Şimdi Ara

XBOX ınızın arada sırada kastğını hissettiniz mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu pc vs. konsol durumuna dönmesin ya yok öyle bişi.
    bende bir zamanlar ekran kartına 3 ayda bir para yatıran insan olduğum için çekilecek dert deil.oyun sistemimde iyi çalışsın diye bir ton ince ekran ayarı çekmesi hiç çekilecek bir dert deil.
    pc yi savunan arkadaşlarada benim tavsiyem bende aynı durumdaydım onlarla en yakın zamanda okadar ekran kartına verecekleri parayı bir xbox a yatırmalarını tavsiye ederim.takarsın cd ni ayar yok dert yok muazzam grafiklerle oynarsın oyununu.
    yatırdığım okadar paraya şimdi acıyorum.konsolda oyun oynamanın tadı bambaşka kesinlikle kıyaslamamak gerekir. ayrıca yanlış anlaşılmış takılmadan kastım 1 saniye bile deil hani böyle oyun checkpoint olur o arada oyunu saveler ya otomatik onun gibi küçük çapta donmalar fps düşmesi falan söz konusu deil yani pc ye göre devede pire kıyaslanamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Makinanın gücü yetmiyor, takılmaları kaldırmak için donanımın gücünüde arttıramıyorsunuz , takıla takıla oynayın bakalım

xbox forumuna yazdığınız 1 tane el ile tutulur mesajınıza henüz şahit olamadığım halde, size şunu söylemek isterim.

her 3-4 ayda ekran kartına paramı bir dönem yatırmış birisi olarak size tavsiyem, kendinize 1 adet xbox360 alıp kullandığınız pc'yi bir kenara kaldırın, yada internete girmek istediğiniz zaman açar kullanırsınız.

Fazla iyimersin hocam şu üyeye karşı.Ah ben admin olacaktım varya bu burada mesaj yazacaktı,hey yavrum hey :D
  • "FRAPS" Xbox Bölümüne Geliyor Gelen Geçene Piyango Usülü Laf Sokup Kaçıyor Aylardır Yaptığı Bu Yani..
  • Kendisi eski bir xbox kullanıcısı bunu hatırlatmakta fayda var...
  • Şurada 2 dakika dalgamızı geçelim dedik hemen laf sokmaya çalışmışsınız.
    Artık forumda insanlar düşüncelerini yazamayacak mı ? Burada insana forum baskısı uygulanıyor
  • arkadaşlar xbox arcadede hdd yokmu benım ayrımı almam gerekıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Kendisi eski bir xbox kullanıcısı bunu hatırlatmakta fayda var...

Gücün karanlık tarafına geçmiş o zaman
  • Geçen The Force Unleashed oynarken şu "havaya zıplayıp etrafındakileri uzağa fırlatma" force'unu kullandım (adını unuttum şimdi). 1 sn'lik falan kasılma oldu. Ama o oyunda ciddi fizik var, normaldir.
  • XBoxta rastladığım en fazla frame düşüren oyun DOUBLE AGENT oldu,bu kadar rezil bir optimizasyon daha olamaz,adamın her hareketinde frame 20lere geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 25 Mart 2009; 17:28:13 >
  • Konsolun arada hafif kasılması benim hoşuma gidiyor nedense.Ciddiyim.
  • gears of war da ara videolarda yaşıyodum bunu ben de tırstıydım ha daha xboxda bitirdiğim ilk oyundu noluyoz lan dedim
  • Geow 2 de son bölümde şu yaratığın üstüne binip ortalığı talan ettiğimiz bölüm orada baya bi zorlamıştım cihazı ondan başka fazla bi zorlanma görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 25 Mart 2009; 18:38:05 >
  • bu tarz yavaşlamalar genelde xboxdan çok dvdrom ve media kaynaklı
    hatta oyunun yavaşladıgı yerlerde dvdrom sesisinin arttıgını fark edeceksiniz
    hddden oynadıgınızda oyunlar çok daha akıcı oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konsolturk -- 25 Mart 2009; 19:42:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

Konsolun arada hafif kasılması benim hoşuma gidiyor nedense.Ciddiyim.

Egon tatmin oluyor değil mi, o gücün kanına aktığını hissediyorsun..oh yeah Bende buna benzer bir şeyler oluyorda o yüzden şey ettiydim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

Konsolun arada hafif kasılması benim hoşuma gidiyor nedense.Ciddiyim.

Egon tatmin oluyor değil mi, o gücün kanına aktığını hissediyorsun..oh yeah Bende buna benzer bir şeyler oluyorda o yüzden şey ettiydim

Yav çok kaba bir tabir kullanmışsın ufak kasılmalar olsun istiyorum ama şöyle mükemmel grafiklere sahip oyunların en hızlı, en can alıcı noktalarında olmasını istiyorum insana cihazın sınırlarını zorluyorlar hissini veriyor.
  • bende arada xbox sıkışıyo anladım başlığı iyimi dedim kalbi felanmi sıkışıyo
  • Dirt'de geri kamera ile sürüş kamerası arasında değişiklik yaparken geçişlerde frame düşmeleri oluyor mesela. Olr o kadar
  • gears of war, pes 2008, fifa 09. gta4 bunlarda kastığını gördüm. ama pes 08 in kasması konami ile alakalı
  • Dün Silent Hill Homecoming oynamaya başladım.. HDD'ye atmama rağmen bazı sahnelerde kasıyor.. Hatta şimdiye kadar oynadığım oyunlar içinde rahatsız edecek kadar ilk kasan oyun.. Grafikler de çok başarılı değil bence.. Grafiğe asla önem veren biri değilim ve Silent Hill hastasıyım ama Resident Evil 5'ten sonra sanırım beklentim yükselmiş.. Onu bitirip hemen buna başladım çünkü..
  • Simdiye Kadar Hissetmedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.