Şimdi Ara

vw fanatikleri bu videoyu izlesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
4.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakip firmaların o tarihte D segmentinde bulunan araçların N cap testler nerede?
    Varsa onlardan da koyar mısınız?
  • 97 yılı yapımı araç için kötü değil bence

Aynı tarihde üretilen audi a4 den 10 kat iyi en azından

http://www.youtube.com/watch?v=BZihM38d9b0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caipirinha -- 3 Şubat 2012; 19:53:10 >
  • güzel dağılmış fakat o yıllarda güvenlik konusunun aman aman üstüne düşülmüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 3 Şubat 2012; 19:52:03 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=2YqllgEvev4 bu da bir 307 ye ait..yorum sizlerin
  • http://www.youtube.com/watch?v=wLz45hrenjQ&feature=related fiat panda beklemediğim bir performans gösterdi
  • Bahsettiğiniz araçlardan Peugeot'un test tarihi belirtlimemiş veya ben göremedim.Sonu. Passat'la kıyaslanacak gibi değil.
    Bahsettiğiniz Panda hafif bir araç ve 2004 yılına ait bir test.
  • Herkez burda Mühendis arkadaş videolara bakıp aracı yorumluyorlar :)) Ne kadar VW lerden hoşlanmasamda B4 kasa passat kendi yılındaki araclar içerisindeki avensisten sonra en güvenli aractır birazdan resimlerle daha net anlarsınız ..

Aklıma gelen D segmenti aracların 1997 yılı Euro NCAP test sonuçları ..

BMW 3 Serisi

.
    .
    Peugeot 406

.
    .
    Audi a4

.
    .

Toyota Avensis Döneminin en güvenli aracı

.
    .

Mercedes C serisi

.
    .

Renault Laguna

.
    .

Ford Mondeo

.
    .

VW Passat (Yıl ve kendi serisinde LİDERlikde 2. sırada en yüksek puanı almış)

.
    .

Opel Vectra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 3 Şubat 2012; 20:25:35 >

• darbeyi güzel emmiş

• zamanına göre iyiymiş.
  • katılıyorum 1997 model araç videosu kıstas sayılmaz su sıralar gayet guvenli araç üretiyorlar.
  • Bide uzakdoğu araçlarına güvensiz diye laf atarsınız, o zamanın en güvenli d sınıf aracıymış avensis
  • neden 2000 öncesi araçlar kağıt gibi kıvrılıyor da 2000 sonrası sapasağlam kalıyor? malzemeden çalıyorlardı demekki
  • Zamana göre çok iyimiş hemde diğer markalarla kıyasladıgımızda özellikle ortaya çıkıyor
  • Zamanına göre gayet iyi performans göstermiş
  • 2000 öncesi gerçekten felaketmiş . Ama anlamadıgım olay niye millet VW düşmanı anlamıyorum. VW pahalı oldugu için mi ? Alman malı oldugu için mi ? Ya da kaliteli oldugu için mi ? . VW alabilen bir insan bütçesiyle rahatlıkla honda toyota ford opel vs alabilir. İnsanların tercihlerine saygılı olmalıyız . Ben Clio alana , albea alana civic alana saygı duyuyorsam onlarda bana saygı duyması lazım . Başlıgı acan arkadasın sanırım VW alamadıgı için kompleksleri olmus :(. Başlık 2000 öncesi güvenlik felaketi olmalıydı.
  • yanıldın.. geçen sene 2004 model boramı sattım.ve çokta seviyordum onu.başlığıda düşmanlıktan değil aksine sevdiğim bir markanın nasıl bu kadar kötü bir euro ncap testi geçirebildiği
  • 15 yıl önceki bir araba için çokta kötü değil Audi A4 BMW 3 Mercedes C'de dağılmış testte ozamanlarda güvenlik pek ön planda değildi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.