Şimdi Ara

XBOX ınızın arada sırada kastğını hissettiniz mi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bir ps3 kullanıcısıyım, xbox 360 da almayı düşünüyorum.İnanın bana söylediğiniz hiçbir ps3 oyununda ve diğer oyunlarında hiçbir kasılma donma gibi şeyler yaşamadım.Yalan söylemek için bir nedenimde yok en zorlu sahnelerde bile bu olmadı bilginize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolkant

Ben bir ps3 kullanıcısıyım, xbox 360 da almayı düşünüyorum.İnanın bana söylediğiniz hiçbir ps3 oyununda ve diğer oyunlarında hiçbir kasılma donma gibi şeyler yaşamadım.Yalan söylemek için bir nedenimde yok en zorlu sahnelerde bile bu olmadı bilginize.

Saçmalık, frame sorunu Xbox 360 dan çok PS3 te olur zaten. Gamespottaki çoğu oyunun incelemesine bakın PS3 te "frame rate issues" diye belirtiler.

Gözün fps arasındaki farkı algılayamıyordur, bazıları bu konuda çok hassastır benim gibi oyunun saniyede kaç karede olduğunu bile tahmin edebilirim görmekle alakalı bir durum :)

Konuya gelirsek 360 da oynadıgım en kasan 2 oyun : NFS: Undercover - Ninja Blade, bunun dışında kasma her oyunda olur hiçbir oyundan her sahnede aynı FPS vermesini bekleyemezsiniz ama mesela CoD serisi bunda çok başarılı.

• quote:

Ben bir ps3 kullanıcısıyım, xbox 360 da almayı düşünüyorum.İnanın bana söylediğiniz hiçbir ps3 oyununda ve diğer oyunlarında hiçbir kasılma donma gibi şeyler yaşamadım.Yalan söylemek için bir nedenimde yok en zorlu sahnelerde bile bu olmadı bilginize.

Uydurma arkadaşım.Daha yeni killzone u aldım.Deli gibi takılıyor.En son futbol oyunu pes 2008 i almıştım.Kornerlerde deli gibi yawaşlıyordu

Uyarlama sorunu her iki makine de war

Yani geçniiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Makinanın gücü yetmiyor, takılmaları kaldırmak için donanımın gücünüde arttıramıyorsunuz , takıla takıla oynayın bakalım

xbox forumuna yazdığınız 1 tane el ile tutulur mesajınıza henüz şahit olamadığım halde, size şunu söylemek isterim.

her 3-4 ayda ekran kartına paramı bir dönem yatırmış birisi olarak size tavsiyem, kendinize 1 adet xbox360 alıp kullandığınız pc'yi bir kenara kaldırın, yada internete girmek istediğiniz zaman açar kullanırsınız.

lutfen forumu konsol pc kavgasına donusturmeyınn.. aksı halde ceza alacaksınızz
    ıkı gun sonra:
    arkads: oglum sen forumdonanımdan nıye suresız banlandın
    ploff: ne bılm adam admınmıymıs neymıs bır saka yaptık..

• quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

XBoxta rastladığım en fazla frame düşüren oyun DOUBLE AGENT oldu,bu kadar rezil bir optimizasyon daha olamaz,adamın her hareketinde frame 20lere geliyor...

Sen bir de Two Worlds'u gör hocam bu kadar beceriksizce Xbox'a port edilen bir oyun daha görmedim. Benim 4 yıllık 6600GTli PCmde bile oyun daha akıcıydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

Saçmalık, frame sorunu Xbox 360 dan çok PS3 te olur zaten. Gamespottaki çoğu oyunun incelemesine bakın PS3 te "frame rate issues" diye belirtiler.

Gözün fps arasındaki farkı algılayamıyordur, bazıları bu konuda çok hassastır benim gibi oyunun saniyede kaç karede olduğunu bile tahmin edebilirim görmekle alakalı bir durum :)

Konuya gelirsek 360 da oynadıgım en kasan 2 oyun : NFS: Undercover - Ninja Blade, bunun dışında kasma her oyunda olur hiçbir oyundan her sahnede aynı FPS vermesini bekleyemezsiniz ama mesela CoD serisi bunda çok başarılı.

aynen ps3 ve xbox360 konsollarının her ikisinede sahip bir arkadaşım daha ben konsolu almadan kesinlikle xbox360 al demişti.ps3 resmen oyun kasıyor dedi.ps3 ü pes oynamak için kullanıyorum(arkadaş biraz zenginde :) ) diğer bütün oyunlarımıda xbox ta oynuyorum dedi.Ve bana xbox aldırmıştı bu sebeplerden dolayı.tabi ps3 kullanmadığım için bişmiyorum ama herikisinide kullananların yaptığı yorumların gerçekçi olduğuna inanıyorum.
    çünkü fanlık yapmalarına gerek yok ikiside var ellerinde..

• quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

Konsolun arada hafif kasılması benim hoşuma gidiyor nedense.Ciddiyim.

Egon tatmin oluyor değil mi, o gücün kanına aktığını hissediyorsun..oh yeah Bende buna benzer bir şeyler oluyorda o yüzden şey ettiydim

Yav çok kaba bir tabir kullanmışsın ufak kasılmalar olsun istiyorum ama şöyle mükemmel grafiklere sahip oyunların en hızlı, en can alıcı noktalarında olmasını istiyorum insana cihazın sınırlarını zorluyorlar hissini veriyor.

pardon yanlış anlamayın ama siz nasıl bir sapık modelisiniz yaaa şaka tabi yanlış anlamayın....

• Bana göre de Xbox 360 ta en fazla kasan oyun Silent Hill Homecoming.Oyunu HDD dan oynamama rağmen sebebini anlayamadğım bir frame düşüşü var.Yani oyun grafik olarak üst düzey bir oyun olmamasına rağmen bu kadar kasması ilginç bir durum.
  • Kasma durumu aslında konsolların gücünün yetmemesinden değilde Programcıların Yandan Yemişliğinden kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 26 Mart 2009; 23:06:55 >
  • Arkadaşlar neden yalan söyleyimki? ben asla böylebir sorun yaşamadım gayet akıcı bütün oyunlarımı oynuyorum.Bahsi geçen ps3 oyunlarında böyle bir sorun olmadı.xbox360 alıcam bende böyle yorumlar duyunca korktum açıkcası.Aklıma killzone2 deki oyun sırasında kaydederkenki anlık donmadan başka bişey gelmiyo acaba onumu kasdediyuorsunuz??Onunda kasılmayla ilgisi yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkant -- 27 Mart 2009; 2:58:07 >
  • pes oynamadım hiç futbol sevmiyorum ama inanın bahsi geçen diğer oyunları oynadım kasılma yok.Hazır seni yakalamışken soruyum xbox360 alıcam nerden hangi modeli almalıyım istanbuldayım bu arada ama bu takılmalar 3k falan da korkutuyo beni
  • istanbulda platin veya atik elektronıkten alabılırsın model olarakta elit var onu alabılırsın 3k sorununa yakalanma riski azdır bende ps3 de var xbox 360 da ama xboxı nedense daha çok sevıyorum :)
  • herzaman senı korudum çoğu zaman yanında oldum
    kimi zaman sen sevgilim kımı zamanda dostum oldun
    yanımda olmayınca sen yüzüm solar durur bu kalbim
    uyurken aklımadasın fan sesinle sarhoş oldum
    3K verip durdun sen iyice kafayı bozdun
    gençliğim gitti xbox senin canın sağolsun
    şimdi çok uzaktasın nerdesin be xboxım
    ledlerin yeşil yeşil bakardı xboxım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tgye155 -- 27 Mart 2009; 4:09:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pskopat1

herzaman senı korudum çoğu zaman yanında oldum
    kimi zaman sen sevgilim kımı zamanda dostum oldun
    yanımda olmayınca sen yüzüm solar durur bu kalbim
    uyurken aklımadasın fan sesinle sarhoş oldum
    3K verip durdun sen iyice kafayı bozdun
    gençliğim gitti xbox senin canın sağolsun
    şimdi çok uzaktasın nerdesin be xboxım
    ledlerin yeşil yeşil bakardı xboxım

gecenin 4 ünde ne içtin baba sen ya

• efkarlandım yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tgye155 -- 27 Mart 2009; 16:42:53 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.