S

Binbaşı
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Son dönemde yaşanan aynasız fırtınası sonunda beni de kendine çekmeyi başardı. Yeni bir makine alacak durum yoktu bu yüzden arayışa girerek mevcut makinemi aynasıza çevirmeye karar verdim. Aslında işlem basit. Önce objektifi çıkarıyorsunuz daha sonra da aynayı, böylece makineniz aynasıza dönüşüyor. Yalnız şöyle bir sıkıntı var, bu işlemi yaptıktan sonra vizörden görüntü alamıyorsunuz. Birde makine af yapmıyor ama bunlar önemli değil. Zaten aynasızların çoğunda vizör yok ve bu işin ağa babası hala af yapmıyor. Şimdi fark ettim, makine pozlamada yapmıyor :( Olsun, yılmak yok. Yeni hedefim malum markanın objektifini mevcut gövdeye uydurmak, böylece 50x 60x artık hayal olmaktan çıkacak. Uyarı: Yukarıda ki işlemler makinenize zarar verebilir, yaşayacağınız sıkıntılardan hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum...
Tüm arkadaşlarımın Mübarek Ramazan Bayramını kutlarım...
Arkadaşlar selamlar,

5800 başlığında da yazdım ama soruma cevap alamadım. Durumu kısaca özetleyecek olursam; telefonuma ne bluetooth ne de kablo ile bağlanarak hiç bir şekilde ne program ne oyun ne de tema kuramıyorum. İmzalı imzasız farketmeksizin daha önceden kurup kaldırdığım şeylerde dahil hiçbirisini kuramıyorum. Örneğin bluetooth la gönderdiğim bir oyunu kurmaya çalışırken; mesajlardan mesajı açıyorum ilk tamamdan sonra uygulamaya güvenilmiyor diye soruyor devam diyorum ama tekrar mesajların olduğu sayfaya dönüyor. Tel e iki kez hard format atmama rağmen sorun çözülmedi tel in versiyonu V 30.0.011. Sizce sorun ne olabilir, şimdiden teşekkür ederim...
Arkadaşlar iyi günler. Son zamanlarda kullanmakta olduğum LG-Beko Neo Plasma 9000 Btu klimamın bakır borularında zıngırdama şeklinde ses gelmeye başladı (açıkçası yazında bu ses var mıydı hatırlamıyorum).Bu ses normal midir? Servisi aramadan önce size sormak istedim. Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar fikir vermesi açısından belki faydalı olur diye paylaşmak istedim...

Bilgi:
Star Wars & Island Backup DVD - Toshiba EP-30 Upscale 1080P
PES09 PS3 720P
GT5P PS3 1080P
The Fall PS3 1080P
Kung-fu Panda PS3 720p
Wall-e PS3 720P
SD Klip Görüntüleri PS3 Upscale 1080P

Not: Resimlerdeki dalgalanmalar fotoğraf makinesinden kaynaklanmaktadır.

Arkadaşlar selam. Yeni bir 100Hz. lcd tv kullanıcısı olarak dikkatimi çeken bir konu var. Gözlemlerime göre 100Hz. dvd den dvd ye, mpeg2 den mpeg2 ye, tv kanalından tv kanalına göre performans anlamında değişkenlik göstermekte. Bazen "süper" bazende "bu görüntüye ne oldu?" dedirtmektedir + 100 Hz uygulamasında düşük, orta, yüksek seçenekleri var. Yani düşükte 80, ortada 90, yüksekte 100Hz. mi oluyor anlayamadım doğrusu Konu ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bekliyorum...
Arkadaşlar size bir konuda danışmak istiyorum. Bimeks in Samsung tv lere 22 taksit kampanyası dolayısı ile bu modellere yoğunlaştım(normalde gönlüm fp olarak 52v4000 de ama) Tv lerin arasında 1000 tl. fark var. Sorum sizce 650 modeli, aradaki 1000 tl. yi hak ediyor mu? Hepinizin yeni yılını kutlarım...
Arkadaşlar merhaba. Aslında çoktandır sormak istediğim bir soru var. Çoğu arkadaş GT5P yi 12 araçta aynı ekrandaykende çok akıcı şekilde oynadığını yada makinenin performansını anlatmak için 60 fps oynattığını söylüyorlar. İşte kafamın karıştığı nokta burası; mesela ben GT5P de 12 aracın aynı olduğu sahnelerde bariz frame düşmesi yaşıyorum keza motorstorm ve uncharted'ın da bazı sahnelerinde yaşadığım gibi. Yani makineden makineye performans değişkenlik gösterebilir mi? Şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.649
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 18.712 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.