Şimdi Ara

Ayakkabı Boyası İle Plastik Parçaları Ve Tekerleri Partlatmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tl ye aldığım Boyayı Deneyeyim sonuçta su ile çıkan birşey tekerleklere ve araçtaki siyah plastiklere sürdüm.(Sadece Araç Dışındakilere)Sonuç harika tekerlekler çok iyi gözüküyor.yaptıktan sonra yağmur yağdı üzerine ve aracı kullandım herangibi bi problem yaşatmadı.Her Yıkamada plastikler siyah gözüksün diye siliyordum fakat kuruduktan sonra pek iyi gözükmüyordu şuan araba çok diri gözüküyor.

Önceden Uygulayanınız Varmı ? Taksicilerin Tekerlekleri Siyah Göstermek İçin Kola Kullanıyorlarmış İşe yarıyormu Gerçekten ?

• ben ayakkabı boyamaya üşeniyorum,sizdeki meraka çok şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arap sabununu deneyin. İyi parlatır ama lastiğe zararlı diye biliyorum.

• Cola bi kere mahveder lastikleri. Çok basit mantık , asit

ayrıca ayakkabı boyasi da kimyasal bi madde uzun vadede zarar verir diye düşünüyorum

• Vala bu ayakkabi boyasi dediginiz ufak yuvarlak paketli olanlarsa,tebrik ederim iyi sabretmissiniz. Yap yap bitmez o hele tamponlar da plastikse degme keyfine

• Silikon yağı içeren ayakkabı parlatıcılarla lastik ve torpido parlatıcılar aynı şey zaten içerikleri. Ama ayakkabı boyasının etkisi nasıl olur bakmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: haislip_13

Vala bu ayakkabi boyasi dediginiz ufak yuvarlak paketli olanlarsa,tebrik ederim iyi sabretmissiniz. Yap yap bitmez o hele tamponlar da plastikse degme keyfine

Evet yuvarlak olanlardan 1 saat uğraştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.