Şimdi Ara

XBOX ınızın arada sırada kastğını hissettiniz mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazen hızlı oyunların çok hareketli sahnelerinde anlık kasmalar hissediyorum yada bana öyle geliyor.yıllardır pc de oyun oynayan biri olarak fps düşmelerinden nefret ederdim sırf bu nedenle konsol aldım.bunun içinde hastalık oldu oyun oynarken sürekli kasma varmı akıcımı diye sürekli takip ediyorum.sırf bu dikkatten dolayı belkide arada sırada nadiren saniyelik kasılmalar görüyorum hareketli sahnelerde doğalmıdır yoksa 3k nın habercisimi?
    cihazım 2aylık 2008 üretim falcon

• Çoğu oyunda olur 3k ile alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Çoğu oyunda olur 3k ile alakası yok.
    ben sadece pgr 4 de yagmurlu havada 8 arabaninda ayni anda ekranda yer aldigi dakikalarda genelliklede donuslerde hissetmistim fps dusmesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

ben sadece pgr 4 de yagmurlu havada 8 arabaninda ayni anda ekranda yer aldigi dakikalarda genelliklede donuslerde hissetmistim fps dusmesini.

Alıntıları Göster
    GTA4'te yıldızı bol anlarda frame düşmeleri baya yaşıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FReeStyLeMaSTeR

GTA4'te yıldızı bol anlarda frame düşmeleri baya yaşıyordum.

Alıntıları Göster
    iyi bari rahatladım yaşayanlar varmış zaten öyle anlık 2 saniye falan ya süren ya sürmeyen kasmalar gördüm bikaçkez de ondan bi soruyum dedim teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

iyi bari rahatladım yaşayanlar varmış zaten öyle anlık 2 saniye falan ya süren ya sürmeyen kasmalar gördüm bikaçkez de ondan bi soruyum dedim teşekkürler arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Bully tam bir facia bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Bully tam bir facia bu konuda.

Alıntıları Göster
    HDD ye yüklemek çözüyor genelde... misal FABLE 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

HDD ye yüklemek çözüyor genelde... misal FABLE 2

Alıntıları Göster
    gta 4 siddetli patlama sahnelerinde 1 sn dondugu bile oldu.E okadar grafige normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

gta 4 siddetli patlama sahnelerinde 1 sn dondugu bile oldu.E okadar grafige normal

Alıntıları Göster
    ninja gaiden2de bir kere kasmışdı birde spiderman web of shadowda başka kasma yaşamadım oda bir sürü kişi gelince oluyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Darkness TR

ninja gaiden2de bir kere kasmışdı birde spiderman web of shadowda başka kasma yaşamadım oda bir sürü kişi gelince oluyodu

Alıntıları Göster
    Resident Evil 5'de bi anlık frame rate düşüşü yaşadım aha dedim konsol gidici herhalde. Neyse ki sonradan olmadı.

Sanırım bi anlık makina kasıldı. Aynı yerin devamında herhangi bir frame rate düşüşü yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Darkness TR

Alıntıları Göster
    Walla bu kasma olayı filan tamamen oyun yapımcılarından kaynaklanıyor,makineyle alakası yok.neden diyeceksiniz?dehşet grafik Call of duty serisi nası oluyo yağ gibi akıp gram kasmıyor??????değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdogan

Walla bu kasma olayı filan tamamen oyun yapımcılarından kaynaklanıyor,makineyle alakası yok.neden diyeceksiniz?dehşet grafik Call of duty serisi nası oluyo yağ gibi akıp gram kasmıyor??????değilmi?

Alıntıları Göster
    Yok yaw mesela benim makinam da son 1 aydır kasmalar arttı.Benun yanında her oyunu görmüyor dvd rom

18 ay sonunda dvd rom değişimi kokusu almaya başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

Yok yaw mesela benim makinam da son 1 aydır kasmalar arttı.Benun yanında her oyunu görmüyor dvd rom

18 ay sonunda dvd rom değişimi kokusu almaya başladım

Alıntıları Göster
    Makinanın gücü yetmiyor, takılmaları kaldırmak için donanımın gücünüde arttıramıyorsunuz , takıla takıla oynayın bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Makinanın gücü yetmiyor, takılmaları kaldırmak için donanımın gücünüde arttıramıyorsunuz , takıla takıla oynayın bakalım

Alıntıları Göster
    O kadarda olsun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

O kadarda olsun artık

Alıntıları Göster
    PS3 ün yanında hiç kasmadığını söyleyebilirim...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

sanırım pc kullanıcısısın takıla takıla oynamıyoruz ya okadar demedik hani sonuçta xbox sahibisin saliselik bile kassa yediremiosun alete ondan cnm

• quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

quote:

sanırım pc kullanıcısısın takıla takıla oynamıyoruz ya okadar demedik hani sonuçta xbox sahibisin saliselik bile kassa yediremiosun alete ondan cnm

Alıntıları Göster
    Oyunları ha kaldırdı ha kaldıracak diye sıvı nitrojenle overclock yapamıyoruz.
    O kadar olsun FLAPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 25 Mart 2009; 13:03:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyunları ha kaldırdı ha kaldıracak diye sıvı nitrojenle overclock yapamıyoruz.
    O kadar olsun FLAPS

Alıntıları Göster
    Walla Killzone 2 deki takılmaları görünce xbox daki takılmalar cüce gibi kalıyor.

Hdd ye atmak kesin çözüm.Hem ses hem load araları bayaa kısalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

Walla Killzone 2 deki takılmaları görünce xbox daki takılmalar cüce gibi kalıyor.

Hdd ye atmak kesin çözüm.Hem ses hem load araları bayaa kısalıyor

Alıntıları Göster
    Sadece Dirt de oyun başladıktan sonra çok hafif bir kasılma oluyor, ancak PC dekinin yanında kale alınmayacak birşey..
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

xbox forumuna yazdığınız 1 tane el ile tutulur mesajınıza henüz şahit olamadığım halde, size şunu söylemek isterim.

her 3-4 ayda ekran kartına paramı bir dönem yatırmış birisi olarak size tavsiyem, kendinize 1 adet xbox360 alıp kullandığınız pc'yi bir kenara kaldırın, yada internete girmek istediğiniz zaman açar kullanırsınız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.