Haber Editörü
11 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme
Toplam: 227 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Üstün Koruma Eset Antivirüs Satış Merkezi
Üstün Koruma Eset Antivirüs Satış MerkeziEset, en yaygın şekilde bilinen ve kullanılan anti virüs programlarından biridir. Geniş güvenlik performansına sahip olduğundan dolayı verilerin korunmasına yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılımları avladığı için internette güvenli bir biçimde gezmeyi sağlar. Ancak kurumsal olarak satın alınmadığında yalnızca demo sürümü kullanılabilir. Orijinal lisansı olan Üstün Koruma sayesinde gerçek Eset Anti Virüs programı satın alınabilir ve tüm veriler korunabilir.

 

 Eset Anti Virüs Programı Nedir?

 

 Bir bilgi teknolojisi şirketi olan Eset, yapmış olduğu Eset Antivirüs programıyla ün kazanmıştır. Dünya genelinde tanınan bu yazılım, teknolojik cihazları zararlı yazılımlara karşı korumaktadır. Pek çok virüsü engellediğinden ve kısa sürede fark ettiğinden dolayı güvenli bir gezinti imkanı sunmaktadır. Dünya genelinde 100’ün üzerinde şubesi olduğu için oldukça kolay şekilde satın alınabilmektedir.

 

 Eset Anti Virüs Programı Güvenilir mi?

 

 İnternet üzerinde çok fazla zararlı yazılım ve kötü amaçlı kişi bulunmaktadır. İnsanlar farkında olmadan bu kişilerin tuzağına düşebilmektedir. Ancak bir güvenlik duvarı oluşturan Eset sayesinde tüm veriler koruma altına alınabilmektedir. Dünyanın en iyi anti virüs programlarından biri olduğu içinse oldukça güvenilirdir.

 

 Eset, yalnızca virüsleri değil tüm zararlı yazılımları fark eder. Ayrıca bu yazılımları içerebilecek olan web sitelerine girerken uyarı verir. Bilgisayarda bulunan tüm dosyaları taradığı içinse olası saldırıların kısa sürede fark edilmesini sağlar. Üstelik bilinen hemen hemen tüm yazılımları engellerken düzenli olarak güncelleme yapar. Programın güncellenmesi, piyasaya yeni çıkmış olan yazılımların tanınmasına ve engellenmesinde de yardımcı olur.

 

 Eset Anti Virüs Programı Lisansı

 

 Yüksek güvenilirlik vaat eden Eset kurumsal veya bireysel olarak kullanılabilmektedir. Ancak ücretli bir program olduğundan dolayı lisans satın alınması gerekir. Lisansın süresi dolduktan sonra uygulamanın yeniden kullanılabilmesi için tekrar lisans satın alınması gerekmektedir. Lisanslı program satışı yapan Üstün Koruma sayesinde fidyecilerden korunabilir ve Eset programı sağlıklı bir biçimde kullanılabilir.

 

 Programı daha önce kullanmamış olan kişiler Eset’i indirdikten sonra demo sürümünü kullanabilmektedir. Belirli bir süre uygulamanın tüm özellikleri ücretsiz haldedir. Satın almak isteyen Eset kurumsal ve bireysel müşterileri, ilk olarak uygulamayı deneyebilir. Ayrıca memnun kalan kişiler Üstün Koruma’nın web sitesi ya da şubesi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

 Eset Anti Virüs Programı Nasıl Kullanılır?

 

 Oldukça kolay bir biçimde Eset Antivirüs programı kullanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak uygulamanın indirilmesi gerekir. Lisans satın alma işleminden sonra alınan lisans bilgileri programa yazılır. Güncelleme yaparak çalışmaya başlayan Eset, öncelikle bilgisayardaki tüm dosyaları tarar. Ardından zararlı yazılım içeren dosyaları ayıklar ve temizlenmesi için uyarı gönderir.

 

 Eset’in en iyi özelliklerinden biri, bulunan tehditleri kendiliğinden yok etmemesidir. Dolayısıyla kullanıcının özel ya da önemli bilgileri silinmemektedir. Onay verilmeden önce herhangi bir uygulama da kaldırılmamaktadır. Bu sayede Eset kurumsal olarak da kullanılabilmekte, şirket dosyalarında silinme gibi durumlar görülmemektedir.

 

 Neden Eset Anti Virüs Programı Tercih Edilmelidir?

 

 Fidye Yazılım Kalkanı olarak da bilinen Eset, diğer anti virüs programlarına göre daha başarılıdır. Zararlı yazılımları kısa sürede avlarken veri güvenliğini sağlamaktadır. Aynı zamanda Eset kullanıcıları yüksek memnuniyet oranına sahiptir. Windows, Android, macOS ve Linux işletim sistemlerine uyumlu olduğundan dolayı her cihazda kullanılabilmesi mümkündür.


Eset Antivirus, öncelikli olarak kullanıcıların bilgisayarını virüs, malware, spam ve diğer tehlikelerden koruyabilmek için tasarlandı. Program, aşağıdaki özelliklere sahiptir:


  1. Tam Sistem Tarama: Program, bilgisayardaki tüm dosyaları ve klasörleri tarar ve potansiyel tehlikeli dosyaları bulur.
  2. Real-time protection: Eset Antivirus, bilgisayardaki dosyaları ve internet bağlantılarını sürekli olarak tarar ve anında tehlikeli dosyaları engellemeye yardımcı olur.
  3. Anti-Phishing: Eset Antivirus, kullanıcıların finansal verilerini ve kişisel bilgilerini koruyabilmek için phishing saldırılarını tespit eder ve engeller.
  4. Dosya Reputation System: Program, bilgisayardaki dosyaların güvenilirliğini belirlemek için dosya bütünlük verilerini ve diğer verileri kullanır.
  5. Güncelleme sistemi: Eset Antivirus, sürekli olarak güncellenir ve en son tehlikeleri tanır ve engellemeye yardımcı olur.
  6. Kullanıcı dostu arayüz: Program, kullanıcı dostu ve kolay kullanım sunan bir arayüze sahiptir ve kullanıcılar tarama seçeneklerini, güncelleme frekansını ve diğer ayarları kolayca yapabilirler.
  7. Lightweight: Eset Antivirus, sistem kaynaklarını düşük seviyede kullanarak bilgisayar performansını bozmaz ve hızlı tarama seçenekleri sunar.


Eset Antivirus, güvenli ve güvenli bir internet deneyimi sunmak için tasarlandı ve kullanıcılarına etkili bir koruma sunan bir antivirüs programı olarak tanınır. Program, ev kullanıcıları, işletmeler ve kurumlar için birden fazla ürün sunmaktadır ve bu ürünler, farklı gereksinimlere göre özelleştirilmiştir.


Eset, çok eskide kalmış olan virüslü dosyaların bile bulunabilmesini sağlar. Bunlarla birlikte Eset’in pek çok ek özelliği bulunmaktadır. Özel güvenlik duvarı, kimlik avı, şifre yönetimi ve sistem temizleme bu özelliklerin başında gelir. Şifre ve ebeveyn denetimi özelliği olduğundan dolayı çocukların kontrollü bir biçimde bilgisayar kullanmasına da yardımcı olur.

 

 Eset Anti Virüs Nereden Satın Alınmalıdır?

 

 Anti virüs programlarının lisansı genellikle online şekilde satın alınmaktadır. Üstelik fiziksel olarak herhangi bir gönderim söz konusu değildir. Bu nedenle kötü amaçlı kişiler tarafından sahte lisans satışı yapılmaktadır. Gerçek bir lisans almak ve fidyecilere para kaptırmamak için doğru ve güvenilir yerlerden satın alınması gerekmektedir.

 

 Üstün Koruma, Eset yazılımı ve lisansı satan güvenilir firmalardan biridir. Satın alma işlemini tamamlamak için üye olmak ve uygun ürünü sipariş vermek gerekir. Ödeme işleminin hemen ardından lisans bilgileri, müşterinin mail adresine gönderilmektedir. Yaklaşık 30 dakika içinde mail alınmış olunacağından dolayı Üstün Koruma’nın hızı ve güvenilirliği görülebilmektedir. Ayrıca lisans yenileme işlemleri de Üstün Koruma sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

 Üstün Koruma Eset Anti Virüs Satış Merkezi

 

 İstanbul’da şubesi bulunan ve web sitesi üzerinden satış yapan Üstün Koruma, Eset Türkiye güvencesiyle hizmet vermektedir. Ancak tamamen kişi adına veya kurumsal şekilde lisans vermektedir. Satın alma işlemiyle birlikte 1 iş günü içerisinde fatura teslimi de yapmaktadır. Bunun için sipariş sırasında verilen adres ve mail adresi kullanılmaktadır. Üstelik ücretsiz teknik destek imkanı sunulmaktadır.

 

 Üstün Koruma sayesinde lisanslama ve lisans yenileme süreçleri sorunsuz bir biçimde tamamlanabilmektedir. Ancak mesai saatleri dışında verilen siparişlerde, lisans bilgileri sonraki ilk iş gününde gönderilmektedir. Benzer şekilde, faturalar da ilk iş gününden itibaren işlenmeye başlamaktadır.

 

 Üstün Koruma Eset Anti Virüs Teknik Destek

 

 Fiziki bir kargo söz konusu olmadığı için Eset Antivirüs programını lisanslamak zor olabilmektedir. Özellikle bilgisayarla arası iyi olmayan kişilerin teknik desteğe ihtiyacı olabilmektedir. Üstün Koruma, her türlü sorunun çözülmesine yardım eder. Teknik ekibi sayesinde tüm cihazlarda lisanslama ve lisans yenileme süreçlerine yardımcı olur. Ayrıca alışveriş sırasında yaşanabilecek her türlü durumda da aktif rol oynar.

 

Üstün Koruma üzerinden yapılan alışverişler faturalıdır. Fatura bilgisinin ulaşmadığı ya da lisans bilgilerinin alınamadığı durumlarda teknik destekle iletişime geçilebilmektedir. Programın kurulumu ve kullanımı konusunda da teknik ekipten yardım alınabilmektedir.


Eset hakkında bilgi almak, programa ait detayları öğrenmek ve özel fiyatlar almak için Üstün Koruma ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bir saat almak niyetindeyim ama istediğim özellikler kısaca siyah deri yada kauçuk olması ve çok büyük olmaması yönünde aslında bir tane de buldum ama bütçe biraz sıkıntılı şu aralar 300 TL ye kadar bu yönde tavsiye/önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler ,

Örnek benim bulduğum saat ki başka çıkmazsa bunu alacağım.

CASIO EF-341L-1A

 Saat Tavsiyesi
Merhaba Arkadaşlar,

USB belleğimi virüslü olabilecek bir bilgisayara taktım ve sonuç aşağıdaki gibi şuanda yardım ve fikirlerinizi bekliyorum...

Şimdi ;

- Açmaya çalıştığımda "Lütfen Çıkarılabilir Disk (F:) içine bir disk yerleştirin uyarısı alıyorum.

- Sağ tıklayıp "Biçimlendir" dediğimde "F: sürücüsünde disk yok. Bir disk takıp yeniden deneyin " hatası alıyorum.

- Virüs taraması yaptığımda "Nothing found" uyarısı veriyor ama taranan alan 0 olarak görünüyor.

- Birlikte aç yapayım dedim ama sağ tıkladığımda Birlikte Aç menüsü yok.

- Bilgisayarım / Yönet bölümüne girdiğimde Disk Yönetimi bölümünde Disk 1 Çıkarılabilir (F:) Medya Yok olarak görünüyor.Sağ tıklayıp Sürücü Harfi ve Yolu değiştir yapayım dedim ama pasif olduğu için yapamadım.

- Paylaşıma açabiliyorum.Ama bir işe yaramıyor tabi doğal olarak.

- Yeniden adlandırma yaptım ama yine aynı.

- MS-Dos ortamında giriş ve format atma işlemi yapayım dedim , F: ( Enter ) yaptığımda "Aygıt hazır değil" diyor.

- Sağ tıklayıp Çıkar dedim sorunsuzca kaldırıldı uyarısı aldım.Yeniden taktım ama yine aynı.

- Flash Bellek'i bilgisayara taktığımda ımavi ışık yanıp sönüyor sürekli normalde 3-4 defa yanıp sönüp duruyordu.Yani yanıp sönmüyor.

- Bu yaptığım işlemleri, Win 98 , Win XP , Win Vista , Win 7 kurulu ayrı ayrı bilgisayarlarda denedim bir sonuç alamadım.

Var mıdır açmanın bir yolu :)

Combofix vs veya HP USB Boot Utility olsun Partition Magic olsun SwissKnife gibi programlarda da sonuç başarısız sanırım TR de yetkili servisi dijitaltrend olarak görünüyor bugün bir çözüm alamaz isem artık onlara göndereceğim varmı tavsiyesi olan ?

Teşekkürler...

Flash bellek ;

http://www.corsair.com/flash-voyager-usb-3-32gb-usb-flashdrive.html

 Corsair UBS Bellek Format Sorunu
Gelecek olan Update de güncel kadroların yanında 8 yeni krampon ve yeni eklenen Champions League final topu bulunacak.

Konami duyurusunda , PES 2012 için gelecek olan yeni ocak ayı güncellemesi PS3, X360 ve PC için 6 Martta çıkacağını duyurdu.

Ücretsiz olarak indirilecek olna bu güncellemede tüm takımların son güncellemeri yapılmış olarak geliyor içerik olarak,

* Tüm takımların ocak ayı güncellemeleri

* İspanya , Almanya ve Japonya milli takımlarının yeni formaları

* Yeni 8 adet krampon bunlar adidas ve nike markalarına ait

* Bu yıl UEFA Şampiyonlar Ligi final maçında kullanılıcak olan Munich topu
Bu hafta çıkacak oyunların tam listesi

 6-12 Şubat Tarihleri arasında çıkacak oyunları listesi


The Simpsons Arcade Game on X360 (online) published by Konami releasing on 6/2/2012

Gotham City Impostors on PC published by Warner Bros. releasing on 7/2/2012

Crusader Kings II on PC published by Paradox Interactive releasing on 7/2/2012

The House of the Dead 3 on PS3 (online) published by Sega 7/2/2012

The Simpsons Arcade Game on PS3 (online) published by Konami releasing on 7/2/2012

Gotham City Impostors on PS3 published by Warner Bros. releasing on 8/2/2012

Gotham City Impostors on X360 published by Warner Bros. releasing on 8/2/2012

SHANK 2 on on PC published by EA releasing on 8/2/2012

SHANK 2 on on PS3 published by EA releasing on 8/2/2012

SHANK 2 on X360 published by EA releasing on 8/2/2012

GRAND CHELEM TENNIS 2 on PS3 published by EA releasing on 9/2/2012

GRAND CHELEM TENNIS 2 on X360 published by EA releasing on 9/2/2012

Grand Slam Tennis 2 on PS3 published by EA releasing on 10/2/2012

Grand Slam Tennis 2 on X360 published by EA releasing on 10/2/2012

Fallout: New Vegas Ultimate Edition on PC published by Bethesda releasing on 10/2/2012

Fallout: New Vegas Ultimate Edition on PS3 published by Bethesda releasing on 10/2/2012

Fallout: New Vegas Ultimate Edition on X360 published by Bethesda releasing on 10/2/2012

Gemini Rue on PC published by Merge Games releasing on 10/2/2012

Inversion on PS3 published by Namco Bandai releasing on 10/2/2012

Inversion on X360 published by Namco Bandai releasing on 10/2/2012

One Piece: Unlimited Cruise SP on 3DS published by Namco Bandai releasing on 10/2/2012

Pac-Man Party 3D on 3DS published by Namco Bandai releasing on 10/2/2012

The Darkness II on PC published by 2K Games releasing on 10/2/2012

The Darkness II on PS3 published by 2K Games releasing on 10/2/2012

The Darkness II on X360 published by 2K Games releasing on 10/2/2012

Victorious: Hollywood Arts Debut on DS published by Namco Bandai releasing on 10/2/2012

Victorious: Time to Shine on X360 published by D3Publisher releasing on 10/2/2012

Secret Mysteries in London on 3DS published by Licensed4U releasing on 12/2/2012
Merhaba arkadaşlar ,

3G modem kullanıcısı olarak DH de veya başka bir sitede bu konu ile ilgili adam akıllı bi bilgi olmaması nedeniyle bu konuyu basitçe anlatmak isterim.

Modemde açılancak belli portları açmanız gerekiyor en başta bunlarda zaten belli portlar;

88 (UDP)
3074 (UDP)
3074 (TCP)


Öncelikle yapmanız gereken Simge durumundaki internet işaretine tıklayarak internet bağlantıları sayfasını açmak.

Bundan sonra resimde de görüldüğü gibi Mobil Broadband kısmına tıklıyoruz ve özellikler ve ardından paylaşım sekmesine tıklıyoruz.

 3G MODEM İLE LİVE BAĞLANTISI KURMAKİnternet connection sharing kısmının altında bulunan yere "tik" atıyoruz ve tamam diyoruz.

Ardından 3G modemimizi pc den çıkarıp bir kaç dakika sonra tekrar takıyoruz ve yeniden bağlantıyı kuruyoruz.

Ardından ethernet kablosunu pc ve xbox a takıyoruz ve xbox da system setting kısmından network setting e gelip Test Xbox LIVE Connection diyoruz ve xbox network ve network pc bağlantısı kuruluyor.

Biraz nostalji yapalım Sony'nin PS1 i çıkarmadan önce üzerine çalıştığı tasarımlar...

 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
 Daha önce hiç görmediğimiz PS1 tasarımları
Arkadaşlar forumun içinde bazı oyunculara özel konular açılmasından yanayım buna örnek vermek gerekirse Rivaldonun beyazı diyebileceğim.... Gylfi Sigurðsson kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

 Gylfi Sigurðsson - Yeni Rivaldo


Oyuncuyu Arsenal de oynattım forvette , normalde AMC olmasına rağmen ben forvette Cavani ile oynatmayı düşünüdüm ve ilk senesinde Dünyada yılın futbolcusu oldu , 10 £ ya aldım ve sene sonunda 25 £ değere ulaştı kesinlikle tavsiye edilir.

 Gylfi Sigurðsson - Yeni Rivaldo

Özelliklerinden de anlaşılacağı gibi , duran top ustası ve tam bir profesyonel , takım içinde liderlik vasıfları bir yana kendisinin daha sarı kart bile gördüğünü ben görmedim
Merhaba arkadaşlar ;

Mümkün olduğunda xbox bölümünde zaman buldukça yazıyorum , bölümün düzenini bir nevze olsun sağlayacağını düşündüğüm bu konuyu daha da güçlendirmek için sizlerinde yardımlarını bekliyorum.

Ben bazı önemli konu başlıklarının isimlerini orjinal hali ile ve linkleri ile ekledim , bir çok önemli konuyu da unutmuş veya ekleyememiş , bulamamış olabilirim varsa önerileriniz onları da ekleyebiliriz , konu açmadan eski konuya hızlı ulaşmamıza yardım edebilecek bir konu oluştuğunu düşünüyorum...

Saygılar
ÖNEMLİ KONU BAŞLIKLARI

1- XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
http://forum.donanimhaber.com/m_18706443/tm.htm

2- YENİ XBOX 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]
http://forum.donanimhaber.com/m_20293078/tm.htm

3- LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU]
http://forum.donanimhaber.com/m_20357131/tm.htm

4- Xbox 360 Hatalar / Tamir Adresleri / Xbox'ı Nasıl Açarım / Soğutma Mod
http://forum.donanimhaber.com/m_29332500/tm.htm

5- XBOX 360'TA ÇIKACAK OYUNLAR
http://forum.donanimhaber.com/m_52485749/tm.htm

6- Xbox Slim 250 GB HDD Orjinal/ Fake Karşılaştırması [ Almadan Okuyun !]
http://forum.donanimhaber.com/m_48293803/tm.htm

7- Xbox360 Nasıl PC Monitörlerine Bağlanır?
http://forum.donanimhaber.com/m_11944589/tm.htm

8- Usb ile 16 gb'tan fazla bellek kullanmak
http://forum.donanimhaber.com/m_38984911/tm.htm#

9- REHBER-> Xbox360'da Türkçe Windows Media Center Kurmak
http://forum.donanimhaber.com/m_12712401/tm.htm

10- Markafoni - Aral Game Kampanyası
http://forum.donanimhaber.com/m_50185537/tm.ht

11- Xbox 360 Oyun Demoları Download Linkleri
http://forum.donanimhaber.com/m_20438776/tm.htm

12- Xbox LIVE GOLD - Aylık Otomatik Yenilemeyi İPTAL ETTİREBİLDİM
http://forum.donanimhaber.com/m_10706444/tm.htm

13- SONUNDA CÖZDÜM " the item isn't availble from your current location "
http://forum.donanimhaber.com/m_29344361/tm.htm

14- [REHBER]XLİNK KAİ [RESİMLİ ANLATIM]
http://forum.donanimhaber.com/m_36225299/tm.htm

15- eBay Kullanım Rehberi,Öneriler
http://forum.donanimhaber.com/m_14313767/tm.htm

16- Oyun Konsolları Video Arşivi ( 66 Video - Kendi Çekimim )
http://forum.donanimhaber.com/m_19798678/tm.htm

17- XBOX 360 HDTV / MONİTÖR AYARLARI (GÜNCEL)
http://forum.donanimhaber.com/m_34808336/tm.htm

DİĞER ÖNEMLİ KONU BAŞLIKLARI

18- 'OYUN DEĞİŞİM ALANI''
http://forum.donanimhaber.com/m_15993770/mpage_42//tm.htm#56472644

19- XBOX360 SİSTEMLERİNİZ
http://forum.donanimhaber.com/m_21042123/tm.htm

20- Hadi herkesi tanıyalım resimlerle
http://forum.donanimhaber.com/m_24469878/tm.htm

21- Xbox Live Update (2011 sonbahar güncellemesi) ve yeni uygulamalar...
http://forum.donanimhaber.com/m_54016766/tm.htm

22- Güncel DH XBOX 360 Topluluğu [ GÜNCEL ! ]
http://forum.donanimhaber.com/m_31138951/mpage_1/key_/tm.htm

23- Kinect Oyunları » Xbox 360 KINECT Video İnceleme!!
http://forum.donanimhaber.com/m_44479150/tm.htm

24- ARŞİVCİLER İÇİN RESİMLİ DVD DOLABI YAPIMI
http://forum.donanimhaber.com/m_32322493/tm.htm

25- XBOX 360'DA TÜRKÇE SILENT HILL: HOMECOMING KEYFİ!
http://forum.donanimhaber.com/m_29492987/tm.htm

26- Xbox 360 kol temizleme rehberi & led mod
http://forum.donanimhaber.com/m_50694954/tm.htm

27- Kolay yoldan MS POINT ve GOLD üyelik kartı satın almak
http://forum.donanimhaber.com/m_25515260/tm.htm

28- 360Zine HQ Magazine (XBOX360 Yüksek Çözünürlükte Aylık Dergi)
http://forum.donanimhaber.com/m_21340046/tm.htm

29- Bölgesel Engel Yüzünden İndirlemeyen Xbox360 İçeriklerini İndirmek
http://forum.donanimhaber.com/m_35796910/mpage_1/f_/key_//tm.htm#35796910

30- Xbox 360 VPN ile Bölgesel Sorunu Aşma [ Video ]
http://forum.donanimhaber.com/m_54478224/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54478224

31- ACHIEVEMENT HUNTER (BATTLEFIELD 3 VE MODERN WARFARE 3 ACHIEVEMENT REHBERİ)
http://forum.donanimhaber.com/m_54768311/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54768311

32- Çıkmış ve Çıkacak Kinect Oyunları
http://forum.donanimhaber.com/m_44754251/tm.htm

33-MTU 1364 Hatası alan herkes baksın. %100 çözüm Resimli (kolay) adım adım ANLATIM
http://forum.donanimhaber.com/m_47073513/tm.htm

34-Kinect'i Amazon.com'dan Alanlar Listesi [Amazon.com'da nasıl kinect alınacağı eklendi]
http://forum.donanimhaber.com/m_45727206/tm.htm

35-3G MODEM İLE LİVE BAĞLANTISI KURMAK
http://forum.donanimhaber.com/m_56810027/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57051011

36-XBOX 360 CO-OP YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
http://forum.donanimhaber.com/m_52204073/mpage_1/key_/tm.htm

37-HKofferhouse - Genel Başlık
http://forum.donanimhaber.com/m_52844390/mpage_6//tm.htm#58637425

38-YENi NESiL XBOX BEKLEYENLER KULÜBÜ
http://forum.donanimhaber.com/m_57934688/mpage_4//tm.htm#58625966
Merhaba arkadaşlar,

Direk konuya girmek istiyorum ebay dan yaptığı alış veriş sonrası üründe bazı sorunlar çıktı ve ürünü adam geri gönderdik şimdi bu süre zarfında işle 45 günü geçtiği için itiraz da edemiyoruz.

ama satıcı ile anlaştık paramızı geri yatıracak fakat IBAN numarası versem kabul etmiyor, satıcı sadece paypal hesabına para yatırırım diyo ve bizden hesap numarası veya hesap adı gibi bazı bilgiler istedi;

şimdi benim sorun paypal hesap numarası varmı ? veya bu sorunu çözebileceğimiz adamın parayı paypal hesabıma aktarabileceği başka bir yol...
Hakkında
Konum: İstanbul, Çekmeköy
Meslek: MCP - MCSA - MCSE - CCNA
İlgi Alanları: Donanim,Teknoloji,Oyun Konsollari, Spor, Internet
Forum İmzası:

Külahin } sat yine } lakin yokuncul } olma nâmerde
Yeter ki } kelle sag olsun } külah lazim degil } merde
Basimizdan hiç } hevâ-yi } zülf-i yâr } eksik degil
Pek yüce yerdedir } onun için, } rûzîgâr } eksik degil
Sultan III: Ahmed ve Sultan III. Mustafa

MCP { MCSA { MCSE { CCNA
Forum İkinci El İmzası:
Yeminle Adama degil...Adamla Yemine inanirim
Hakkımda:
Imtisâl-i Câhidû fillah olubdur niyyetüm
Din-i Islâmin mücerred gayretidür gayretüm
Fazl-i Hakk u himmet-i cünd-i Ricâlullah ile
Ehl-i küfri ser-te-ser kahr eylemekdür niyyetüm
Enbiyâ vü evliyâya istinâdim var benüm
Lütf-i Hakdandur hemân ümmid-i feth ü nusretüm
Nefs ü mal ile nola kilsam cihânda ictihâd
Hamdü lillah var gazâya sad-hezârân ragbetüm
Ey Muhammed mucizât-i Ahmed-i Muhtâr ile
Umarim gâlib ola adây-i dine devletümFatih Sultan Muhammed HAN
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Trabzonspor
TV
Philips
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 8.655
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.904
İkinci El Bölümü Mesajları: 263
Konularının görüntülenme sayısı: 37.656 (Bu ay: 1.405)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 334 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.