Şimdi Ara

Grand Theft Auto V - 2024 Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
23
Favori
10.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık ama zaten Türkçe yaması olan ve artık eski popülerliği kalmamış bir oyuna Türkçe yama yapmak mantıklı mı?

• aliytrklkmz kullanıcısına yanıt
    Popülerliği kalmadığı kısmı doğru değil aslında.
  • Online kısmı dışında gerçekten hala açıp hikaye kısmını oynayan kaç kişi var ki? Online kısmında da zaten Türkçe yama çalışmıyor.

Konunun popülerliği bence her şeyi açıklıyor. :D

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Evet konuda 10 kişi bile yok :D

:D

• Hocam elinize sağlık çalışmanız için kolaylıklar dilerim.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.

23 Temmuz 2023 Güncellemesi: An itibariyle bütün ana görevleri çevirdim ve kalan içeriklerin çevirisine başladım. Oyunun büyüklüğü nedeniyle çıkış yılı olarak hâlâ 2024'ü öngörüyorum.

• Çok iyi hocam, en azından güncel bir yama olacak, böylece temiz bir şekilde oynayabileceğiz.

• Kolay gelsinde. Aşırı gereksiz ve vakit kaybı bi proje. Zaten hikayeyi anlamaya yetecek kadar güzel bi yaması var. Tekrar uğraşmaya değmez. Tek sorun OpenIV aracı mı yani? Onu kullanmayı bilmeyende bi zahmet türkçe oynamasın .

Yaması olmayan büyük oyunlara yönelmek herkesin faydasına olurdu.

Cod ColdWar - MW- MW2 olabilirdi. Hikayeleri uğraşmaya değer en azından. Dosyalara erişimi açtılar mı bilmiyorum ama bunlar daha mantıklı geldi bana.

• MrMetto kullanıcısına yanıt

Aslında cevap vermeye bile tenezzül etmemem lazım da hadi neyse. "Amk", "inşallah" gibi kelimelerle dolu yamayla memnunsanız size onunla iyi oyunlar. Ayrıca dediğim gibi, insanların isteğine göre değil, kendi isteğime göre yama yapıyorum. O yüzden bu tarz yorumlar yazmanızın hiçbir anlamı yok, ben her hâlükârda istediğim oyuna yama yaparım. Paylaşmak yerine sadece eşe dosta da verebilirdim bu yamayı. Bence yamayı paylaşacağım için şanslısınız. Belki de paylaşacağım son yama olur sizin bu tarz kırıcı yorumlarınız yüzünden, zaman gösterecek.

Cürüm seni kırmak için yazmadım özür dilerim. Oyunu oynayacak olan milyonlarca türk eski yamayla oynadı bitirdi. Yeni yamayla kaç kişiye hitap edebilirsinde? Amk yada tamamının yazmasının bi farkı olduğunu düşünmüyorum. Yaptığın iş çok zor ve yorucu o yüzden hafif sitem ettim kusura bakma kolay gelsin.

• MrMetto kullanıcısına yanıt

Aradığım şey popülerlik veya çok insanın yamayla oynaması değil. Öyle olsaydı milletin unuttuğu, PC'de bile olmayan GTA LCS ve VCS için de yamalar yapmazdım. Birilerinin çok işine yarayacaktır diyerekten paylaşacağım. Ama tamamdır, estağfurullah. Sorun yok.

Hocam bizi kaliteden mahrum bırakma lütfen. Daha rdr remake çıkacak gta6 çıkacak   Rdr projen mükemmeldi eminim bu da mükemmel olacaktır. Ellerine gözlerine sağlık. Yamalarını esirgeme bizden :)

• Sakar.şakir S kullanıcısına yanıt

İnsanlar sağ olsun, esirgemeye acayip yakınım. GTA 6 için hiçbir şey diyemem de RDR1 Remake gelirse konumda da dediğim üzere çalışmalarına başlayıp paylaşacağım onu. Destek için teşekkür ederim.

Gtatr ve technogame yaması ortak proje bildiğim kadarıyla.
  • Her hangi bir yamanızı kullanmak kısmet olmadı fakat XIII çalışmanızdan beri takip etmekteyim sizi. Umarım sorunsuz şekilde sonunu görürsünüz çalışmanızın. Kolaylıklar diliyorum. 

• @Teknoloji bilgini 68 GTATR sadece mevcut yamayı setup hâline dönüştürüyor ve web sitesinde anlaşılır bir açıklama ve güzel arayüzüyle kullanıcıya sunuyor. Ortak proje değil. Benim San Andreas yamam da GTATR'de setup hâliyle mevcut.

@FORZAFATHER Nereden nereye, değil mi? Çoğu yama konumda sizi görmek beni sevindiriyor. Çok teşekkür ederim desteğiniz için.

• Umarım yamayı sorunsuz tamamlarsınız, GTA5 eskimeyen bir oyun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.