellerine, gözlerine sağlık hocam  

• Elinize emeğinize sağlık hocam. Tam sürümünü de görmek nasip olur İnşallah. Kolaylıklar diliyorum. 

• Eline koluna sağlık başkan, seviyoruz seni ^^

• Font yüklemek şart mı? Online için ekstra bir şey yapmak gerekiyor mu?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Yorumlarınız için teşekkür ederim, iyi oyunlar dilerim.

Yamayı font yüklemeden kullanmayı ben hiç denemedim şahsen ama Türkçe karakterler için gerekli. Basit kurulumdaki .exe dosyasına güvenmezseniz OpenIV kurulumunu tercih edebilirsiniz. İkisinin de linki ana sayfada mevcut.

Online oynayacaksanız tek yapmanız gereken şey Türkçe yama dosyalarını silmek. Yama zaten orijinal dosyalardan hiçbirini değiştirmediği için oyunu kaldırıp tekrar yükleme gereksinimi de yok. Daha detaylı bilgiler için Türkçe yama zip dosyası içindeki Beni Oku'yu kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 8 Aralık 2023; 21:13:8 >
  • Öncelikle iyi çalışmalar, yama aktif bir şekilde çalışıyor mu hocam? Kurduktan sonra herhangi bir soruna sebep oluyor mu? Discord sunucunuz varsa gelişmeleri yakından takip etmeyi isterim.

• dertliyazar kullanıcısına yanıt

Merhaba, çok teşekkür ederim.

Yama günceldir ve sorunsuzca çalışmaktadır. Yamanın asıl yapılma amacı zaten piyasadaki yamanın oyunun güncel versiyonlarında düzgün çalışmamasıydı, o yamayı uyumlu hâle getirmektense de kendi yamamı yapayım dedim. Her Türkçe yama projemde işin teknik kısmına bakan Deftones lakaplı sevgili dostumla yaklaşık 9 ay önce bu projeye giriştik, eayurdaer lakaplı dostumuz da sağ olsun oyun için güncel Türkçe karakterli fontları hazırladı.

Discord sunucum yok, bütün gelişmeleri yama konusundan bildiriyorum. Yeni yılın ilk aylarında yamayı tam versiyona çıkarma planım var ama kesin bir çıkış tarihi olarak sanılmasın lütfen, malum hayatta neler olacağı hiç belli olmuyor. Ama 2019'dan beri Türkçe yama yapan birisi olarak şu zamana kadar bir tane yarım bıraktığım proje yok ve araya hayati bir şey girmedikçe bu yamayı da yarım bırakmayacağım. Teşekkür ederim desteğiniz için.

Hocam exe dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine attığımda Windows Güvenlik Duvarı trojan algılıyor.

• dertliyazar kullanıcısına yanıt

Biliyorum, kimse kendi yoğurduna ekşi demez ama onda aslında virüs yok. Github adresine benim yüklediğim yama dosyasını indirip otomatik olarak yükleyeceği için virüs olarak algılayabilir. İçiniz rahat etmiyorsa diye OpenIV ile kurulum vermiştim, onu kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 22 Aralık 2023; 22:41:26 >
  • OpenIV ile kurulumda belirttiğiniz şekilde yüklüyorum ancak oyuna girdiğimde halen İngilizce. Bir yerde yanlış mı yapıyorum anlamadım.

OpenIV açıyorum. Gta V Windows seçiyorum. Edit Mode tıklıyorum. (…asi yazanları İnstall yaptım) Tools>Package Installer tıklıyorum. GTA_TR_Font.oiv seçiyorum. İnstall>mods folder> install tıklıyorum. Başarıyla kuruldu mesajı da alıyorum.

• Malcolm... kullanıcısına yanıt

OpenIV kurulumu yalnızca font için. Türkçe yamanın linkini ayrıca vermiştim, onu yüklediğinize emin misiniz?

Öncelikle cevabınız ve emeğiniz için teşekkür ediyorum. Haklısınız ben sadece font yüklemesi yapıyormuşum. Dosya adında da açıkça yazıyormuş 🤭 Yarın tekrar yüklemeyi deneyeyim. İyi akşamlar.

• Merhaba hocam, yamada herhangi bir gelişme var mı? Tam sürüm ne zaman gelecek?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.